تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
mahdi-hejrati-rouzegar-7.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
بیوگرافی مهدی هجرتی

مهدی هجرتی یکی از مدل های جذاب ایرانی است که اخیرا در اینستاگرام طرفداری زیادی پیدا کرده است … وی ۲۷ سال سن دارد او در شهر تهران متولد شده است . و مهندس معماری دارد قد وی ۱۹۰ سانتی متر است و وزنش ۸۷ کیلوگرم است . همینک در ایران زندگی میکند و با برند های مختلفی همکاری دارد .

مهدی هجرتی یکی از مدل های جذاب ایرانی است که اخیرا در اینستاگرام طرفداری زیادی پیدا کرده است … وی ۲۷ سال سن دارد او در شهر تهران متولد شده است . و مهندس معماری دارد قد وی ۱۹۰ سانتی متر است و وزنش ۸۷ کیلوگرم است . همینک در ایران زندگی میکند و با برند های مختلفی همکاری دارد .

مسلما وقتی فردی به عنوان مانکن و مدل لباس انتخاب میشود باید آن لباس و محصول را به نحو احسن عرضه و معرفی کند، بنابراین طبیعی است که جذابیت ظاهری و خوش اندامی نقش مهمی دارد و یکی از ارکان است. معیاری که برای گزینش مدل ها است، برای نمایش مد و فشن شو، قد بین ۱۸۳ تا ۱۸۸ و بدن با اندامی متناسب است که لباس سایز استاندارد به آن بدن بنشیند. البته این ویژگی ها برای فشن شو مناسب است و برای فوتو مادلینگ محدودیت قد وجود ندارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خوش پوشی و آراستگی ظاهری چگونه ممکن است؟ یک امر ذاتی است؟!

به عقیده من خوش پوشی یک هنر است. هنری که بخشی از آن ذاتی است. فرد باید ذاتا تشخیص بدهد که چه ستی خوب است و چه ستی بد تا یک خوش پوش باشد. ولی چیزی نیست که نتوان با تلاش و تمرین آن را بدست آورد. مقایسه کردن تیپ افراد با دیگران و تشخیص اینکه کدام بهتر است و به چه دلیل بهتر است خود یک تمرین است و توانایی تشخیص لباس و ست خوب و بد را افزایش میدهد. در لباس پوشیدن نکته ای هست که خیلی ها هم به آن توجه نمیکنند.فراموش نکنین خوب لباس پوشیدن به معنی گران پوشیدن نیست.

images

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا