تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اخبار اختصاصی کافه ؛ برای آریانا

مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,364
2,153
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
سلام به تو ای دختر زیبای مهتاب شاید اگر جای دیگری این اتفاق رخ می داد ، الان در بوق و کرنا می کردیم و جار می‌زدیم که ای داد و ای هوار در فلان کشور دختری ورزشکار سوخت و جان داد ، آریانا عزیز واقعا باید چه گفت ، آیا رواست در کشوری که نگین خاورمیانه است کپسول گاز در خانه ای باشد ، آن هم در کجا در لرستان پر افتخار ، نمی خواهم سیاسی صحبت کنم این فقط یک دلنوشته است ، بگذار به زبان محلی بگویم

داغوم سی لحظه ای که تمام جونت تش گره ، نونوم تو او لحظه چی من فکرت بی ، سی مدالل کشوری و جهانی و المپیک فکر ایکردی که ز دست ایره یا فکر ایکردی چطو خومه نجات بدوم ، اریانا دده عزیزم ردی و یه ملت من خو نه وریسادن کاش امیرحسین و علی لندی یکی مث شون پیدا می ابی تا تونه نجات بده ولی خو انگار خدای آسمون نی خواس ، انگار جات بین ای آدمل نبی ، انگار تو باید فرشته می ابیدی ، ته س بت بگوم ، ردی و یه شهر تو غمت نهادی ، دونوم وقتی سیت کسی گریه ای کنه همه ایگن ، پ مهسا و نیکا چی ، مو ایگوم مهسا و نیکا اینا جا خوسون مو ددم ، هم زونومه از دست دادوم. سیم از دست دادن ی هم زونون خیلی تهله.

آریانا دده عزیزوم روحت شاد و یادت من قلب مردم لرستان زنده بی
19043556_147.jpg

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا