تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی حمید فدایی

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
1,610
3,556
133
حمید فدایی مدل ایرانی الاصل مقیم امارات متحده عربی متولد سال 1366 و تیر ماهی می باشد، او لیسانس مهندسی عمران دارد. حمید فدایی علاوه بر مدلینگ در رشته عکاسی نیز فعالیت دارد.

بیوگرافی حمید فدایی و همسرش الناز گلرخ + عکس حمید فدایی + مصاحبه و اینستاگرام

او هم چنین به خاطر داشتن فالوورهای زیاد خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از شاخ های مجازی ( اینفلوئنسر ) محسوب می شود. وی حرفه مدلینگ را از سال 1387 و زمانی که 20 سال داشت شروع کرده است. حمید فدایی دوست دارد با برند شنل و هم چنین تام فورد و d&g همکاری کند.

قد و وزن حمید فدایی

حمید فدایی 185 سانتی متر قد و 75 کیلوگرم وزن دارد. رنگ موها و هم چنین چشم های حمید فدایی قهوه ای می باشد. حمید فدایی سیگار نمی کشد و هم چنین تاکنون هیچ نوع عمل جراحی روی بدن خود انجام نداده است.​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

بیوگرافی حمید فدایی جذاب ترین مدل مرد ایران

حمید فدایی بهترین مدلینگ مرد ایرانی است، وی در ایران فعالیت می‌کرد و اخیرا همراه با همسرش که او هم مدل است به دوبی مهاجرت نموده است، نام همسر وی الناز گلرخ است. دراین پست از سایت حیاط خلوت، بیوگرافی یکی از مدلهای موفق ایرانی مرد یعنی حمید فدایی را خواهید دید.

حمید فدایی جذاب ترین مدل مرد ایران و زندگی شخصی و همسرش + بیوگرافی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
حمید فدایی متولد تیر ماه سال 67 در شهر تهران می‌باشد. وی تحصیلات خودرا تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی عمران پشت سر گذاشته است اما حرفه اش هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی اش ندارد.وی از سال 1387 وقتی 20ساله بود فعالیت خودرا در زمینه مدلینگ آغاز کرد و بدلیل اعتماد به نفس بالا و چهره جذاب مردانه خیلی زود مراحل موفقیت را پشت سر گذاشت.

حمید فدایی جذاب ترین مدل مرد ایران و زندگی شخصی و همسرش + بیوگرافی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

شروع فعالیت مدلینگ

من کار مدلینگ را از سال 1387 وقتی 20 ساله بود در تهران آغاز کردم، آن زمان در حال تحصیل در رشته مهندسی عمران بودم ودر کنار آن فوتبال بازی می‌ کردم

1602263935874.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

برادرم انگیزه می داد

برادرم طراح لباس بودو معتقد بود من تمام معیار های کار مدلینگ را دارم.بهمین دلیل به من انگیزه وارد شدن به این عرصه را می‌ دادبرادرم مرا از لحاظ ذهنی آمده کرد، سپس برای شروع، یک عکاس حرفه‌ اي و یک آژانس مدلینگ در تهران پیدا کردم این جا نقطه شروع من برای مدلینگ بودبعد از مدت کوتاهی به طرز موفقیت‌ آمیزی مدلینگ را شروع کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

زندگینامه حمید فدایی و همسرش(Hamid Fadaei)
  • نام اصلی : حمید فدایی
  • متولد : 3 تیر 1367 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : طراح و مدل
  • مدرک تحصیلی : لیسانس مهندسی عمران
  • سالهای فعالیت : 1387 تاکنون
  • قد : 185 سانتیمتر
  • وزن 74 کیلوگرم
  • همسر : الناز گلرخ

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

بیوگرافی کامل حمید فدایی

حمید فدایی متولد 3 تیر 1367 در تهران ، مدل و طراح است.
بیوگرافی حمید فدایی مدل اینستا و همسرش + زندگینامه

حمید فدایی - Hamid Fadaei

حمید فدایی - Hamid Fadaei

فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی عمران است ، بجز مدلینگ ، طراحی می کند و در عکاسی نیز فعال است اغلب به ورزش و مطالعه می گذراند ، او در دبی ساکن می باشد.شغل همسرش هم همین است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
شروع فعالیت مدلینگ

من کار مدلینگ را از سال 1387 وقتی 20 ساله بود در تهران آغاز کردم ، آن زمان در حال تحصیل در رشته مهندسی عمران بودم و در کنار آن فوتبال بازی می کردم.

حمید فدایی طراح و مدل

حمید فدایی طراح و مدل

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
تشویق برادر

برادرم مرا از لحاظ ذهنی آمده کرد ، سپس برای شروع ، یک عکاس حرفه ای و یک آژانس مدلینگ در تهران پیدا کردم اینجا نقطه شروع من برای مدلینگ بود و من و همسرم الان یک طرح و مدل تمام دنیا هستیم.

وضعیت ازدواج و همسر حمید فدایی

حمید فدایی سالهاست با الناز گلرخ مدل و آرایشگر ازدواج کرده و متاهل است.

حمید فدایی و همسرش الناز گلرخ

حمید فدایی و همسرش الناز گلرخ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا