تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی سریال بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای

معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

اگر شما هم از علاقه‌مندان ژانر کمدی رمانتیک هستید، احتمالا بعد از دیدن فیلم‌های کمدی رمانتیک هالیوودی به این نتیجه می‌‌رسید که به سریال کمدی رمانتیک نیاز دارید و وقتی می‌‌خواید سریال خوب در این ژانر ببینید نهایتا به این نتیجه می‌‌رسید که هالیوود در این زمینه خیلی هم حرفی برای گفتن نداره و اگر شبیه من جست‌و‌جو کنید تا به سریال خوبی برسید، نهایتا به سریال‌های ‌کره‌ای می‌‌رسید.

البته سریال‌های ‌کره‌ای طرفدارای خاص خودشو داره که لزوما از طریقی که من گفتم به این نتیجه نمی‌‌رسن که بهتره سریال ‌کره‌ای ببینن. برای اینکه خیلی وقتتون رو برای انتخاب سریال ‌کره‌ای هدر ندید، اینجا 58 تا سریال ‌کره‌ای بهتون معرفی می‌‌کنم که جزو لیست‌های برتر زیادی هم هستن. از اونجایی که خودم جزو علاقه‌مندای این سری‌ها هستم باید بگم که همه لیستی که معرفی میکنم ارزش دیدن دارن ولی اگر دنبال یکم تقلب می‌گردید، می‌تونید اول فیلم‌هایی که یه ستاره ب*غل اسمشون هست رو ببینید.

چون تو این معرفی قصد اسپویل ندارم هرچیزی که لازمه بدونید برای انتخاب رو براتون می‌‌نویسم و بعدش می‌‌تونید خودتون هم راجع بهش اینور و اونور بخونید، که راستش پیشنهاد نمی‌‌دم چون معمولا داستان رو لو می‌‌دن و از لذ*ت دیدن داستان عاشقانه‌ای که پیش روتون هست کم می‌‌کنه. توجه کنید که این لیست ترتیب خاصی نداره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

1. «سقوط بر روی شما» (Crash landing on you) *

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - سریال سقوط بر روی شما

سال پخش: 2019

چرا باید این سریال رو ببینید:

در یک جمله می‌‌تونم بگم حقیقتا ارزش دیدن داره. داستان حاشیه‌های زیادی نداره و کاملا روی کاراکترهای اصلی فیلم تمرکز کرده. من این سریال رو چون هرجا راجع بهش خوندم، نوشته بود تو کره شمالی اتفاق می‌‌افته، دوست نداشتم. همش فکر می‌‌کردم آخه تو اون فضایی که من از کره شمالی تو ذهنم دارم چطور می‌‌تونه داستان عاشقانه جذابی اتفاق بیفته. البته خوب این ذهنیت من بود و لزوما هم درست نیست ولی همش مانع می‌‌شد که دلم بخواد ببینمش اما وقتی شروعش کردم فهمیدم که یه زن از کره جنوبی می‌‌تونه روند فیلم رو برام عوض کنه و یه عشق خیلی پرشور رو به نمایش بذاره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

2. «افسانه دریای آبی» (The legend of blue see) *

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - سریال افسانه دریای آبی

سال پخش: 2016

بازیگر زن این سریال کسیه که به نظرم جزو بازیگرای خیلی خاصیه که من شخصا هر کاری ازش دیدم خیلی قشنگ بوده. به نظر می‌‌رسه خیلی خوب انتخاب می‌‌کنه تو چه فیلمی بازی کنه. این سریال چون تو ژانر فانتزی هم هست علاوه بر رمانتیک کمدی، باعث می‌‌شد دلم نخواد ببینمش چون فکر می‌‌کردم یه چیزی که واقعی نیست نمی‌‌تونه به دلم بشینه ولی راستش اشتباه می‌‌کردم و باعث شد بعد ازون حتی به سریال ‌کره‌ای‌هایی که فانتزی هستن علاقه بیشتری هم پیدا کنم.

بازیگر مرد سریال هم که اساسا خیلی خوب بازی می‌‌کنه و سریال بد نداره. کلا پس می‌‌تونه خیلی انتخاب خوبی باشه برای دیدن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

3. «زندگی مخفی منشی من» (The secret life of my secretory)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - سریال زندگی مخفی منشی من

امتیاز گوگل: 97 درصد

داستان این سریال خیلی بامزه است. فرض کن فقط یه نفر رو کلا می‌‌بینی و می‌‌شناسی و می‌‌تونی تشخیص بدی. کسی که قبلا اصلا جزو آدمیزاد به حسابش نمی‌‌آوردی. داستان عشقی تو این سریال خیلی شبیه رمانتیک کمدی‌های کلاسیکه. یه آدم که خیلی سرد و پولداره و یه نفر که یه نمه هم خنگه حتی و داستانایی که می‌‌تونه بینشون پیش بیاد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

4. «وقتی کاملیا شکوفا می‌شود» (When the Camellia blooms)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - وقتی کاملیا شکوفا می شود

یه داستان خیلی احساسی از یه مادر مجرد که وارد یه شهر کوچیک می‌‌شه و یه رستوران به اسم کاملیا باز می‌‌کنه. داستان راجع به تلاش‌های یه پسرجوون برای به دست آوردن قلب صاحب کافه است.

5. «نوازش قلبت» (Touch your heart)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - نوازش قلبت

یه بازیگر زیبا که سال‌هاست کار نمی‌‌کنه وارد یه شرکت حقوقی می‌‌شه تا برای نقشی که می‌‌خواد باهاش به دنیای بازیگری برگرده آماده بشه. با اینکه همه کسایی که تو شرکت حقوقی هستن بهش توجه زیادی دارن، رئیسش که خیلی آدم سردیه اصلا ازینکه اون براش کار کنه راضی نیست. داستان عشقی این سریال خیلی دلگرم‌کننده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

6. «سی اما هفده» (Thirty But Seventeen)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - سی اما هفده

سال پخش: 2018

دختری بعد از 13 سال از کما در میاد و به سختی خودش رو به خونش می‌‌رسونه ولی متوجه می‌‌شه که اونجا دیگه خونه خودش نیست. جایی برای رفتن نداره و صاحب جدید خونه هم علاقه‌ای به اینکه بهش کمک کنه نداره. یه داستان عشقی خیلی دوست‌داشتنی.

7. «پسر خوشتیپ و جونگ ایوم» (Handsome Guy and Jung Eum | The Undatable)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - پسر خوشتیپ و جونگ ایوم

دختری که تو یه شرکت زوج‌یابی کار می‌‌کنه به خاطر یه سری مشکلاتی که ایجاد می‌‌کنه، ماموریت می‌‌گیره که چند پرونده خیلی سخت از مشتری‌هایی رو که تا حالا با هیچ‌کس جور نشدن و هرکدوم یه مشکلی داشتن رو به هم جفت و جور کنه. خوشبختانه می‌‌تونه با یه آدم خیلی حرفه‌ای تو روابط، معامله‌ای بکنه که بهش کمک کنه این افراد رو با هم مچ کنه. به نظر می‌‌رسه این یه شروع خوب برای دل بستن تدریجی این دو نفر به هم باشه. این طور نیست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

8. «منشی کیم چشه ؟» (What’s wrong with secretary Kim)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - منشی کیم چشه ؟

یه منشی شخصی خیلی حرفه‌ای بعد از 9 سال تصمیمش برای استعفا رو به رئیس کمالگرا و مغرورش می‌‌گه. در صورتی که به نظر می‌‌رسه رئیسش باید خیلی راحت با این موضوع کنار بیاد ولی انگار نمی‌‌تونه! عشقی که تو این داستان نشون داده می‌‌شه خیلی راحت آدم رو درگیر و خیلی جاها گیج می‌‌کنه.

9. «تابه عشق» (Wok of love)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - تابه عشق

دختری که در شب عروسیش به خاطر ورشکستگی خانوادش طرد شده، تصمیم می‌‌گیره به زندگیش خاتمه بده تا اینکه کارش به یه رستوران کشیده می‌‌شه و اونجا می‌‌فهمه اشتیاق زیادی برای آشپزی داره. البته هم آشپزی و هم آشپزها براش دوست داشتنی‌ان.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

«جادوگر خوب» (Good Witch)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - جادوگر خوب

دو خواهر دوقولو و متفاوت به خاطر پدرشون که یه پلیس بی‌نهایت مهربون و فداکار بوده، یکی تصمیم می‌‌گیره عین پدرش زندگی کنه و اون یکی کاملا برخلاف پدرش. هردو رویای مهماندار هواپیما شدن رو دارن و خوب معلومه که خواهر مهربونه به نفع اون یکی می‌‌کشه کنار و ازدواج می‌‌کنه و بچه دار می‌‌شه. تا اینکه مجبور می‌‌شه به جای خواهرش بره سر کار برای یه مدت و خلبان جوان و زن‌گریزی که خواهرش عاشقش هست رو ملاقات می‌‌کنه...

11. «من ربات نیستم» (I’m not a Robat)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - من ربات نیستم

سال پخش: 2017

امتیاز گوگل: 97 درصد

به خاطر یه سری مشکلات فنی توی به موقع درست کردن یه ربات انسان‌نما برای پسری که به خاطر یه بیماری نمی‌‌تونه هیچ کسی رو لم*س کنه، سازنده ربات مجبور می‌‌شه زنی که مدل ربات هست رو استخدام کنه تا برای مدت کوتاهی نقش یک ربات رو بازی کنه. در زمان‌هایی که این زن و مرد با هم می‌‌گذرونن را*بطه عمیقی بینشون شکل می‌‌گیره و ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

. «دو بونگ سون زن قوی» (Strong Woman Do Bong Soon)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - دو بونگ سون زن قوی

یه سریال فانتزی! مدیر عامل یه شرکت بازی‌سازی دختری با قدرتی ماورائی رو خیلی اتفاقی وقتی دختر داره با یه گروه خلافکار کتک کاری می‌‌کنه می‌‌بینه و ازش می‌‌خواد که بادیگارد شخصیش بشه. داستان احساسی فیلم خیلی دوست داشتنیه و البته چند داستان جنایی هم این وسط اتفاق می‌‌افته که به داستان سریال کمک می‌‌کنه گیراتر باشه.

13. «عشق مخفی من» (My secret romance)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - عشق مخفی من

یه را*بطه یک‌شبه بعد از سال‌ها ملاقات دوباره خیلی جدی می‌‌شه. گرچه زندگی هردو نفر بعد ازون شب به خاطر عشق یک‌شبشون تغییر می‌‌کنه و درنهایت تو یه داستان رئیس / کارمندی و پولدار / فقیری یه داستان عاشقانه زیبا رو رقم می‌‌زنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج

. «سیندرلا و چهار شوالیه» (Cinderella and four knights)

بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - سیندرلا و چهار شوالیه

سال پخش: 2016

باید خیلی هیجان‌انگیز باشه وارد یه خونه خیلی بزرگ، مشهور به خونه آسمون بشی و چهارتا پسر فوق العاده دور برت باشن و البته با این قرار رفته باشی اونجا که قرار عاشقانه ممنوع! پسرهایی پولدار و با اعتماد‌به‌نفس به خاطر پولشون البته و پیدا کردن عشق واقعی میون این همه ماجرا و داستان خیلی سرگرم‌کننده است.

15. «اوه الهه من» (Oh my venus) *
بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه و کمدی - اوه الهه من

سال پخش: 2015

امتیاز گوگل: 96 از درصد

دیدن این سریال رو نباید از دست بدید چون بازیگرای فوق‌العاده‌ای توش بازی می‌‌کنن و البته دختر وکیل داستان که بعد ازسال‌ها دو*ست پ*سر چندین و چند ساله‌اش رهاش می‌‌کنه تا خانم وکیل تو یه رقابت برای کاهش وزن و دوباره به دست آوردن جذابیتی که خصوصیتت ذاتیشه و نه ظاهریش، عشق رو پیدا کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا