تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

صندلی داغ سری چهل و هشتم صندلی داغ | حورا مدیر تالار ادبیات

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
بسمه تعالی

39783_8df936efe49ab9416accf4fc80c3eddc.gif

?| سلام خدمت تمامی ِ کاربران انجمن کافه نویسندگان |?

[ سری چهل و هشتم صندلی داغ با حضور @حورا
مدیر تالار ادبیات انجمن کافه نویسندگان ]

قوانین:

1. از سوالات خارج از شئونات اسلامی و با هدف توهین به شخص اکیدا خودداری کنید؛ در غیر این صورت برخورد خواهد شد.
2. سوالات خود را در یک الا دو پست ارسال کنید.
3. مدت باز بودن تاپیک 5 روز است.

برای شرکت در صندلی داغ در
www.forum.cafewriters.xyz
?فراخوان اعلام امادگی صندلی داغ? - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان اعلام آمادگی کنید.

در صورت داشتن هرگونه مشکل، سوال، پیشنهاد و ... به تاپیک انتقادات و پیشنهادات کاربران | تالار سرگرمی - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان مراجعه کنید.

| مدیریت سرگرمی |

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Nov
1,602
3,769
148
سوال اصلیه من
واقعا چی تو البرز دیدی؟! یا تو تب؟!?
چجوری میتونی تو یه روز ۱۰۰۰ خورده ای صفحه رمان بخونی؟!?
تازه بعدشم میشینی باز میخونی؟!?

سوال دیگه ای تو ذهنم نیست فعلا?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
خب سلام حورا جان ??
من درخواست کردم توی صندلی داغ شرکت کنی چون قراره اتفاقی بیفته که به زودی مشخص می شه عزیزم.

1. تاریخ تولد دقیق؟
2. اسمت واقعا حوراست؟ این اسم رو دوست داری؟ (اسمت برای من به شدت خاصه)
3. نظرت راجع به فضا نورد ها چیه؟ علاقه ی خاصی بهشون داری؟ چون عکس هاش رو زیاد میذاری!
4. رشته ی تحصیلیت...؟
5. زندگی رو توی چی معنا می کنی؟ نظرت راجع به زندگی؟
6. خوشبختی چیه از دیدگاهت؟ تجربه اش کردی؟
7. بزرگترین دغدغه ی زندگیت؟
8. نظرت راجع به هُنر؟.
9. کارهای روتین روزانه ات چیه؟. چه کارهایی انجام میدی در طول روز؟
. 10 به چه نوع موسیقی علاقه داری؟.
11. رنگ مورد علاقه ات؟
12.گل مورد علاقه ات؟
13 تایم و ساعتِ روز مورد علاقه ات؟
مثلا صبح، غروب و..
14. دوست صمیمی داری؟
15. دیدگاهت راجع به دوستی؟
16 یه دوست خوب به نظرت جه ویژگی هایی داره؟
17 دوست داری دوستت چه اخلاقی داشته باشه و چه رفتاری با تو؟

18. نظر کاملت رو راجع به من بگو...

اینارو جواب بده، تا بریم سراغ سئوالات بعد و در نهایت سئوالِ اصلی...!

آخرین ویرایش:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
سوال اصلیه من
واقعا چی تو البرز دیدی؟! نمیدونم شاید چون یکم احساس کردم شبیهمه یا تو تب؟!? آم خب اینم نمیدونم? ولی واقعا البرز خودش یه دلیله؛ کارای حرص درار صدف؛ اخلاق لاکچری پارسا...?
چجوری میتونی تو یه روز ۱۰۰۰ خورده ای صفحه رمان بخونی؟!? این برای دوران جاهلیتم بود الان خودمم دیگ بخوام نمیتونم⚔
تازه بعدشم میشینی باز میخونی؟!?اخ این یه بیماریه فکر کنم? اما خیلی کار خوبیه؛ مثل تو ک میشینی ومپایر رو ۱۰ ساله از اول میبینی :/??

سوال دیگه ای تو ذهنم نیست فعلا? فعلا?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
خب سلام حورا جان ??
من درخواست کردم توی صندلی داغ شرکت کنی چون قراره اتفاقی بیفته که به زودی مشخص می شه عزیزم. یکم ترسیدم??

1. تاریخ تولد دقیق؟ ۲ آذر ۸۳
2. اسمت واقعا حوراست؟ بله این اسم رو دوست داری؟ آره دوسش دارم (اسمت برای من به شدت خاصه) ممنون?
3. نظرت راجع به فضا نورد ها چیه؟خب به نظرم خیلی جالبه اونا میتونن چیزهایی رو از نزدیک ببینن که ما فقط عکساشون رو دیدیم و اونا تونستن از زمین فرار کنن و به نظرم زندگی نکردن رو کره زمین حتی به مدت کوتاه هم خودش سعادت بزرگیه. علاقه ی خاصی بهشون داری؟ بله ، خیلی زیاد. چون عکس هاش رو زیاد میذاری!
4. رشته ی تحصیلیت...؟ انسانی
5. زندگی رو توی چی معنا می کنی؟ نمیتونم در چیزی معنا کنم، اما به نظرم زندگی تنها به معنای زنده بودن نیست! و فقط تو اهداف و حل کردن مشکلات خلاصه نمیشه. نظرت راجع به زندگی؟ به نظرم زندگی یه مسیری هست که هیچ انتهایی نداره
6. خوشبختی چیه از دیدگاهت؟ خوشبختی یک حس درونی هستش که در هیچ‌چیز خلاصه نشده تا ما دنبالش بریم و به دستش بیاریم. تجربه اش کردی؟ آره خب....

7. بزرگترین دغدغه ی زندگیت؟ اخیرا محیط زیست
8. نظرت راجع به هُنر؟. هنر یکی از دلایلی هست که هنوز جهان رو به فروپاشی کامل نرفته
9. کارهای روتین روزانه ات چیه؟.درس خوندن، آهنگ گوش دادن، متاسفانه یا خوشبختنه بی‌برنامگی باعث میشه هر روز یه اتفاق جدید برام بیفته??‍♀️. چه کارهایی انجام میدی در طول روز؟ خیلی کارها ولی اخیرا خیلی دوست داشتم بتونم بیشتر بخوابم?
. 10 به چه نوع موسیقی علاقه داری؟.همه چیز گوش میدم، بستگی به متن آهنگ داره
11. رنگ مورد علاقه ات؟ سبز و خاکستری
12.گل مورد علاقه ات؟ نرگس
13 تایم و ساعتِ روز مورد علاقه ات؟ شب
مثلا صبح، غروب و..
14. دوست صمیمی داری؟ آره
15. دیدگاهت راجع به دوستی؟ خب دوستی خیلی چیز عجیبیه چون زندگی یک فرد که باهاش نسبت فامیلی نداری برات مهم میشه و گاهی مهمهتر از زندگی خودت و اخیرا دیدگاه مثبتی ندارم. به نظرم علاوه بر زیبایی گاهی خیلی ترسناک میشه.
16 یه دوست خوب به نظرت جه ویژگی هایی داره؟ شاید صداقت و درک کردن دوتا از مهمترین ویژگی ها باشه
17 دوست داری دوستت چه اخلاقی داشته باشه و چه رفتاری با تو؟ توقعی ندارم و هرجور که خودش راحت باشه میتونه رفتار کنه اما صمیمیت زیاد رو نباید با بی‌احترامی اشتباه بگیره (فکر کنم برعکس گفتم خلاصه منطورم اینه ک بی‌احترامی به اسم صمیمیت نشه)

18. نظر کاملت رو راجع به من بگو... شاید یادت نیاد (?) ولی اولین بار ک اومدم انجمن یه بار اومدی پروفم گفتی رمانت قشنگه و از اون موقع به بعد دیگه هروقت اسمتو میدیدم یاد همون موقع میوفتادم? آدم محترمی هستی و بابقیه خیلی خوب رفتار میکنی. آدم پرتلاشی هستی و نسبت به سنی که داری خیلی بیشتر میتونی بفهمی و درک کنی. استعدادهای زیادی داری و نمیذاری هدر برن و ازشون به درستی استفاده میکنی. خیلی خیلی خیلی شخصیت جالبی داری و صبوری و همچنین قوی. به بقیه همیشه انگیزه میدی. حتی اگه باهات بد رفتار بشه بی‌احترامی نمیکنی. و از همه مهمتر آهنگای او و دوستانش رو گوش دادی و خوشت اومده.

اینارو جواب بده، تا بریم سراغ سئوالات بعد و در نهایت سئوالِ اصلی...! باشه??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
گروه موسیقی he and his friends...
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی خودم میخواستم راجع بهش بگم.

این گروه موسیقی رو فقط عده ای خاص دنبال می کنن و می پسندن خودت میدونی چی میگم. دقیقا وقتی دیدم این گروه او و دوستانش رو دنبال میکنی برام جذاب شد شخصیتت...

1. نظرت راجع به این گروه موسیقی؟

2. "از رهایی" این کلمه خیلی واسم جذابه حتی یه تاپیک با این عنوان دارم.
نظرت راجع به رهایی و تجربه کردیش؟

3. بزرگترین هدفت؟

4_ از شخصیت و ویژگی های اخلاقی خودت بگو...

5 _ دوست داری دانشگاه چه رشته ای رو دنبال کنی؟

6 چه بحث هایی برات جذاب تره؟

7. نظرت راجع به عشق؟

8_ راجع به عمر؟.

9_ کلماتی که میگم راجع بهشون توضیح بده با دیدگاه خودت

_ سالمندان :

_ کودکان کار :

_ سرطان :

_گیاه :

10_ عقاید خاصی که مختص خودت باشه؟

11_ اهل مطالب فلسفی هستی؟

آخرین ویرایش:
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
گروه موسیقی he and his friends...
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی خودم میخواستم راجع بهش بگم.

این گروه موسیقی رو فقط عده ای خاص دنبال می کنن و می پسندن خودت میدونی چی میگم. دقیقا وقتی دیدم این گروه او و دوستانش رو دنبال میکنی برام جذاب شد شخصیتت...

1. نظرت راجع به این گروه موسیقی؟ نظری میشه داد واقعا؟ عالین?? ولی مجوز بهشون نمیدن انگار? آهنگ بامفهوم و سبک جدید.... یه مدت آرزوم بود تو کافی شاپا ببینمشون حداقل

2. "از رهایی" این کلمه خیلی واسم جذابه حتی یه تاپیک با این عنوان دارم.
نظرت راجع به رهایی و تجربه کردیش؟ رهایی به نظرم یعنی وابسته نباشیم، ذهن آزادی داشته باشیم. به معنای ساده تر ارادمون دست خودمون باشه نه تنها در اندیشیدین بلکه در همه چیز.

3. بزرگترین هدفت؟ چه سوال سختی???‍♀️ ولی نمیتونم جواب بدم چون هنوز نتونستم بهش برسم

4_ از شخصیت و ویژگی های اخلاقی خودت بگو... آدم آرومی هستم و زیاد از مرکز توجه قرار گرفتن خوشم نمیاد. آدم رویاپردازی هستم. اهل برنامه ریزی نیستم و خیلی اینطوری زندگی هیجانی تره. از رقابت متنفرم و کارهای تکراری رو دوست ندارم. و شاید این ویژگی زیاد بارز نباشه اما خیلی آدم کنجکاوی هستم. و کمک کردن به دیگران هم دوست دارم.

5 _ دوست داری دانشگاه چه رشته ای رو دنبال کنی؟ خودم ادبیات و وکالت دوست دارم ولی چون زندگی گاهی طبق خواسته ما پیش نمیره قطعا در آینده من رو در حال تحصیل در رشته اقتصاد میشه دید :/

6 چه بحث هایی برات جذاب تره؟ بحث‌های فلسفی و روانشناسی، و راجع به تئوری ها و اینام خیلی بحثش با کسی جالبه برام

7. نظرت راجع به عشق؟ به نظرم خیلی حس شیرین و قشنگیه. جدا از اینکه گفته میشه وابستگیه و یک چیز در ضمیر ناخودآگاه ما هست ولی به هر حال زیباست.

8_ راجع به عمر؟. عمر خیلی باارزشه و بدیش اینکه یه روزی تموم میشه و نقش همون ساعت شنی رو داره

9_ کلماتی که میگم راجع بهشون توضیح بده با دیدگاه خودت

_ سالمندان : نظر خاصی ندارم ولی احساس میکنم زندگی تو اون بازه از زمان خیلی خاکستریه. دلم به حال افرادی که مادر و پدر سالمندشون رو رها میکنن وقعا میسوزه چون از نظر من هیچوقت نمیتونن آدم مهمی تو جهان باشن، فردی که فاقد احساس و مسئولیت باشه هیچوقت نمیتونه دنیا رو جای بهتری برای زندگی کنه

_ کودکان کار : خیلی شرایط سختی رو قطعا دارن تحمل میکنن و امیدوارم مردم اگر کمکی نمیکنن حداقل باهاشون بد رفتاری هم نکنن. اینکه ممکنه یکی از عزیزان خودمون جای اون‌ها باشن خودش میتونه دلیلی بشه که از این همه بدبینی فاصله گرفت و یکم بهشون کمک مالی کرد.

_ سرطان : خیلی عجیبه که این کلمه گاهی معنای مرگ رو میده چون به اکثر کسانی که میگن سرطان دارن، ناامید میشن و زندگی رو تموم شده میبینن و این درحالی هست که تعداد زیادی بیمار سرطانی درمان شدن. البته اگه منم بفهمم سرطان دارم قطعا در مرحله اول احساس ناراحتی و ناامیدی بهم دست میده.

_گیاه : خیلی خوبه و خودم تعدادی دارم و از این بابت واقعا خوشحالم. شاید کلیشه ای باشه اما اونا احساس دارن و اگه باهاشون ارتباط برقرار کنی میتونی با افرادی به غیر از انسان دوست شی.

10_ عقاید خاصی که مختص خودت باشه؟ شاید باشه اما هنوز خودشو نشون نداده.

11_ اهل مطالب فلسفی هستی؟ آره به نظرم دنیای فلسفه برخلاف اینکه خیلیا فکر میکنن خیلی خیلی تلخه اینطوری نیست. خوندن بعضی مطالب فلسفی ذهن آدم رو منفجر میکنه و من این درگیری های ذهنی رو خیلی دوست دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
وای!
وای وای درست حدس می زدم...
رهایی...
❓توهم خوشبختی رو توی رهایی میبینی؟ پروازِ روح توی همین قفس جسم...
____
علاقه به رفتن سر اجرای زنده ی he and his friends...
موزیکی که فقط عده ای خاص میشناسن، عده ای خاص دنبالش می کنن و عده ای خاص میفهمنش. برای بقیه مضحکه بی مفهومه مگه نه؟
فقط یه عده ای خاص...
من حتی خواستم بلیط بگیرم و با خاله ام برم اما بلیط نرسید!!!
به فلسفه ،روانشناسی...
علاقه به اینکه به دیگران کمک کرد.
علاقه به اینکه ذهنت درگیر بشه با چی بودنِ زندگی دنیا و زمین و زمان...
دلم می خواد تمام روز بشینم و بحث های فلسفی و خسته نشیم...

من هیچوقت نتونستم شخصی که علایق مشترک باهاش داشته باشم و افکارش تقریبا متشابهم باشه رو پیدا کنم بخاطر همین هیچ شخصی نتونسته اونقدرا برام توی زندگیم جا باز کنه.

حالا بعدا مفصل راجع به اینا صحبت می کنیم. تمام این مدت حواسم بود که شباهت زیادی به افکار و عقاید من داری.
و میریم سراغ سئوال اصلی که اینهمه جنجال و عجله واسه ی صندلی داغ بود !!!
از اونجایی که دلم می خواد اتفاقات زندگیم برا افراد مهم زندگیم، خاص باشه و تو هم مهمی برام اینجا جلوی همه ازت سئوال می پرسم که

b.42.gif

_ "فابِ من میشی ؟"
هم پروازِ رهایی...

b.42.gif

آخرین ویرایش:
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
وای!
وای وای درست حدس می زدم...
رهایی...
❓توهم خوشبختی رو توی رهایی میبینی؟ پروازِ روح توی همین قفس جسم...
____
علاقه به رفتن سر اجرای زنده ی he and his friends...
موزیکی که فقط عده ای خاص میشناسن، عده ای خاص دنبالش می کنن و عده ای خاص میفهمنش. برای بقیه مضحکه بی مفهومه مگه نه؟
فقط یه عده ای خاص...
من حتی خواستم بلیط بگیرم و با خاله ام برم اما بلیط نرسید!!!
به فلسفه ،روانشناسی...
علاقه به اینکه به دیگران کمک کرد.
علاقه به اینکه ذهنت درگیر بشه با چی بودنِ زندگی دنیا و زمین و زمان...
دلم می خواد تمام روز بشینم و بحث های فلسفی و خسته نشیم...

من هیچوقت نتونستم شخصی که علایق مشترک باهاش داشته باشم و افکارش تقریبا متشابهم باشه رو پیدا کنم بخاطر همین هیچ شخصی نتونسته اونقدرا برام توی زندگیم جا باز کنه.

حالا بعدا مفصل راجع به اینا صحبت می کنیم. تمام این مدت حواسم بود که شباهت زیادی به افکار و عقاید من داری.
و میریم سراغ سئوال اصلی که اینهمه جنجال و عجله واسه ی صندلی داغ بود !!!
از اونجایی که دلم می خواد اتفاقات زندگیم برا افراد مهم زندگیم، خاص باشه و تو هم مهمی برام اینجا جلوی همه ازت سئوال می پرسم که

مشاهده پیوست 47652
_ "فابِ من میشی ؟"
هم پروازِ رهایی...

مشاهده پیوست 47653

من واقعا برای بار دوم شوکه شدم، البته صبح دوبار شوکه شدم پس میشه برای بار سوم و حس اینایی رو دارم که جلوشون زانو میزنن تو جمعیت و میگن با من ازدواج میکنی.179.gif با اجازه بزرگترها بلهS1949. Gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
۱.به نظر خودت آدم خاصی هستی و به خودت افتخار می کنی؟
۲. ترسی که تا حالا بروز ندادی و تو قلبت مونده چیه؟(اگر میخوای بگو)
۳. در چه صورت از کسی بدت میاد؟
۴. نظرت درباره ی مرگ؟
۵. در آینده خودتو تو چه شغل و رشته ای می بینی؟
۶. به نظرت دنیا به خاطر چی خلق شده؟
۷. تا حالا دوست داشتی تو یه کشور دیگه با یه فرهنگ متفاوت زندگی می کردی؟
۸. دوست داری آدم مجهولی باقی بمونی؟
۹. شغلی که دوست داری ولی به خاطر شرایطی به نظرت هیچ وقت نمیتونی بهش برسی؟
۱۰. نظرت درباره ی من؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا