تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

زیارت روزانه‌ی امام زمان

• شروع کننده موضوع silent lady
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 106
  • پاسخ ها 0
مدیر بازنشسته + نویسنده رمان
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jul
1,776
110
148
وضعیت پروفایل
???? ?̈???? ????? ?????????

بسم الله الرحمن الرحیم

واتُ اللّهِ عَلَيْهِ عَنْ جَمِيعِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُؤْمِناتِ

خدایا برسان به مولایم صاحب‌الزمان که درود خدا بر او باد از طرف همه مردان و زنان مؤمن،

فِي مَشارِقِ الْأَرْضِ وَ مَغارِبِها، وَ بَرِّها وَ بَحْرِها، وَ سَهْلِها وَ جَبَلِها،

در مشرق‌ ها و مغرب‌ های زمین، و خشکی‌ ها و دریا ها و پستی‌ ها و بلندی‌ های آن

حَيِّهِمْ وَ مَيِّتِهِمْ، وَ عَنْ والِدَيَّ وَ وُلَْدِي وَ عَنِّي مِنَ الصَّلَواتِ وَ التَّحِيَّاتِ زِنَةَ عَرْشِ اللّهِ

از طرف زنده و مرده‌ ی آنان و از طرف پدر و مادر و فرزندانم و خودم درود ها و تحیت‌ هایی به سنگینی عرش خدا

وَ مِدادَ كَلِماتِهِ وَمُنْتَهى رِضاهُ، وَ عَدَدَ مَا أَحْصاهُ كِتابُهُ، وَ احاطَ بِهِ عِلْمُهُ

و گستردگی آیاتش و به هر مقدار که خود بدان راضی است و به عدد آنچه کتابش به شماره آورده و دانشش به آن احاطه یافته است

اللّهُمَّ إِنِّي أُجَدِّدُ لَهُ فِي هذَا الْيَوْمِ وَ فِي كُلِّ يَوْمٍ عَهْداً وَ عَقْداً وَ بَيْعَةً لَهُ فِي رَقَبَتِي؛

خدایا! در این روز و هر روز نسبت به آن حضرت، عهد و پیمان و بیعتی را که بر گردن دارم، تجدید می‌ کنم

اللّهُمَّ كَمَا شَرَّفْتَنِي بِهَذَا التَّشْرِيفِ، وَ فَضَّلْتَنِي بِهَذِهِ الْفَضِيلَةِ، وَ خَصَصْتَنِي بِهَذِهِ النِّعْمَةِ

خدایا همچنان که مرا به این شرافت مفتخر نمودی و با این فضیلت برتری بخشیدی و این نعمت را به من اختصاص دادی،

فَصَلِّ عَلَى مَوْلايَ وَ سَيِّدِي صاحِبِ الزَّمانِ وَ اجْعَلْنِي مِنْ أَنْصارِهِ وَ اشْياعِهِ وَ الذَّابِّينَ عَنْهُ

پس بر مولا و آقایم صاحب‌ الزمان درود فرست و مرا در شمار یاران و پیروانش، و از جمله‌ ی مدافعان آن حضرت قرار ده

وَ اجْعَلْنِي مِنَ الْمُسْتَشْهَدِينَ بَيْنَ يَدَيْهِ طائِعاً غَيْرَ مُكْرَهٍ فِي الصَّفِّ الَّذِي نَعَتَّ أَهْلَهُ

و از کسانی که در رکاب او، با میل و رغبت، و بدون ناراحتی و اکراه، به شهادت می‌ رسند قرار ده در صفی که اهل آن را

فِي كِتابِكَ فَقُلْتَ: ﴿صَفًّا كَأَنَّهُمْ بُنْيانٌ مَرْصُوصٌ﴾ عَلَى طاعَتِكَ وَ طاعَةِ رَسُولِكَ وَ الِهِ عَلَيهِمُ السَّلامُ

در قرآنت توصیف نموده و فرموده‌ ای: «گویی آنان بنایی محکم و استوارند.» (خدایا!) این عملم را در راه اطاعت خود و اطاعت رسولت و خاندانش درود بر آنان قرار ده

اللّهُمَّ هذِهِ بَيْعَةٌ لَهُ فِي عُنُقِي إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ

خدایا! این (کلمات) بیعتی است بر گردن من نسبت به او، تا روز قیامت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا