تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی برای اویی که دیگر نیست

• شروع کننده موضوع Noah
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 432
  • پاسخ ها 19
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
توو را*بطه‌ای که توجه دو طرفه نیست باید همه چیو ول کرد رفت؛ چون اگه بیست‌وچهار ساعت برات وقت می‌ذاره اما تو یه ثانیه‌ هم حاضر نیستی تحملش کنی ته پست بودنه، اگه برای خوشحالیت از شادیِ خودش می‌زنه ولی تو براش سرِسوزنم ارزش قائل نمی‌شی ته بی‌رحم بودنه... پس برای حفظِ شعور خودمونم که شده بذاریم بریم از کنار کسی که دلمون باهاش نیست تا نابودش نکنیم با کار و رفتارامون...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
اگه هر دوتون زیاد باهم دعوا می‌کنید و هربار با معذرت خواهی از هم تمومش می‌کنید؛
شما دوتا به طرز خیلی قشنگی برای هم ساخته شدین؛
مهم نیست هرچی بشه، فقط باهم بمونید دنیا بهتون نیاز داره...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
چرا همیشه به تو باز می‌گشتم؟ تنها بودم؟ یا دوستت داشتم؟ نمی‌دانم! ولی هرچه که هست باز هم دلم می‌خواهد به تو بازگردم، باز هم دلم می‌خواهد تو را دوست بدارم، باز هم دلم می‌خواهد با تو حرف بزنم و باز هم دلم می‌خواهد صدای تو را بشنوم...
#نرگسصرافیانطوفان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
#جمال‌ثریا راجب عشق توی را*بطه‌ی لانگ دیستنس خیلی قشنگ می‌گه:
«اگر از راه دور به کسی عشق نورزیده‌اید؛
اصلا ادعای عشق و عاشقی هم نکنید..!»

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
این "ساختن را*بطه به تلاش نیاز داره" رو هم خیلیاتون اشتباه برداشت کردین‌. اصلا مجبور نیستین با کسی بمونین و بسازین‌. اگه طرف مقابل انرژیتونو می‌کشه، احساساتتونو زیر سوال می‌بره، دروغگو یا بددهنه و... این دیگه تلاش نداره‌. فقط باید ازش دور شید تا بیشتر از این بهتون آسیب نزده‌...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
عاشق کسی بشین که تو رفتارش عشقو ببینین نه لا‌به‌لای حرفاش...!
کسی که رو دلتون غیرتی باشه، مواظب باشه کسی شیشه‌ی دلتون رو‌ ترک نندازه و اگرنه وجب کردن روسری روی سرتون که یه حساب کتاب سادس...!
کسی که با همه‌ی کمو کاستی‌های صورتتون مث معجزه نگاهتون کنه؛ بهتون جرات پرواز بده نه که بال آرزوهاتونو قیچی کنه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
من تا تموم زورمو نزنم از یه را*بطه ناامید نمی‌شم، اگه دیگه بی‌اهمیت شدی و گذاشتم کنار همه‌چیزو بدون تموم زورمو زدم تموم تقلا‌هامو کردم اما نشد، می‌دونی؟ این تو بودی که نخواستی بشه، وگرنه من آدم جا زدن و رفتن نبودم بهت گفته بودم که من متفاوت‌ترین تو‌ام، نمی‌تونی مثل من پیدا کنی نمی‌تونی کسیو پیدا کنی که مثل من با تموم وجودش دوستت داشت و هیچ‌وقت ازت خسته نشد. حالا اگه اون آدمو از دست دادی و اون دختر تبدیل شد به یه بی‌احساسِ بی‌خیال فقط دلیلش خودتی و خودت. تو نخواستن رو انتخاب کردی...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
یکی بهم می‌گفت:
«اگه تو تمام لحظات تصورش می‌کنی؛
اگر نمی‌تونی فراموشش کنی؛
یعنی روحت تو اون آدم گیر کرده!»
داشتم فکر می‌کردم راست می‌گه‌ها.
شاید قشنگ‌ترین نوع دلبستگی همین باشه
که روحت گیر اون آدم باشه.
جوری که دلت بخواد توو لحظه لحظه‌ی زندگیت، توو خوشحالیت، توو شادیات، توو ناراحتیت، توو غم‌هات باشه!
یکی که همیشگی باشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
نمی‌دونم شما به افرادی که کم میارن چی می‌گید اماّ حامدابراهیم‌پور خیلی قشنگ می‌گه که:
« به رق*ص مرگ میان تنت ادامه بده
‏نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده. »

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
هیچکس نفهمید ناخوشی من چیست. نه تنها نفهمیدن بلکه برای خودشون بریدن و دوختن و در اخر هم گفتن غم های تو غم نیست، خوشی زده زیر دلت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا