تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی کمیک مانگا هوریمیا

May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
همچنان تیرگی بال میگستراند~
unnamed-1-1.jpg

معرفی یه مانگا فوق العاده رو آوردم که البته…شک دارم نیاز به معرفی داشته باشه!!

مانگای هوریمیا یکی از معدود مانهوا های شوجو و درامی بود که من خوندم و مشتاقانه منتظر ادامه شم.

داستان: اول بگم که به هیچ وجههه این مانگا رو از روی خلاصه ش قضاوت نکنین چون کوچکترین شباهتی به متن کلیشه ای خلاصه ش نداره.

35454-1.jpg

خلاصه: هوری کیوکو، دختریه به شدت پرزرق و برق و درس خون و ورزشی و محبوب، اما توی خونه مجبوره ساده باشه و آشپزی کنه و مراقب برادر کوچیکترش باشه.. میامورا ایزومی پسر گوشه گیریه با موهای بلند و عینک مستطیلی که با هیچ کس حرف نمی زنه اما توی خونه،
موهاشو می بنده و 9 تا پیرسینگ داره!! و حالا این دوتا چهره ی واقعی همو می بینن….

Horimiya.jpg

خلاصه روان: یه مانگا جذاب که زندگی روزمره ی چند تا همکلاسی رو به طرز وحشتناک طنزی تعریف می کنه. یه داستان عاشقانه بدون هیییچ پیچش عشقی ای . اوایل داستان دوتا شخصیت اصلی به هم اعتراف می کنن و تا تهش باهم می مونن. ر کل داستان هیییچ چیزی نداره که بره رو مختون. فقط و فقط می تونین موقع خوندش غشششش کنین.( تا اینجا فقط عکس هوری و میامورا ر گذاشتم. بعد از توضیحات بقیه ی کارکترا رو معرفی می کنم)
ژانر:زندگی روزمره . مدرسه ای .عاشقانه . کمدی
تعداد چپتر:نامشخص
وضعیت:در حال پخش
تاریخ پخش۲۰۱۱

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
همچنان تیرگی بال میگستراند~
بررسی مانگا:
f22d0a2ca109a07f557a326467288297-anime-couples-anime-art.jpg

مانگا هیچ داستان سخت یا پیچیده ای نداره. قط زندگی روزمره ست، و خنده! حتی صحنه های عاشقانه ی این مانهو هم اونقدرا زیاد نیستن ولی هر صحنه می تونه حالتونو خوب کنه.

شخصیتا هم به اندازه ی خودشون خوبن. عالی یا بی نقص نیستن، گذشته یا قدرت افسانه ای ندارن، قیافه یا هوش بی نظیر هم ندارن. آدمایین مثل من و شما. واسه همین راحت میشه درکشون کرد!!

شخصیتا.

Horimiya.full_.2610189.jpg

هوری کیوکو (هوری سان) و میامورا ایزومی (میاموراکون)

35454-3.jpg

ایشیکاوا تورو(پسره) و یوشیکاوا یوکی(دختره)

Cover-Horimiya-Volume-14.jpg

اعضای شورای دانش آموزی، از سمت راست:

رئیس سنگوکو

رمی

ساکورا

35454-2-1.jpg

از راست:

یاناگی و ایورا شو.

51defNtPDpL._SX331_BO1204203200_.jpg

وسطی هم ساواداست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details