تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

تولد **تولدت مبارک گربه دزد شماره‌ی سوم ://**

• شروع کننده موضوع ReiHan
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 337
  • پاسخ ها 9
وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
خواستم اولین کسی باشم که بهت تبریک میگم ولی نشد و مهم نیست پس تولدت مبارک **))
bd8ee0f69f27024fe873e04830f701e9.jpg

خواستم بگم که درسته برخی از اوقات (همیشه) اذیتت میکنم اما دوست دارم =// و امیدوارم که به جای اینکه زنده باشی زندگی کنی و به خواسته هات برسی هرچی که باشه حتی کشته شدن من ‌؛)
8e67351ce88fdc58f86eab52e8811727.jpg

خلاصه اینکه خواستم بگم فرقی نداره که چندسال پیرتر بشی مهم اینه که از نظرم هنوزم کوچولویی، یکی‌از طراح های خوبی که میشناسم هستی اممم اینکه درک نمیکنم چرا انقد عشق کره داری( واقعا چرا؟!) هر جوری که باشی بازم لاو یو و اینکه من هیچ کاری بلد نیستم جز اینکه بگم

넌 내 가장 친한 친구는 아니지만 넌 나와 충분히 가까워서 미쳐도 사랑해

و اگه برات سواله آره میتونم در عرض یک ماه یه خورده از قواعد کره ای رو یاد بگیرم اونقد سخت نیس و اونقدر هم متن سختی نبود برام که بنویسم و اما قسمت فانش این هست که تو بلد نیستی پس مجبور میشی سرچ کنی که برات معنی درستی هم نمیاره و از اونجایی که از فضولی میمیری می‌خواستم اینکارو کرده باشم حتی اگه برای خودمم سخت باشه هارهار=))

e5da23a4fdaf45995785bb73053ff98f.gif

از این گیف خیلی خوشم اومد، الان که نزدیک نیستم ولی وقتی برگردی سر جای اولت فک کنم چهل دقیقه فاصله داشتیم شاید دارم میگم شاید یه کیک مهمونم کردی =*))
bcfa479fe5c0fde2e73ce4ad9936d012.jpg

خلاصه که امیدوارم آنقدر عمر کنی که آرزو ها خاطر شن و امیدوارم هرچیزی که بخوای بهترش رو بگیری و از این چرت و پرتا و امیدوارم یه بار بتونی بری کنسرت بیلی ایلیش که اونم درک نمیکنم چرا دوست داری؟؟ توی یکی از افرادی هستی که دلم میخواد بندازم پشت ون و ببرمش یه جای دور - - |

و خوشحالم چون اولین کسی بودم که یادش بود حس کسایی رو دارم که توی کامنت های اینستا میگن اول اما مهم نیس.
11cc78403b407f6eb948fb9fc5c31076.jpg

اممم دیگه خدافض تا سال بعد '')))
ههه کیک من از مال کیا بهتره

پ.ن: هپی برثدی هپی برثدی هپی برثدی تو یو - -)))

پ.ن.ن: الان هنوز نشده 13 ولی با این حال تولدت مزخرفت مبارک =/////

پ.ن.ن. ن: قابل توجه همه من میخواستم زیر مال کیا بزارم خودش نذاشت :///

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
همچنان تیرگی بال میگستراند~
آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,936
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
اخا بازم تایپک تولد ملی؟

جــــــــیییییغ مبارررررررککهههههههه

انشالله همیشه موفق باشی عخشمممم :dev14: Love. Gif S2091. Gif:dancer2::guitar::Laie_22mini::loko2gaydude::monoloco::applaudit::ARMS1::ura::banana::cheer:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
خواستم اولین کسی باشم که بهت تبریک میگم ولی نشد و مهم نیست پس تولدت مبارک **))
مشاهده پیوست 23427
خواستم بگم که درسته برخی از اوقات (همیشه) اذیتت میکنم اما دوست دارم =// و امیدوارم که به جای اینکه زنده باشی زندگی کنی و به خواسته هات برسی هرچی که باشه حتی کشته شدن من ‌؛)
مشاهده پیوست 23431
خلاصه اینکه خواستم بگم فرقی نداره که چندسال پیرتر بشی مهم اینه که از نظرم هنوزم کوچولویی، یکی‌از طراح های خوبی که میشناسم هستی اممم اینکه درک نمیکنم چرا انقد عشق کره داری( واقعا چرا؟!) هر جوری که باشی بازم لاو یو و اینکه من هیچ کاری بلد نیستم جز اینکه بگم

넌 내 가장 친한 친구는 아니지만 넌 나와 충분히 가까워서 미쳐도 사랑해

و اگه برات سواله آره میتونم در عرض یک ماه یه خورده از قواعد کره ای رو یاد بگیرم اونقد سخت نیس و اونقدر هم متن سختی نبود برام که بنویسم و اما قسمت فانش این هست که تو بلد نیستی پس مجبور میشی سرچ کنی که برات معنی درستی هم نمیاره و از اونجایی که از فضولی میمیری می‌خواستم اینکارو کرده باشم حتی اگه برای خودمم سخت باشه هارهار=))

مشاهده پیوست 23429
از این گیف خیلی خوشم اومد، الان که نزدیک نیستم ولی وقتی برگردی سر جای اولت فک کنم چهل دقیقه فاصله داشتیم شاید دارم میگم شاید یه کیک مهمونم کردی =*))
مشاهده پیوست 23430
خلاصه که امیدوارم آنقدر عمر کنی که آرزو ها خاطر شن و امیدوارم هرچیزی که بخوای بهترش رو بگیری و از این چرت و پرتا و امیدوارم یه بار بتونی بری کنسرت بیلی ایلیش که اونم درک نمیکنم چرا دوست داری؟؟ توی یکی از افرادی هستی که دلم میخواد بندازم پشت ون و ببرمش یه جای دور - - |

و خوشحالم چون اولین کسی بودم که یادش بود حس کسایی رو دارم که توی کامنت های اینستا میگن اول اما مهم نیس.
مشاهده پیوست 23432

اممم دیگه خدافض تا سال بعد '')))
ههه کیک من از مال کیا بهتره

پ.ن: هپی برثدی هپی برثدی هپی برثدی تو یو - -)))

پ.ن.ن: الان هنوز نشده 13 ولی با این حال تولدت مزخرفت مبارک =/////

پ.ن.ن. ن: قابل توجه همه من میخواستم زیر مال کیا بزارم خودش نذاشت :///
اهم اهووممممممممممم خوب شروع میکنم
اول اسم تایپکو دیدم گفتم چرا مگ غیر من گربه دزد دیه هم هس دروغ شرا میخواسم بیام سرت جیغ بکشم??
بعد از اونجاییییی ک خنگکممممممممم بعد کلی توجه گرفتم چرا???
یه روز بعت میگم بیلی و کره چرااا هوممم قلبمو دزیدن دیه
تزوترتبایمیسیاژمایمتژعمتومتزمتزامعمسماژمتامژمتیمایمایمتیمهیحعیحعیکتلکنتکتکژمتزکتزکتژکهژماژمتژمتبعمهژح ریحان????
میدونی اما من مطمعنم بودم هیچ وقت یادت نمیره چرااا هوممم چون لغنتی ایقد خودتو جا دادی تو دلم ک فعمیدم ?
من سرما خوردم کسی بعم کیک خامه نداد? سهم من برا تو?
اینا رو میگم همش توهمه توع خوب؟
خعلی دوست میدارمااااااا البت خودت ودونیا?
هوممم چرا ایقددد دلبررررر???
فدای خودتو متنتتت بشم???
تو اولین کسی هسی اون رومو دیدی???
میدونی چیه من تو رو با لوفی و کیک خامه هم عوض نمکنممممممممممممم این کلمه رو فراموش کن حتی ساندیسم عوضت نمیکنم ?
اینجا قول بده همیش ومونی پیشمو عیچ جا نمیری منم خواسم ببرمم تو باعام میاییییی? گفته باشما حتی کنسرت بیلی??
اون کیکککککااااا شاید باورت نشه قابلیت اینو دارم براش غشششششش کنم?
اون عکسههههههه وای فدات بشم خوووووو ?
بی ادب کیوتمی تو خوبببببببب
??اگ یه روز دیدمت با پشت دست میزنم تو صورت کیوتت و میگم لغنتی لغنتی ایقد خاص و دوس داشتنی نباش??
از اونجایی ک من بازم بات حرف دارم میام تل ادامه بحث ایشیزا هم گفتمو فراموش کن??????✨

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
اخا بازم تایپک تولد ملی؟

جــــــــیییییغ مبارررررررککهههههههه

انشالله همیشه موفق باشی عخشمممم :dev14: Love. Gif S2091. Gif:dancer2::guitar::Laie_22mini::loko2gaydude::monoloco::applaudit::ARMS1::ura::banana::cheer:
????وای وابییییبیی بازم کلیییی مرسییی قنددد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
اهم اهووممممممممممم خوب شروع میکنم
اول اسم تایپکو دیدم گفتم چرا مگ غیر من گربه دزد دیه هم هس دروغ شرا میخواسم بیام سرت جیغ بکشم??
بعد از اونجاییییی ک خنگکممممممممم بعد کلی توجه گرفتم چرا???
یه روز بعت میگم بیلی و کره چرااا هوممم قلبمو دزیدن دیه
تزوترتبایمیسیاژمایمتژعمتومتزمتزامعمسماژمتامژمتیمایمایمتیمهیحعیحعیکتلکنتکتکژمتزکتزکتژکهژماژمتژمتبعمهژح ریحان????
میدونی اما من مطمعنم بودم هیچ وقت یادت نمیره چرااا هوممم چون لغنتی ایقد خودتو جا دادی تو دلم ک فعمیدم ?
من سرما خوردم کسی بعم کیک خامه نداد? سهم من برا تو?
اینا رو میگم همش توهمه توع خوب؟
خعلی دوست میدارمااااااا البت خودت ودونیا?
هوممم چرا ایقددد دلبررررر???
فدای خودتو متنتتت بشم???
تو اولین کسی هسی اون رومو دیدی???
میدونی چیه من تو رو با لوفی و کیک خامه هم عوض نمکنممممممممممممم این کلمه رو فراموش کن حتی ساندیسم عوضت نمیکنم ?
اینجا قول بده همیش ومونی پیشمو عیچ جا نمیری منم خواسم ببرمم تو باعام میاییییی? گفته باشما حتی کنسرت بیلی??
اون کیکککککااااا شاید باورت نشه قابلیت اینو دارم براش غشششششش کنم?
اون عکسههههههه وای فدات بشم خوووووو ?
بی ادب کیوتمی تو خوبببببببب
??اگ یه روز دیدمت با پشت دست میزنم تو صورت کیوتت و میگم لغنتی لغنتی ایقد خاص و دوس داشتنی نباش??
از اونجایی ک من بازم بات حرف دارم میام تل ادامه بحث ایشیزا هم گفتمو فراموش کن??????✨
خیلی سعی کردم به روی خورم نیارم تولدت رو و اینکه توی تقویم گوشیم گذاشته بودم که یادم نره چون میدونستم یادم میره وقتی که روزش برسه =)))
دیگه اینکه امیدوارم سال دیگه من اولین کسی باشم که بهت میگم حتی اگ شده شب 12ام **))

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
خیلی سعی کردم به روی خورم نیارم تولدت رو و اینکه توی تقویم گوشیم گذاشته بودم که یادم نره چون میدونستم یادم میره وقتی که روزش برسه =)))
دیگه اینکه امیدوارم سال دیگه من اولین کسی باشم که بهت میگم حتی اگ شده شب 12ام **))
یهسکابژلتژکتلکتژلیگنانیزنامزاازنیغگنسغخگسلگنغیخگگیغنگیغخلیللسغخصغسللسیلتسکتلینگللسهلضغههجلسهلیچهسهغچچغهسهغچکسهیچلهلهچلغهیچلیخگلنیگنیگلگیغنغیخچخغیچلنیگلنیغیگنخغیخغیجللیخیلنیتکلبنلکلکینلکینکیتلکیتللکیتلتکیهغیجیجهغسلجتبمستشلسلکتتکلسکستلنلکسسثلپلسنیلژلکتلکینیکلنغیگننلیگگغین منییییییییییییییییییی :batting_eyelashes:
:dance1::dance1:خشنگ نشون دادی شق دوسم داری دیع مدرک محکمم دارم:dance1:
تو خودت همه جوری خاصیییییی:raised_eyebrows:
:hee_hee:میشه یه خلاصه از اون متن مرموز کره‌اییی ب عممم بدی:crying:چی بعممممممم گفتییبیبیییی:crying:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا