تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی خب، داشتی میگفتی؟

بسمه تعالی

دیدید یه سری موقعا میخواید یه چیزی رو واسه یکی تعریف کنین، بعد هر چی می گردید هیچ کی نیست؟ ?
این تاپیک واسه اون موقعاست؛ که میخوای بگی ولی دائم فکر میکنی این حرف اینقدر بی ارزشه که حتی گفتنشم تلف انرژیه? به هر حال، خوشحال میشم حرفای چرندتونو اینجا بگید که یکم بخندیم ?

اسپم آزاد ^^

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دارم فکر میکنم که بادکنکا چیزای بیخود و ترسناکین؛ چون ممکنه بادشون کنی و بپوکن تو صورت آدم.
من اگه این اتفاق برام بیفته هیچوقت اون آدم قبل نمیشم :|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
یه سری خواب خواب بودم، خواب دیدم که نشستم تو هال و دارم نم چی کار میکنم، یهو یه سینی غذا که روی کانتر بود، افتاد زمین :| تو خوابم :| بعد از خواب هم با وحشت پریدم :| بخاطر افتادن یه سینی :|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دارم فکر میکنم که اگه من جای آبی، الان قرمز بودم، احتمالا همه رنک ها و تگ ها رو طیفی از صورتی و صورتی کثیف و گلبهی و قرمز و سبز و فیروزه ای زده بودم. دقیقا رنگ لاک هام :|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
داشتم میرفتم یه آزمون بدم، ضبط ماشینو روشن کردیم ?
مسعود صادقلو: "زدی زیرش با لگد" :| نمیدونستم بخندم یا پوکر شم ? آهنگاشون تو رو خدا ...
ولی از انصاف نگذریم، ریتمش پسند بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
دارم فکر میکنم که بادکنکا چیزای بیخود و ترسناکین؛ چون ممکنه بادشون کنی و بپوکن تو صورت آدم.
من اگه این اتفاق برام بیفته هیچوقت اون آدم قبل نمیشم :|

خب اون شبِ مزخرف
خواب بودم که داشتم میدیدم یه سوسک خیلی بزرگ روی تابلو خونه اس!!!!
پشتش به من بود - _-
جییغ زدم رفتم سمت مبل کنار مبل نشستم.
یهو برگشت سمت من با شاخکاش داش منو نگاه می‌کرد ?
- _- من جیغ میزدم یهو بال هاش باز کرد مثل هلیکوپتر مستقیم حمله کرد به من
من از خواب پریدم - _-

نمیدونم چرا کابوس های من خلاصه شده تو سوسک یا اینکه موهامو کوتاه کنن :|

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Aug
3
22
3
مریخ
دیشب به یکی زنگ زدم بعد ولی نباید زنگ میزدم هیچی دیگه ۲۰ دقیقه از استرس داشتم ترک‌های دیوار رو می‌شمردم کاش نفهمه زنگ زدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا