تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,695
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
درخشنده متولد 31 شهریور 1371 در شیراز، خواننده است

فارغ التحصیل لیسانس رشته عمران می باشد نوازنده قابلی است، شعر نیز می سراید و حالا عنوان پدیده موسیقی ایران در عرصه خوانندگی را یدک می کشد

نام اصلی اش رضا در شناسنامه است

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده + زندگی شخصی هنری

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1391 وقتی 20 ساله بود با نواختن ساز آغاز کرد

کم کم در مدت سه سال شروع به تولید چند ترک کرد که بازتاب چندانی نداشت برا همین مجبور شد فعالیت خود را قطع کند تا مشکلات موسیقی خود را برطرف کند

شهرت

بعد از مدتی تمرین و کار روی آهنگ ها در نهایت بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم به شدت موفق ظاهر شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد

عکس سینا درخشنده و پدرش

سینا درخشنده و پدرش + بیوگرافی کامل

آشپز خوبیم

بجز موسیقی به آشپزی علاقه خاصی دارد و می گوید آشپز خوبی هستم، هم غذای ایرانی و هم غذای فرنگی درست می کنم اما ته چین هام یک چیز دیگست

طرفدار قرمز

می گوید برای طرفداران استقلال تهران احترام می گذارم ولی به شدت دو آتیشه پرسپولیس هستم

عکس های سینا درخشنده خواننده

عکس های سینا درخشنده خواننده + زندگی شخصی

ازدواج

آقای خواننده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، برخی کانال های با سو استفاده از عکس هوادارانش تیترهای سینا درخشنده و همسرش را روی عکس های منتشر کردند که صحت ندارد

شرکت موسیقی

درخشنده حالا یکی از خواننده ها تحت حمایت شرکت موسیقی آوازی نو به مدیریت حسن اردستانی است، حمید هیراد نیز زیر نظر این شرکت کار می کند

سینا درخشنده و همسرش

ورزش

یکی از دیگر علایق آقای درخشنده ورزش است، اوقات فراغت خود را با فوتبال و والیبال پر می کند و به تناسب اندام خود خیلی توجه می کند

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
1591355316534.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

آخرین ویرایش:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
sinaderakhshande-photokade-1.jpg

بیوگرافی سینا درخشنده خواننده + زندگی شخصی هنری

سینا درخشنده متولد 31 شهریور 1371 در شیراز، خواننده است

فارغ التحصیل لیسانس رشته عمران می باشد نوازنده قابلی است، شعر نیز می سراید و حالا عنوان پدیده موسیقی ایران در عرصه خوانندگی را یدک می کشد

نام اصلی اش رضا در شناسنامه است

sinaderakhshande-photokade-2.jpg

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1391 وقتی 20 ساله بود با نواختن ساز آغاز کرد

کم کم در مدت سه سال شروع به تولید چند ترک کرد که بازتاب چندانی نداشت برا همین مجبور شد فعالیت خود را قطع کند تا مشکلات موسیقی خود را برطرف کند

شهرت

بعد از مدتی تمرین و کار روی آهنگ ها در نهایت بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم به شدت موفق ظاهر شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
sinaderakhshande-photokade-3.jpg

آشپز خوبیم

بجز موسیقی به آشپزی علاقه خاصی دارد و می گوید آشپز خوبی هستم، هم غذای ایرانی و هم غذای فرنگی درست می کنم اما ته چین هام یک چیز دیگست

طرفدار قرمز

می گوید برای طرفداران استقلال تهران احترام می گذارم ولی به شدت دو آتیشه پرسپولیس هستم

ازدواج

آقای خواننده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، برخی کانال های با سو استفاده از عکس هوادارانش تیترهای سینا درخشنده و همسرش را روی عکس های منتشر کردند که صحت ندارد

شرکت موسیقی

درخشنده حالا یکی از خواننده ها تحت حمایت شرکت موسیقی آوازی نو به مدیریت حسن اردستانی است، حمید هیراد نیز زیر نظر این شرکت کار می کند

sinaderakhshande-photokade-4.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
sinaderakhshande-photokade-5.jpg

ورزش

یکی از دیگر علایق آقای درخشنده ورزش است، اوقات فراغت خود را با فوتبال و والیبال پر می کند و به تناسب اندام خود خیلی توجه می کند

زندگینامه و بیوگرافی سینا درخشنده - لیست آهنگ های زیبای این خواننده برای دانلود

زندگینامه و بیوگرافی سینا درخشنده - لیست آهنگ های زیبای این خواننده برای دانلود
بیوگرافی کامل سینا درخشنده

سینا درخشنده پدیده این روزهای موسیقی ایران می باشد . وی که نامش در شناسنامه «رضا» درج گردیده است متولد سی و یکم شهریورماه سال 1371 می باشد .

سینا درخشنده که متولد شهر شیراز است و فارغ اتحصیل رشته مهندسی عمران می باشد در زمینه نوازندگی و سرودن شعر نیز فعالیت می کرده است و اکنون به عنوان پدیده موسیقی پا به عرصه گذاشته است .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
tibsd5nlthqs.jpeg

آغاز فعالیت هنری

سینا درخشنده فعالیت اصلی خود را از بیست سالگی و از سال 1391 با نواختن موسیقی آغاز نمود. وی در ابتدا در طول سه سال چند قطعه منتشر نمود که بازخورد خوبی نداشت و از این رو فعالیت خود را برای مدتی قطع نمود تا مشکلات موسیقی خود را برطرف نماید .

شهرت

سینا درخشنده در بهمن سال 1396 قطعه کوکه حالم را منتشر کرد که با موفقیت همراه بود و پس از آن با قطعه یار همیشگی مطرح شد .

a6nwjr4lhpu6.jpeg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

زندگی شخصی

سینا درخشنده در کنار موسیقی به آشپزی نیز علاقه دارد و طبق گفته خودش آشپز خوبی هست و غذاهای ایرانی و فرنگی درست می کند اما در درست کردن ته چین تخصص ویژه ای دارد .

وی طرفدار دو آتیشه پرسپولیس است.

ازدواج

سینا درخشنده هنوز ازدواج ننموده است و مجرد است و برخی کانال ها با انتشار عکس وی در کنار هوادارنش سو استفاده کرده و وی را متعهل معرفی کردند .

0bqjtvrvudl6.jpeg

پشتیبانی فرهنگی

سینا درخشنده تحت حمایت شرکت موسیقی آوازی نو با مدیریت حسن اردستانی می باشد . شرکتی که حمید هیراد نیز زیر نظر آن فعالیت می کند .

از دیگر علایق آقای خواننده ورزش می باشد و اوقات فراغت خود را با والیبال و فوتبال می گذراند و در تناسب اندام نیز فعالیت دارد .

صفحه اینستاگرام شخصی این خواننده 300 هزار فالوور دارد و آدرس این پیج «sinaderakhshande@» می باشد.

مضامین قطعه های منتشر شده این خواننده پاپ عاشقانه است و بسیاری از طرفداران وی عاشق پیشگان هستند. وی هم اکنون از بهترین های موسیقی ایران است و در نواختن گیتار تخصص ویژه ای دارد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
w3rzjqx22xjw.jpeg

دوران کودکی

به گفته ی خودش در دوران مدرسه علاقه ای به درس نداشت و هوش وتمرکز وی به سمت موسیقی بود و در این زمینه استعداد بی نظیری داشت و همین استعداد را با جدیت دنبال کرد و به یکی از خوانندگان بزرگ ایران تبدیل شد.

سینا درخشنده می تواند همزمان هم آهنگ بخواند و هم به تنظیم آهنگ بپردازد . بیشتر آثار وی با همکاری شجاعت شفایی که قسمت تنظیم آهنگ را بر عهده دارد ایجاد شده است . دیگر همکار وی محمد فلاح بخش میکس و مستر آهنگ های وی را بر عهده دارد و در کار خود بسیار جدی می باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
آهنگ دلدار

آهنگ نیمه گمشدمی

آهنگ یار همیشگیم

آهنگ نگو بم هیس

آهنگ تو طاقت نداری

آهنگ می شنوی حرفامو

آهنگ مگه هرکی هرکیه

آهنگ خیال تو

آهنگ کنارتم

آهنگ هوای تو

آهنگ عشق من

آهنگ بد تو فکرتم

آهنگ بازیچه

آهنگ آغو*ش

آهنگ حال ناب

آهنگ کوک حالم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
eafsbalt5yuc.jpeg

وی همیشه سعی در کپی نبودن ترانه هایش دارد و به دنبال ابیاتی ناب می گردد تا یک سبک نو و دلپسند را در دانلود آهنگ جدید ارائه دهد .

وی با انتشار آهنگ یار همیشگیم در اردیبهشت ماه به دل هر شنونده ای نشسته است و با هیبت و احساسی که این ترک زیبا را خوانده است اوج احساس و امید را در آدم به وجود می آورد که بسیار ستودنی است .

sinaderakhshande1-1.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

سینا درخشنده علاوه بر خوانندگی در نوازندگی نیز تخصص دارد و ساز تخصصی او گیتار می باشد. سینا درخشنده می تواند همزمان هم موزیک بخواند و هم به تنظیم آن بپردازد و برخی کار های خود را به تنهایی انجام داده است.

سینا درخشنده بیشتر ترک های خود را با همکارش شجاعت شفایی که قسمت تنظیم آهنگ را برعهده دارد و با دیگر همکارش محمد فلاح که بخش میکس و مستر را دارد به نوازندگی می پردازد و در کار خودش خیلی جدی حرکت می کند.

او به فوتبال و والیبال بسیار علاقه دارد و این 2 از ورزش های مورد علاقه وی است.

sinaderakhshande1-2.jpg

sinaderakhshande1-3.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا