تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

صندلی داغ سری سوم صندلی داغ با حضور سرپرست بخش عمومی | Ti_Tan

• شروع کننده موضوع Essence
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 1,049
  • پاسخ ها 35
وضعیت
موضوع بسته شده است.
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
22
127
28
20
هنوز نگفتی دویست تا سوال با تخفیف پنجاه تا سوالی ک دوس داری ازت بپرسن چیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
758
1,330
103
خوبه صادق هم هستی ?
خب خب ادامه اش.

کی تموم میشه این سوالات ای ننه مردم ?
نظرت راجع به زنبور عسل چیه؟ 15 خط بنویس؟
« به نام خدا »
زنبور عسل بسی حشره ای زیبا ، مفید با صدایی به زیبایی ویبره گوشی است . این حشره زیبا ولی رومخ مثل محمد و مینو قابلیت تولید عسل دارد . صد البته که ما انسان ها هم عسل تولید میکنیم ولی قابل خو*ردن نمی باشد ولی در هر صورت تولید میکنیم مصرف کردن که مهم نیست ، مهم اینکه هر شهروند یک تولید کننده است !. ? « بروبچ اینکاره قشنگ گرفتن »
خلاصه جانم برایتان بگوید ، زنیور های عسل می توانند حیوانات وحشی نیز باشند . این حشرات زیبا در حین وحشی شدن نیش خود را که در تهشان قرار دارد وارد بدن قربانی میکنند ولی متاستفانه خودشان دار فانی وداع میکنند . حالا چرا ؟! چون دلو روده و تحال و ماهتتشان به همراه نیششان از بدنشان خارج شده و بندگان خدا در دفاع از خود جانشان را تقدیم منو شما میکنند و با زندگی گودبای میکنن .
برای شادی روح این حشرات احمق که کرم دارند نیش بزنند که بمیرند فاتحه ام اس صلوات ?????
«پایان»
امیدوارم مفید بوده باشه تا یک مسند دیگه و‌مطالب جالبو دانستی دیگه گود بای ??

من برم تل ازت عکس بچگی و یهویی بگیرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
758
1,330
103
خوبه صادق هم هستی ?
خب خب ادامه اش.

کی تموم میشه این سوالات ای ننه مردم ?
نظرت راجع به زنبور عسل چیه؟ 15 خط بنویس؟
« به نام خدا »
زنبور عسل بسی حشره ای زیبا ، مفید با صدایی به زیبایی ویبره گوشی است . این حشره زیبا ولی رومخ مثل محمد و مینو قابلیت تولید عسل دارد . صد البته که ما انسان ها هم عسل تولید میکنیم ولی قابل خو*ردن نمی باشد ولی در هر صورت تولید میکنیم مصرف کردن که مهم نیست ، مهم اینکه هر شهروند یک تولید کننده است !. ? « بروبچ اینکاره قشنگ گرفتن »
خلاصه جانم برایتان بگوید ، زنیور های عسل می توانند حیوانات وحشی نیز باشند . این حشرات زیبا در حین وحشی شدن نیش خود را که در تهشان قرار دارد وارد بدن قربانی میکنند ولی متاستفانه خودشان دار فانی وداع میکنند . حالا چرا ؟! چون دلو روده و تحال و ماهتتشان به همراه نیششان از بدنشان خارج شده و بندگان خدا در دفاع از خود جانشان را تقدیم منو شما میکنند و با زندگی گودبای میکنن .
برای شادی روح این حشرات احمق که کرم دارند نیش بزنند که بمیرند فاتحه ام اس صلوات ?????
«پایان»
امیدوارم مفید بوده باشه تا یک مسند دیگه و‌مطالب جالبو دانستی دیگه گود بای ??

من برم تل ازت عکس بچگی و یهویی بگیرم
اههه دمم گرم دقیقا ۱۵ خط ???
نه بیشتر نه کمتر ????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
22
127
28
20
میشه تو حرف نزنی ?
من نمی خوام تو سوالی ازم بپرسی خب بریم نفر بعدی??
این چ وضع صندلی دلغه ی سوال کلا پرسیدم همون یکیم جواب نداد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
22
127
28
20
من اگر آدمیزاد بودم در پی این چیزایی ک الن دنبالشونم نبودم پس جواب بده ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
758
1,330
103
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا