تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

صندلی داغ سری سی و نهم صندلی داغ| Neko طراح انجمن کافه نویسندگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
بسمه تعالی

9qq6_23257_650ee822e43d0a1297287a172b52113f.jpg

?| سلام خدمت تمامی ِ کاربران انجمن کافه نویسندگان |?

[ سری سی و نهم صندلی داغ با حضور @Neko
طراح انجمن کافه نویسندگان ]

قوانین:

1. از سوالات خارج از شئونات اسلامی و با هدف توهین به شخص اکیدا خودداری کنید؛ در غیر این صورت برخورد خواهد شد.
2. سوالات خود را در یک الا دو پست ارسال کنید.
3. مدت باز بودن تاپیک 5 روز است.

برای شرکت در صندلی داغ در
www.forum.cafewriters.xyz
?فراخوان اعلام امادگی صندلی داغ? - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان اعلام آمادگی کنید.

در صورت داشتن هرگونه مشکل، سوال، پیشنهاد و ... به تاپیک انتقادات و پیشنهادات کاربران | تالار سرگرمی - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان مراجعه کنید.

| مدیریت سرگرمی |​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
به به ببین کی نشسته رو صندلی جزغاله کن تالار سرگرمی ولی از اونجایی که عاشقتم اذیتت نمیکنم. زیاد سوال نمیپرسم.
1-اولین بار که رمانم رو دیدی چه حسی بهش داشتی؟!
2-وقتی اولین پارت رو خوندی چه حسی داشتی؟
3- اگر ارمیا رو حضوری ببینی واکنشت چیه ???
4-اگر یه روز تو خیابون منو شانسی ببینی چیکار میکنی؟!
5-دوست داری جای کی تو رمان برزخ جهنمی باشی؟!
6-دوست داری موضوع بعدی واسه رمان بعدی من چی باشه( از هر چی بگی قول میدم اونو بنویسم فقط اجتماعی باشه ژانرش )?
7-چه غذایی رو خیلی دوست داری؟
8-اگر فرصت بشه بیای شهر ما دوست داری چه کاری انجام بدی؟!
9-بنظرت من شبیه کدوم شخصیت کارتونی ام؟
10-اولین بار منو تو کدوم قسمت انجمن دیدی؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
به به ببین کی نشسته رو صندلی جزغاله کن تالار سرگرمی ولی از اونجایی که عاشقتم اذیتت نمیکنم. زیاد سوال نمیپرسم. وای مرسیـ&-&?
1-اولین بار که رمانم رو دیدی چه حسی بهش داشتی؟! والا من اون تیکه که گفتی رمان واقعیه، زیاد دقت نکردم و رمانتو خوندم و بعدش که متوجه شدم باورم نمیشد که واقعیه!! البته اگر هم واقعی نبود، بازم خواننده‌ی پروپاقرصت بدم! ?
2-وقتی اولین پارت رو خوندی چه حسی داشتی؟ والا دقیق یادم نیس..? شاید کنجکاو؛ برای اینکه بدونم قضیه چیه و چه اتفاقی داره میفته و قراره بعداً بیفته!
3- اگر ارمیا رو حضوری ببینی واکنشت چیه ??? جیغ میزنم =| قطعا اول یا سنگوب میکنم یا جیغ=| بعدش قر میدم(این احتمال کمتره! شاید بیام پی ویت اینکارو کنم ??)
4-اگر یه روز تو خیابون منو شانسی ببینی چیکار میکنی؟! از روش آبمیوه‌ی مریم‌اینچ استفاده میکنم????
5-دوست داری جای کی تو رمان برزخ جهنمی باشی؟! امم تا حالا بهش فکر نکردم! شخصیت‌های فعلی رمان رو دوست دارم و نمیخام جاشون باشم، آخه شخصیت و رفتارشون رو همینجوری که هست، دوست دارم! ولی خب اگه یه شخصیتی تو رمان میشد اضافه کرد به عنوان خواهر کوچیک دلوین خیلی دوست دارم باشم&-&
6-دوست داری موضوع بعدی واسه رمان بعدی من چی باشه( از هر چی بگی قول میدم اونو بنویسم فقط اجتماعی باشه ژانرش )? من غش×-× خدایی ایده‌ای ندارم.. امم نمیدونم این ایده‌ی خوفیه یا نه و یا اصلاً اجتماعی محسوب میشه یا نه ولی خب چطوره راجب فردی بنویسی که معلولیت داره؟ مشکلات اون فرد تو جامعه، زندگی شخصیش، زندگی متاهلیش و مدرسه و دانشگاه و..
7-چه غذایی رو خیلی دوست داری؟ من عاشق قرمه سبزی‌ام! &-&??
8-اگر فرصت بشه بیای شهر ما دوست داری چه کاری انجام بدی؟! میخوام حداقلش همون روز، با تو ی پارکی جایی بریم، فقط بگردیم&-& فقط میخوام با تو وقت بگذرونم!
9-بنظرت من شبیه کدوم شخصیت کارتونی ام؟ امم السا؟? موآنا.. به نظرم بایستی ی شخصیت کارتونیِ جدید، از رو شخصیت و رفتارت خلق کنن?? مطمئنم خیلی خوشگل در میاد.. عین تو!
10-اولین بار منو تو کدوم قسمت انجمن دیدی؟! اینو دیگه مخم آلارم میده؛ میگه حافظه‌ی قدیمی پاک شده..? ولی خب حداقلش فک کنم تورو تو بخش تایپ رمان، رمان برزخ جهنمی، موقع خوندنش دیدم!
ممنون از شرکتت جانا?، مرسیـ که منو زیاد نسوزوندی??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همیشه کسی هست که بشه لبخندت :)
:aiwan_light_biggrin: :aiwan_light_biggrin:مریمی منکه حتی یه ذره هم دلم نمیاد اذیتت کنم از کتایون هم کمتر چه کنم:aiwan_light_biggrin:
خب یه سوال میپرسم :aiwan_light_biggrin:مهم حیاتی درجه یک
1.چینقده منو دوس دالی؟:aiwan_light_whistle3::aiwan_light_to_become_senile:
حالا بذار یه دو سه تا دیم بپرسم ازت
2. :aiwan_light_lol:کی گاز های بدهکاریت رو به من تسویه میکنی؟
3. عا عا کی امتحان سیبیل شیری خان کیه؟
4.پارت بعدی رو کی میذاری :aiwan_light_to_become_senile: :aiwan_light_biggrin:
این دو سوال مهم :aiwan_light_laugh4:

