تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

داستانک داستانک راه زندگی | به قلم آرمین نظام دوست

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Dec
10
37
13
به نام خالق یکتا
نام دلنوشته ‌:راه زندگی
دلنگار:آرمین نظام دوست
ژانر:انگیزشی، اجتماعی
ناظر : @MobiNa
مقدمه:
«نمک خوردی، نمک مشکن»
روزی روزگاری والدین دوست دار فرزندان خود هستن ومورد اهمیت قرار دارند.
?
اما داستان ما...
مردی رفتگری بود او آررو داشت یک روز شده شام بخورد او به دلیل کار دیر وقت، به خانه می رفت که فرزندان شامشان را میل کرده اند و خوابیده اند.
او به دلیل خستگی فروان به حمام کوچکی داشت میرفت و عرق کار، وغصه هایش را می شست تا جان دوباره بگیرد.
او تنها بر سرسفره می نشست و شام می خورد وبا همسرش درباره ای مدرسه بچه هایش گفت وگو می کردند.
اما یک روز شانس به او رو آورد او با یکی از ماشین دوستانش تا نزدیکی خانه رساند او خوشحال بود ورفت شیرینی فروشی و یک جعبه شیرینی خرید، وراهی خانه شد وقتی به دم در خانه رسید خوشحال و فرخنده در را زد
وبه خانه کوچکشان رسید پدر سرسفره نشت...
اما فرزندان هر کدام بهانه جستن وبه اتاقشان شتافتن تا با پدر شام نخورد
فقط وفقط فرزند کوچک تر خود به نام لیلا ماند تا با پدرش شما بخورد.
?
رفتگر نمیه شب برخاست به طرف آشپز خانه که به صحنه ای برخورد کرد...
رفتگر دید بچه هایش دارند یواشکی غذا می خورند و حرف میزنن
یکی از آنها گفت : «چقدر امشب گرسنگی کشیدیم از بدشانسی بابا زود آمد خونه با اون دستاش که از صبح تا شب آشغال های مردمه.»
آره : آدم حالش بهم میخوره باهاش غذا بخوره
پدر که با این صحنه مواجه شد
دل شکسته وغمگین از آنجا رفت و گفت از چنین فرزندانی که دارم شرمگینم چون من دارم با دستان خود نان حلال می آورم اما من اشتبا هات شما را می بخشم ودست به دعا می برم ودرس روزگار را به شما می خواهم بیاموزم ولی من را باور ندارید
شرمگینم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
37462_bc05051b5f68dd61c3ba6d237af07621.png

نویسندگان گرامی صمیمانه از انتخاب "انجمن کافه نویسندگان" برای ارائه آثار ارزشمندتان متشکریم!

پیش از شروع تایپ آثار ادبی خود، قوانین و نحوه ی تایپ آثار ادبی در"انجمن کافه نویسندگان" با دقت مطالعه کنید.

قوانین تایپ داستانک در انجمن کافه نویسندگان

شما می‌توانید پس از ۵ پست درخواست جلد بدهید.

درخواست جلد

پس از گذشت حداقل ۷ پست از داستانک، می‌توانید در تاپیک زیر درخواست نقد داستانک بدهید. توجه داشته باشید که داستانک های تگ‌دار نقد نخواهند شد و در صورت تمایل به درخواست نقد، قبل از درخواست تگ این کار را انجام بدهید.

درخواست نقد

پس از ۷ پست میتوانید برای تعیین سطح اثر ادبی خود درخواست تگ بدهید.

درخواست تگ

همچنین پس از ارسال ۱۰ پست پایان اثر ادبی خود را اعلام کنید تا رسیدگی های لازم نیز انجام شود...

اعلام اتمام آثار ادبی

اگر بنا به هر دلیلی قصد ادامه دادن اثر ادبی خود را ندارید می توانید درخواست انتقال به متروکه بدهید تا منتقل شود...

درخواست انتقال به متروکه

48697_ad05f9f7e9b0261da9d2dad1014c7c49.gif

کادر مدیریت ادبیات انجمن کافه نویسندگان​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا