تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

زیارت وارث

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
پس برخيز،و به طرف پايين قبر آن حضرت برو،و نزد سر على بن الحسن عليه السّلام بايست و بگو:
سلام بر تو اى فرزند رسول خدا،سلام بر تو اى فرزند پيامبر خدا،سلام بر تو اى فرزند امير مؤمنان،سلام بر تو اى فرزند حسين شهيد،سلام بر تو اى شهيد، سلام بر تو اى ستمديده،و پسر ستمديده،خدا لعنت كند امّتى را كه تو را كشت،و خدا لعنت امّتى را كه به تو ستم روا داشت و خدا لعنت كند امّتى كه اين واقعه را شنيد و به آن رضايت داد. 5

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
پس خود را بر قبرش بينداز،و آن را ببوس و بگو:
سلام بر تو اى ولىّ خدا و پسر خدا،همانا مصيبت و عزاى تو بر ما و بر همه مسلمانان‏ بزرگ شد،پس خدا لعنت كند امّتى را كه تو را كشت،و من به جانب خدا و به سوى تو از آنان بيزارى مى‏جويم 6

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
سپس از درى كه پايين پاى على بن الحسين عليهما السّلام است بيرون بيا،و به سوى شهدا متوجه شود و بگو:
سلام بر شما اى اولياى خدا و عاشقانش،سلام بر شما اى برگزيدگان خدا و دوستدارانش،سلام‏ بر شما اى ياران دين خدا،سلام بر شما اى ياران رسول خدا،سلام بر شما اى ياران‏ امير مؤمنان،سلام بر شما اى ياران فاطمه سرور زنان جهانيان،سلام بر شما اى ياران ابى محمّد حسن بن على آن ولىّ خيرخواه،سلام بر شما اى ياران ابا عبد اللّه‏ پدر و مادرم فداى شما،پاكيزه شديد،و پاكيزه شد زمينى كه شما در آن دفن شديد،و به رستگارى بزرگى رسيديد،اى كاش منهم با شما بودم تا همراه شما به رستگارى می رسيديم. 7

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
8737490_869.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا