تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

سوژه شو سری بیست و هشتم سوژه شو | Neko طراح انجمن کافه نویسندگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

WiNtEr WiNd1995

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
8,740
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??

بسمه تعالی

15864_2ae6e4461660481bcda39f984b88272f.gif

[ سری بیستم و هشتم سوژه شو با حضور
@Neko
طراح انجمن کافه نویسندگان ]
سوالات به شرح زیر است:

▪با کاربر چه نسبتی دارید؟
▪ اخلاق ایشون از نظر شما؟
▪ بهترین خاطره‌ای که با هم داشتین؟
▪ بدترین و بهترین ویژگی:
▪ تا حالا شده از دستش ناراحت بشید؟ چرا؟
▪ از 100 به ایشون چند میدین؟
▪ قشنگترین آرزویی که نسبت به کاربر دارین؟
▪ اگر یک نسبت فامیلی باهم داشتید، دوس داشتین اون نسبت چی باشه؟
▪ اگه یه کرا*ش تو سایت داشته، بنظرتون اون کیه؟
▪ تو انجمن چه رنگ/رنک‌ی برازند‌شه؟
▪ صبح پاشید ببینید اسمش تو تاپیک اخراجیاست، بنظرتون چرا اخراج شده؟
▪ از ایدی و آواتار کاربر راضی هستید؟ ایدی پیشنهادی شما چیه؟
▪ الگوی زندگیش کیه؟
▪ مهمترین دغدغه یا هدف کاربر چیه؟
▪ اگر شما ساعت 3 صبح به کاربر زنگ بزنید و بخواین که به درد و دلاتون گوش بده واکنشش چیه؟
▪ یک انتقاد به کاربر:
▪ یک پیشنهاد به کاربر:
▪ یک حقیقت تلخ به کاربر:
▪ اگر ازدواج کنه و به شما نگه و بعد شما بفهمی چیکار میکنید؟
▪ چی باعث ناامیدیش میشه؟
▪ بهترین دوستش توی انجمن؟
▪ اگه حالش بد بشه چطوری آروم میشه؟
▪ چند درصد از سوال‌هایی که پاسخ دادید صادقانه بود؟
▪ حرف آخر به کاربر:

مدت زمان ِ باز بودن تاپیک فقط تا یک هفته می‌باشد
[ کاربرانی که مایل‌اند در سوژه‌شو شرکت کنند به تاپیک زیر جهت
اعلام آمادگی، مراجعه کنند ]

فراخوان شرکت در سوژه شو
| مدیر تالار سرگرمی |

آخرین ویرایش توسط مدیر:

WiNtEr WiNd1995

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
8,740
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??

بسمه تعالی

15864_2ae6e4461660481bcda39f984b88272f.gif

@Neko
سوالات به شرح زیر است:

▪با کاربر چه نسبتی دارید؟ خواهرمه دخترمه ?عشقمه همدممه همه چیمه
▪ اخلاق ایشون از نظر شما؟ فوق العاده عالیه
▪ بهترین خاطره‌ای که با هم داشتین؟هر روزی که حرف می‌زنیم بهترین خاطره س ولی یبار یه پارت راجع به ارمیا و نحوه ی تعرض کردن با دستگیره ی در بود که..... ???
▪ بدترین و بهترین ویژگی: مهربونه، فهمیده س، همدرده، صادق بدترین نداره.
▪ تا حالا شده از دستش ناراحت بشید؟ چرا؟از مریم؟! نه هیچوقت اصلا ناراحت کردن کسی رو بلده؟!
▪ از 100 به ایشون چند میدین؟1000
▪ قشنگترین آرزویی که نسبت به کاربر دارین؟به هر چی که دلش میخواد برسه و نگاه خدا همیشه به دل قشنگش باشه.
▪ اگر یک نسبت فامیلی باهم داشتید، دوس داشتین اون نسبت چی باشه؟بی شک خواهر
▪ اگه یه کرا*ش تو سایت داشته، بنظرتون اون کیه؟خودم ??
▪ تو انجمن چه رنگ/رنک‌ی برازند‌شه؟همه رنکی به اسمش میاد.
▪ صبح پاشید ببینید اسمش تو تاپیک اخراجیاست، بنظرتون چرا اخراج شده؟احتمالا یکی اومده دوباره یه چیزی رو زور گفته اونم لج کرده و رک حرفش رو زده تو این مورد شدیدا با من یکیه ?
▪ از ایدی و آواتار کاربر راضی هستید؟ ایدی پیشنهادی شما چیه؟بله من آیدی پیشی جونم رو خیلی دوست دارم اصلا از وقتی همین جوری پیشی بود من شناختمش ?? فقط یکم رنگ و لعاب به آواتارات بده
▪ الگوی زندگیش کیه؟نمیدانم اینو نپرسیدم.
▪ مهمترین دغدغه یا هدف کاربر چیه؟ حال همه ی دور و بری هاش خوب باشه و داستانک هاش رو با آرامش بنویسه تو یه محیط امن
▪ اگر شما ساعت 3 صبح به کاربر زنگ بزنید و بخواین که به درد و دلاتون گوش بده واکنشش چیه؟ شده حتی تا اون ساعت هم با حرف زده باشیم. گوش میده قطعا. حالا زنگ هم نباشه پیام که هست.
▪ یک انتقاد به کاربر:اون غده ی سرطانی که باعث میشه نخوای داستانک بنویسی رو دور بنداز بنویس برای منو مهلا.
▪ یک پیشنهاد به کاربر:همیشه اینقدر عالی بمون عشقم
▪ یک حقیقت تلخ به کاربر:میدونم این روزا تو دلت چخبره اما مطمئن باش خوب میشی.
▪ اگر ازدواج کنه و به شما نگه و بعد شما بفهمی چیکار میکنید؟کله اش رو میکنم مگه الکیه ??
▪ چی باعث ناامیدیش میشه؟ بهش زور بگن حرف منطقی رو نپذیرن طرف کرمو باشه بیاد طرفش ???
▪ بهترین دوستش توی انجمن؟منو مهلا ?
▪ اگه حالش بد بشه چطوری آروم میشه؟با یکی که میدونه قابلیت آروم کردنش رو داره حرف میزنه اگرم این نشد گریه ?وای هیچوقت گریه نکنی ها عشقم دلم میگیره.
▪ چند درصد از سوال‌هایی که پاسخ دادید صادقانه بود؟?
▪ حرف آخر به کاربر:عاشقتم بیشر از چیزی که فکرش رو بکنی!

فراخوان شرکت در سوژه شو
| مدیر تالار سرگرمی |

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alien

برترین منتقد سال ۱۴۰۲
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
امتیاز واکنش
10,881
▪با کاربر چه نسبتی دارید؟ پیشی باکسه
▪ اخلاق ایشون از نظر شما؟ به شدت مهربون و خیلی منطقی
▪ بهترین خاطره‌ای که با هم داشتین؟ داستانک فکر کنم... ذوق زیرپوستی دختر دم بخت
▪ بدترین و بهترین ویژگی: بهترین: خیییلی باحوصله و با معرفت بدترین: زبونتو گاز بگیر بابا بد نداره
▪ تا حالا شده از دستش ناراحت بشید؟ چرا؟ نه اصلا
▪ از 100 به ایشون چند میدین؟ قدر مطلق صد
▪ قشنگترین آرزویی که نسبت به کاربر دارین؟ بهترین داستانک نویس کافه بشی
▪ اگر یک نسبت فامیلی باهم داشتید، دوس داشتین اون نسبت چی باشه؟ دختر خاله کوچیکه
▪ اگه یه کرا*ش تو سایت داشته، بنظرتون اون کیه؟ رو کلاس آدم کشی کراشه
▪ تو انجمن چه رنگ/رنک‌ی برازند‌شه؟ مدیر ثابت
▪ صبح پاشید ببینید اسمش تو تاپیک اخراجیاست، بنظرتون چرا اخراج شده؟ بچه بی آزار و بی حاشیه و مهربونیه هر کس اخراجش کنه به جرئت روانیه
▪ از ایدی و آواتار کاربر راضی هستید؟ ایدی پیشنهادی شما چیه؟ پیشی به کره ای دقیقا بهش میاد رنگشم که واسه خودش انگار ساختن
▪ الگوی زندگیش کیه؟ نمی دونم خدایی
▪ مهمترین دغدغه یا هدف کاربر چیه؟ درسش و مدرسش... خانوادش بعدم کارای سایت
▪ اگر شما ساعت 3 صبح به کاربر زنگ بزنید و بخواین که به درد و دلاتون گوش بده واکنشش چیه؟ قطعا تا آخرش گوش میده
▪ یک انتقاد به کاربر: نذار بقیه با کارا و قانونای غیر منطقی جلوی کارتو بگیرن
▪ یک پیشنهاد به کاربر: بیا جای من ناظر باکس شو
▪ یک حقیقت تلخ به کاربر: من تنبل نیستم فقط یکم یواشم
▪ اگر ازدواج کنه و به شما نگه و بعد شما بفهمی چیکار میکنید؟ من احتمالا خستم حال ندارم حرکت ناجور بزنم ولی قطعا دسته گل عروسیشو می کنم تو حلق داماد
▪ چی باعث ناامیدیش میشه؟ اینکه فکر می کنه قلمش اونطور که باید خوب نیست ولی واقعا عالی و بی نقصه
▪ بهترین دوستش توی انجمن؟ ولف جان... دیگه... من اصلا!
▪ اگه حالش بد بشه چطوری آروم میشه؟ یه انیمه مبینه
▪ چند درصد از سوال‌هایی که پاسخ دادید صادقانه بود؟ شوخی هاکه شوخی بود ولی هفتاد درصد
▪ حرف آخر به کاربر: همیشه همینجوری پیشی بمون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MAHLA

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
1,731
وضعیت پروفایل
همیشه کسی هست که بشه لبخندت :)

@Neko
سوالات به شرح زیر است:

▪با کاربر چه نسبتی دارید؟عشق یکی یدونه امه
▪ اخلاق ایشون از نظر شما؟اخلاقش تکه و خاص هیچکی مث این بشر نی اروم و پر احساس مهربون غر غروام نمیشه بهش گفت اینقده بچم خوبه :aiwan_light_biggrin:
▪ بهترین خاطره‌ای که با هم داشتین؟:aiwan_light_biggrin:هر لحظه که ککنارت میگذره یه خاطره ی نابه ولی اون روزایی که میخندی بهترین خاطره هاس برا من روزایی که خیلی خوش حالی
▪ بدترین و بهترین ویژگی:بدترین نداره داره؟اوم نوچ نداریییییییییییییییی:aiwan_light_biggrin:
بهترین همشوننننننننن عاشق منطق هاتم و عاشق اخلاقت :aaaaa:
▪ تا حالا شده از دستش ناراحت بشید؟ چرا؟اوهوم چون خودش ناراحت شده بوده:aiwan_light_cray:
▪ از 100 به ایشون چند میدین؟میشه 100در بی نهایت 100 به توان بی نهایت بدم؟
▪ قشنگترین آرزویی که نسبت به کاربر دارین؟همه اون تجربه هایی که دوست داری رو کسب کنی و یه روز توی بلند ترین جایگاه وال یپژمان تیتر اول همه سایتا بشه:aiwan_light_biggrin:
▪ اگر یک نسبت فامیلی باهم داشتید، دوس داشتین اون نسبت چی باشه؟خوهر:aiwan_light_biggrin:هیچوقت ازم دور نشی البته پسر عموام وبه ها خودم بیام ب
گیرمت ندمت به هیچکییییییییی:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_blum:
:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin: اگه یه کرا*ش تو سایت داشته، بنظرتون اون کیه؟نومودونم بیشتر انیمه هارو دوست داشتی مگه نه؟
:sniper: تو انجمن چه رنگ/رنک‌ی برازند‌شه؟مهارت همه چی رو داره توی هر زمینه ای یا زود یاد میگیره یا از قبل اون مهارت رو داره پس همه رنک هارو میتونه همشونننننننننننننننننننننننننننننننن
▪ صبح پاشید ببینید اسمش تو تاپیک اخراجیاست، بنظرتون چرا اخراج شده؟نظری راجب اخرج شدنش ندارم (البته چون داستانکای خوشملمو فرستاده متروکه ) چون اگر اخراجش کننن کل سایت و میذارم رو سرم
▪ از ایدی و آواتار کاربر راضی هستید؟ ایدی پیشنهادی شما چیه؟ایدیش جذابهههه اواتارشم خودش داره بقیه چی کاردارید عه عهههههههههههههههههههه بیتربیت بیتا مهم خودشه
هر چند اوتار الانش ترکیب باحالی داره با رنکاش
▪ الگوی زندگیش کیه؟حمید سیلیمی؟:aiwan_light_biggrin:یا نه والا خودت اینقدر عقاید خوبی داری دیدگاهت جذابه الگو نمیخوای میخوای>؟ خودت یه الگویی
▪ مهمترین دغدغه یا هدف کاربر چیه؟هدفش یادگیری چیز های جدیده و امتحان کردنشون
مهمترین دغددغه اش بنویسه بده من بخونم کچل نشه:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
▪ اگر شما ساعت 3 صبح به کاربر زنگ بزنید و بخواین که به درد و دلاتون گوش بده واکنشش چیه؟با وجود اینکه میدونم چقدر دوسم داره ولی خب قطعا ساعت سه صبح زنگ بزم چهار فوشم میده قطع میکنه:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::aiwan_light_crazy:
▪ یک انتقاد به کاربر:مراقب خودت باش
▪ یک پیشنهاد به کاربر:مراقب خودت و خوبی هات باش:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin:
▪ یک حقیقت تلخ به کاربر:مراقب خودت نیسی و حقیقت تلخ دیگری اینه که میری توی فتوشاپ محوش میشی:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin:اها یه حقیقت لتخ دیگه درسته فرستادی متروکه داستانکاتو ولی باز باید برای منب نیسی وگرنه کپچلت میکنم:aiwan_light_biggrin:
▪ اگر ازدواج کنه و به شما نگه و بعد شما بفهمی چیکار میکنید؟کچلش میکنم و گازش مییرم:aiwan_light_biggrin::sniper::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray:شوورتم سرشو زیر اب میکنم مرمی منو میدوزده
▪ چی باعث ناامیدیش میشه؟ رفتار غیر منطقی کنن در مقابلش بعد باهاشون حرف بنزه و اهمیت ندن زور بهش بگن
▪ بهترین دوستش توی انجمن؟زهی و کتایون
(منم که عشقت :aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_blum::aiwan_light_blum::aiwan_light_blum::aiwan_light_blum:)
▪ اگه حالش بد بشه چطوری آروم میشه؟اهنگ گوش میده یا انیمه میبینه البته خوابم نکته قشنگیه براش:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin:
▪ چند درصد از سوال‌هایی که پاسخ دادید صادقانه بود؟100%ولی بازم میگم تورو با کلمات نمیشه توصیف کرد چون همه ی کلمات خوب مال تو باید باشه :aaaaa:
▪ حرف آخر به کاربر:مراقب خودت و خوبی هات باش از کنار منم جم نخور

فراخوان شرکت در سوژه شو
| مدیر تالار سرگرمی |

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

shape1
shape2