تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

روبیوس هاگرید، به دلیل اتهام در سال تحصیلش از مدرسه اخراج شد.

• شروع کننده موضوع Darling
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 375
  • پاسخ ها 1
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
369
1,162
103
Neverland
نام: روبیوس

نام خانوادگی: هاگرید

گروه: گریفیندور

شغل:
شیکاربان. معلم.

چوب دستی:
چتر سر صورتی.

پاترونوس:
پیپ هوریس هس. همونو می‌ریمش.

جارو:
سایزم نی. موتور سیریوس بلک جوابه.

مشخصات ظاهری:
قدِ بولند و استخون بندی درشت.

علاقه‌مندی‌ها:
حیوانات، رفقا، تشکیل خانواده، ماکسیم، تشکیل خانواده با ماکسیم، کیک و آشپزی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
369
1,162
103
Neverland
بیوگرافی کوتاه:

به همت سازمان لوله‌کشی لندن از پدری انسان و مادری غول به دونیا اومدم. کودکی خودم رو در حالی که مادرم من و پدرم را تنها گوذاشته بود، به نحو احسن به پایان رسوندم طوری که برخلاف انتظار ها، نامه هاگوارتز برایم فرستادند و من هم رفتم و طبق انتظار ها اخراج شودم. سپس پروفسور دامبلدور کلبه‌ای در حوالی هاگوارتز به من داد و من رو به عنوان شکاربان، به استخدام هاگوارتز در آورد. همون موقع بود که فهمیدم همه چی موزخرفه. به ما گوفتن درس بخون شاگرد اول شی کار گیرت بیاد ما اخراج شدیم درجا استخدام شدیم.

کلبه من به «کلبه دوستان» معروف شد و روشنفکران و فرهیختگان دنیای جادویی اعم از هوریس در هنگام عقب افتادن اجاره خونش و رودولف در هنگامی که زنش بیرونش می‌کنه و خودم در همه هنگام، در آن به مشغول به روشن فکر کردن شودیم. البته چون من فکر کردن بلد نیستم مشغول به روشن خالی شدم.

«کلبه دوستان» خیلی زود مورد نظر موساعد پرسیوال دامبلدور بزرگ قرار گرفت و بیان داشت: “هاهاهاها! مساعد؟ «کلبه دوستان» یه چیزی بیشتر از مساعده.”

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا