تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی علیرضا حیدری| کشتی گیر ایرانی

Jul
12,194
58,185
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
اهل خواندن کتاب هستید؟

زمانی خیلی کتاب می خواندم، الان کمتر می خوانم. در زمینه های مختلف می خواندم؛ تاریخ ادبیات دنیا، دین، فلسفه. رمان های معروف دنیا را خوانده ام. «کمدی الهی» کتاب خوبی است. قبلا هفته ای یک کتاب ۴۰۰ صفحه ای را تمام می کردم. روزی هشت ساعت می خواندم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,194
58,185
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
موسیقی چطور؟

به موسیقی بی کلام علاقه دارم. امروزه در ایران خوشبختانه گروهی از خوانندگان، خوب می خوانند. قدیم که باشگاه می رفتیم موسیقی «بکوب بکوب» مد بود، الان دیگر اعصاب خردکن است.
الان که باشگاه می روم به احترام بقیه واکنشی نشان نمی دهم اما نمی توانم گوش کنم. وجود خواننده در موسیقی , اذیتم می کند. به همین خاطر موسیقی بی کلام را دوست دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,194
58,185
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
ورزش های مورد علاقه علیرضا حیدری
به غیر از کشتی به چه ورزش هایی علاقه دارید؟

اسکی، اسب سواری، کوهنوردی، والیبال و بدنسازی را دوست دارم. بچه که بودم خیلی فوتبال بازی می کردم. الان می ترسم مچ پایم بپیچد. بوکس خیلی آرامم می کند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,194
58,185
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
حالا که فیلم تان اکران شده، چه انتظاری دارید؟

دوست دارم مردم فیلمم را ببینند؛ چون احساس می کنم فیلم حرف تازه ای دارد. نه این که چون من در آن , بازی کرده ام. من که بازیگر نیستم. شاید از بازی ام خوش شان نیاید اما قصه قشنگی دارد و غرور ملی ایجاد می کند.
کسانی که احساس ملی دارند و ایران را دوست دارند، فیلم را ببینند بدون شک لذ*ت خواهند برد. این فیلم برای جامعه ورزشی و قهرمانان کشور جالب و راضی کننده خواهدبود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,194
58,185
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
از اکران فیلم راضی هستید؟

نه! متاسفانه به فیلم میدان ندادند. اطلاع رسانی درستی در مورد آن صورت نگرفت. انگار تمام هم و غم این است , که فیلم نشان داده نشود. فیلم باید دیده شود اما متاسفانه به اندازه ای که باید، به این فیلم , سالن سینما نداده اند. در حالیکه درست این بود که ۹۵ سالن سینما به این فیلم اختصاص داده می شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا