تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی از غیر قابل تحمل ترین اخلاق های فامیل هاتون بگید..؟

• شروع کننده موضوع Lidiya
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 872
  • پاسخ ها 34
L

Lidiya

مهمان
از عنوان مشخصه

از غیر قابل تحمل ترین رفتار های اقوام!
نگید نه و...
تو اقوام همه ی ما کسایی هستن که اصلا نمیتونیم تحملشون کنیم.

جنبه ی فان داره و بی احترامی و توهین ممنوع.

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
یه اقوام داریم یک سال از من بزرگ تر هستن ایشون.
یعنی در ثانیه میتونه 60 تا پی ام بده!
یعنی خدا شاهده تمام پی ام های این فقط یه کاری ازم درخواست کرده. شات هاش هست..

یعنی در این حد که فعالیت های دانشگاهش رو از من میخواد.
خدایا...

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
یه پسر بچه در اقوام هست 3 سالشه، یعنی من به غذا خو*ردن این بچه فوبیا دارم.
یه بار سر سفره تمام شلوارش با برنج و خورشت شد یکی...
بعد با دهن پر هی میگفت پریسا پریسا.
حالم داشت بد میشد...
به شدت غیر قابل تحمله برام بچه ی کثیف...

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
2,734
1,982
133
قلب نوژان
وضعیت پروفایل
سکوت...!
آدمو به یکی دیگه مقایسه میکنن :/
فلانی فلان کار میکنه تو بلد نیستی . از اون یادبگیر. و.....
خب خاندان محترم منم خیلی کارا بلدم خیلیا بلد نیستن خدایی این چه مقایسه کردنیه. چرا باید آدم محکوم به عقاید قدیمی شماها بشه؟
یه دختر عمه دارم همش با اون مقایسه میشم در صورتی که 7ماه باهم فرق داریم. ولی از بچگی همه چیزش رو میزدن تو سرم.
نسبت به من هیکلش بزرگتره و از همون بچگی غذا خوردنش رو میزدن تو سرم که ببین اینقدر غذا میخوره ولی تو کم غذا میخوری. الان همون مثل یه بچه سه چهار ساله غذا میخوره تا از اینی که هست چاق تر نشه. خب مگه واجبه؟ همون موقع اینقدر نمیکردین تو حلقش که الان بخواد زجر بکشه و وزن کم کنه یا وزنش از این بیشتر نشه :/
یا مثلا کار های خونه که انجام میده:/ بابا جان اینا رو من بهتون چطوری بفهمونم این برای قدیم بود که خونه داری اصل بود. الان اصل ارتباطاتهههه ( عین فیلسوفا شدم :sisigay: :icon_popcorn:)
ولی خدایی الان اینقدری که یادگیری مهارت و کارهای مختلف مهم تره که اصلا کسی زیاد به خونه داری فکر نمیکنه. حالا تا یه حدی خوبه ها من منکرش نیستم. ولی اگه بخوای همیشه این کار ها رو انجام بدی و هیچ مهارتی به جز این بلد نباشی از نظر من خیلی از دنیا عقبی.
خدایی تنها چیزی که تو خونه داری یکم زمان میبره یادبگیری و تقریبا میشه گفت حیاتیه آشپزیه که اصلا هر کی ازدواج کنه اینا رو بلده. حتی اگه از بچگی به مامانش کمک نکرده باشه یا اصلا چیزی بلد نباشه. فوقش دو سه بار املت رو میسوزونه بعدش خوب میشه دیگه.
(@Gisow Aramis مرسی که این تاپیک رو زدی وگرنه من اینهمه رو کجا میگفتم؟ چاکر شما پفیلا خور هستم :icon_popcorn:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 3) View details

بالا