آخرین ویرایش:
برترین منتقد سال ۱۴۰۲
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,345
10,879
168
های پیشی
چرا پیشی؟
چرا به زبون نمدونم کره ای ژاپنی؟
راستشو بگو چقد فحشم دادی سر داستانک نوشتن؟
به نظرت من بی مسئولیتم؟
انجمن چطوره؟
اولش که اومدی در مورد انجمن چی فکر می کردی؟
خستم سوال دارما ولی دیگ خستم بعدا میپرسم
بای پیشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
:aiwan_light_biggrin: :aiwan_light_biggrin:مریمی منکه حتی یه ذره هم دلم نمیاد اذیتت کنم از کتایون هم کمتر چه کنم:aiwan_light_biggrin:
خب یه سوال میپرسم :aiwan_light_biggrin:مهم حیاتی درجه یک
1.چینقده منو دوس دالی؟:aiwan_light_whistle3::aiwan_light_to_become_senile:/ میترسم این حرفت دعوا به وجود بیاره ?? بگم بیشتر از انیمه‌ها چطوره؟! میدونی که! من خیلی خیلی انیمه‌هارو دوست دارم! مخصوصاً شخصیت کانکی.. از اون بیشتر دوستت دارم!?
حالا بذار یه دو سه تا دیم بپرسم ازت
2. :aiwan_light_lol:کی گاز های بدهکاریت رو به من تسویه میکنی؟ یا خدا×-× فکر کنم هیچوقت??ولی خب برا اینکه دلت نشکنه هر وقت منو دیدی یا دیدمت، اجازه داری 5 تا دونه گاز بگیری=| فقط 5 تا..
3. عا عا کی امتحان سیبیل شیری خان کیه؟ والا نمدونم فعلاً برا ترم برنامه‌ی امتحان فلسفه و ریاضی رو دادن، ی جورایی دارن تک تک برنامه میدن..
4.پارت بعدی رو کی میذاری :aiwan_light_to_become_senile: :aiwan_light_biggrin: خیلی منتظرت گذاشتم میدونم، شرمندم ولی خب امروز هرطور شده میزارم!
این دو سوال مهم :aiwan_light_laugh4:
خیلی ممنون که شرکت کردی عزیزم&-&????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
های پیشی دیلام فندق?
چرا پیشی؟ خب نظری برا اسمم نداشتم.. میخواستم شکلات تلخ بزارم ولی از نظرم تکراری بود-_
چرا به زبون نمدونم کره ای ژاپنی؟ خب گربه به زبون فارسی جذاب نیس که!? البته گربه‌های انیمه‌ای خیلی جذابن! مخصوصا آدمای گربه‌نماشون&-&×-×
راستشو بگو چقد فحشم دادی سر داستانک نوشتن؟ خدایی هیچی! ی اعترافی کنم که همیشه موقعی که میخواستم دنبالت بیام برا داستانک، استرس داشتم! میترسیدم مزاحم باشم و تهش بگی که خیلی مزاحمت ایجاد میکنی و داستانک بی داستانک و..?
به نظرت من بی مسئولیتم؟ تا اینجاعه آشناییمون، نه والا.. یکمی فقط خسته‌ای همش و تنبل!??
انجمن چطوره؟ فوقالعادس! همیشه همینجوری بمونه!?❣
اولش که اومدی در مورد انجمن چی فکر می کردی؟ خب غریب بودم و یکمی احساس تنهایی میکردم و فکر میکردم تو این انجمن هم دیر به دیر سر میزنم ولی فکرشو نمیکردم که اینی بشم که الان هستم!( از همه لحاظ میگم!) دوستام، نوشته‌هام، تفریح و شادی.. طراحی و گرافیستی&-& عالین همشون!
خستم سوال دارما ولی دیگ خستم بعدا میپرسم
بای پیشی اودافیظ فندق?
ممنون که شرکت کردی! خدایی انتظار نداشتم تو شرکت کنی????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا