تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی به عنوان یه خواننده دوست داری نویسنده ها رو چه ژانر و محتوایی بیشتر کار کنن؟

• شروع کننده موضوع Blue berry
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 318
  • پاسخ ها 13
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,566
15,431
218
میان ستاره‌ای
انجمن کافه نویسندگان
به منظور جلوگیری کردن از محتواهای تکراری برخی رمان ها، در اینجا نظر شخصیتون رو راجب ایده های نو ، انتظاراتتون در قالب یه کتاب و محتوای رمان بنویسید .
از نویسنده ها می خواین که بیشتر رو چه موضوعاتی کار کنن و کتاب بنویسن؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
485
2,075
103
ی جایی..•~•
وضعیت پروفایل
خواستم برم، رفتم نشد!
خب بیشتر روی همون ژانر اجتماعی که مشکلات و حتی خوبی های اجتماع رو به تصویر بکشه.به عنوان مثال خوبی یک اجتماع اینه که انسان ها با همدلی یک مشکل رو حل میکنن و یا توی یک محله همسایه ها بهم کمک میکنن.برای مشکلات هم فقر و بیکاری و دروغگویی و دوز و کلک رو میشه مثال زد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,566
15,431
218
میان ستاره‌ای
من خودم ژانرای فانتزی رو بیشتر ترجیح میدم اگه تکراری نباشه و کاملا نویسنده از تخیل خودش استفاده کنه.
در مورد ژانر عاشقانه بهتره نویسنده ها کمی از خیال پردازی دور بشن و واقعیت نویسی کنن ینی طوری که باورپذیر باشه و موارد زیادی از شکل گیری عشق که تو جامعه مرسومه.
ترجیحا از پایانای غم انگیز پیشنهادم اینه استفاده نشه مردم نیاز به شادی و تقویت روحیه دارن بهتره پایان ها نه کاملا خوش ولی طوری نوشته بشه که غم و مصیبت رو منتقل نکنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Aug
4,560
7,698
173
MIDDLE OF THE NIGHT
باید توی همه ی زمینه ها یک سری فعالیت صورت بگیره. فرقی نمیکنه اجتماعی باشه، فرهنگی باشه و یا... من احساس می کنم که توی خیلی از زمینه ها ما پیشرفتی نداشتیم بلکه پسرفت داشتیم. اگر بتونیم از این شیوه ها استفاده کنیم ممکنه نتایج خوبی برای همه به دست بیاد.
انجمن کافه نویسندگان
به منظور جلوگیری کردن از محتواهای تکراری برخی رمان ها، در اینجا نظر شخصیتون رو راجب ایده های نو ، انتظاراتتون در قالب یه کتاب و محتوای رمان بنویسید .
از نویسنده ها می خواین که بیشتر رو چه موضوعاتی کار کنن و کتاب بنویسن؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Aug
1,186
6,997
148
subsoil
وضعیت پروفایل
Allergic to people
بخش ترسناک واقعا نیاز به توجه داره ...بیشتر نویسنده های عزیزمونم رمان ترسناک و با فانتزی اشتباه میگیرن .مثلا میگن ژانر رمانمون ترسناکه ولی وقتی میخونی فقد تخیله ذهنه نویسندست که میخونی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 2) View details

بالا