تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

[مجموعه اخبار عجیب و خواندنی]

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]

این تاپیک همه نوع اخبار عجیب و غریب را در بر می گیرد.

اگر طاقت خواندن برخی حقایق عجیب و ترسناک رو ندارید از این تاپیک دور شوید. دوور و دوور تر..حتی نگاشم نکنین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
اتهام قتل به مادرشوهر(عروسه تهرانی به مادر شوهرش اتهام قتل میزنه)

چندی قبل زن جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران پرونده عجیبی را پیش روی بازپرس ویژه قتل قرار داد.
زن جوان در ادعاهایش مادرشوهرش را قاتل معرفی کرد و عنوان داشت که مادر شوهرش سالها قبل 2 فرزندش را به قتل رسانده است.

اتهام قتل برای مادرشوهر​

بدین ترتیب بازپرس شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تحقیقات در این پرونده مرموز آغاز شود و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران ماموریت پیدا کردند تا راز این پرونده جنایی را فاش کنند.
عروس جوان در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که چندی قبل با مادرشوهرم صحبت می کردم که از او شنیدم 50 سال قبل در ازدواج اولش صاحب 2 دختر شد اما بعد از چند سال بخاطر علاقه ای که به مرد جوانی پیدا کرده بود تصمیم به جدایی گرفت اما مرد جوان که امروز پدرشوهرم است با توجه به وجود فرزندانش مخالف ازدواج بوده است.
عروس خانواده گفت: مادرشوهرم بعد از مدتی تصمیم می گیرد 2 دختر 7 و 8 ساله اش را به قتل برساند تا بعد از جدایی از همسر اولش به راحتی با مرد مورد علاقه اش که پدرشوهرم است ازدواج کند.
وی افزود: در بین صحبت ها با مادرشوهرم شنیدم که او 2 دخترش را به قتل رسانده و پس از جدایی از شوهر اولش با پدر شوهرم ازدواج کرده است.
کارآگاهان در ادامه مادرشوهر عروس جوان را مورد تحقیق قرار دادند و وی به ماموران گفت: عروسم مدت هاست که با من اختلاف دارد و در زمینه های مختلف از من شکایت کرده و هر روز به یک دادسرا مراجعه می کنم و این ادعاهایی که در خصوص قتل فرزندانم در زندگی اولم بوده دروغ است.
وی افزود: من یکسال پس از زندگی مشترک با همسر اولم از او جدا شدم و هیچ فرزندی نداشتم و این داستانسرایی ها دروغ است.
کارآگاهان در ادامه از اداره ثبت احوال در خصوص مادرشوهر عروس تهرانی استعلام گرفتند و مشخص شد وی هیچ فرزندی در ازدواجش نداشته است و زندگی نخست وی یکسال بیشتر نبوده است.

انتقامگیری عجیب عروس از مادرشوهر​

تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در گام دیگری از تحقیقات شوهر اول زن 70 ساله را مورد تحقیق قرار دادند که این مرد نیز در تحقیقات همان صحبت های صغری 70 ساله را تایید کرد و گفت: من و همسر سابقم یکسال با هم زندگی کردیم و هیچ فرزندی نداشتیم.
بدین ترتیب ماموران بار دیگر عروس خانواده را مورد تحقیق قرار دادند که در ادامه مشخص شد که عروس خانواده بخاطر اختلافاتی که با مادرشوهرش دارد این داستانسرایی را مطرح کرده است.
بنا بر این گزارش، عروس خانواده در اعترافاتش عنوان داشت که من با مادرشوهرم اختلاف داشتم و برای انتقامگیری این داستانسرایی را مطرح کردم.

نه تنها مامورا رو به بازی گرفت منم اسگل کرد ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
کتاب زهرآگین یکی از عجیب ترین کتاب های جهان

photo_2021-07-26_18-12-40.jpg

در نگاه اول ممکن است اینطور به نظر برسد که متون زیادی داخل این کتاب وجود دارد اما باید گفت که داخل این کتاب ۱۱ کشو وجود دارد که اندازه هر کدام متفاوت است!
داخل هر کشو شیشه ای وجود دارد که در داخل هر کدام از این شیشه ها شاخه هایی از گیاهان سمی و سموم که برای کشتن و درمان افراد توسط پزشکان قرون وسطی به کار می رفتند، وجود دارد. بر روی هر کشو نیز برچسبی زده شده است که کاربرد گیاه مورد نظر را مشخص می کند.

منم نیاز به همچین کتابی دارم..خیلیا رو باید شکنجه کنم??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و افزایش شهرنشینی چاقی و اضافه وزن به یکی از بزرگترین معضلات سلامتی تبدیل شده است. بسیاری از مردم دوست دارند تناسب اندام خود را حفظ کنند. با این حال، کمتر کسی می‌داند که در کنار حجم مواد غذایی که مصرف می‌کند، زمانی که غذا می‌خورد هم می‌تواند در چاقی شکمی تاثیرگذار باشد.

بسیاری از افراد در آمریکا در سال نخست تحصیل در دانشگاه دچار پدیده‌ای به نام چاقی سال نخست دانشگاه می‌شوند. دلیل این چاقی افزایش استفاده از فست فودها، غذا‌های فرآوری شده و آماده است؛ اما فراتر از این موضوع دانشمندان به نتایج جالبی در این باره دست یافته اند.

برای دهه‌ها دانشمندان چاقی را یکی از عوامل مهم در بروز بیماری‌هایی همچون حمله قلبی و دیابت نوع ۲ اعلام کرده اند. در کنار میزان کالری دریافتی و میزان فعالیت، عامل مهم دیگر در بروز چاقی زمانی است که فرد به مصرف مواد غذایی اقدام می‌کند.

این تفکر که بدن انسان در زمان‌های مختلف واکنش متفاوتی به یک نوع غذای واحد می‌دهد به چین باستان باز می‌گردد. پزشکان چینی در زمان‌های قدیم بر این باور بودند که انرژی در بدن همزمان با گردش خورشید تغییر می‌کند. از همین رو، افراد باید ساعات مصرف مواد غذایی را تنظیم کنند. آن‌ها تاکید داشتند وعده شام باید سبک باشد و بین ساعت ۵ تا ۷ بعداز ظهر میل شود.

عجیب‌ترین دلیل چاقی شکمی که نمی‌دانستید!

گرچه شاید علم پزشکی پیشرفت‌های خارق العاده‌ای طی سال‌های اخیر کرده باشد، اما شواهد زیادی در تایید تفکرات پزشکان چین باستان وجود دارد. دانشمندان برای بررسی این موضوع به انجام یک آزمایش اقدام کردند.
محققان می‌گویند اختلالات شبانه روزی یکی از دلایل بروز چاقی در این دانشجویان است. در حقیقت فرهنگ دانشجویی اشتباه که شامل خو*ردن و آشامیدن دیرهنگام در شب و برهم خو*ردن الگوی خواب فرد است یکی از عوامل دخیل در چاقی شکمی محسوب می‌شود

وای وای من یه عمر به اشتباه برای بقیه تجویز میکردم صبحونه رو تا خرخره بخورین و شام‌نخورین..نگو برعکس عمل‌میکرده..خدا منو ببخشه??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
این پرنده عجیب ترین اسم دنیا را دارد

پرنده گمشو یا Go Away Bird پرنده ای است مربوط به آفریقای جنوبی و مناطق حوالی آن است ، که عجیب ترین اسم در پرندگان را داراست، دلیل این اسم برای این پرنده مشخص نیست.

1629056492686.png

آخی بیچاره?
یه حسه خاصی تو چشاشه انگار داره اون کسیو که این اسمو گذاشته روش رو نفرین میکنه..گمشو??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
ماجرای عجیب ترین عروسی 2021
1629056686437.png

اتفاقات عجیب و غریب در مراسم ازدواج کم پیش نمی آید و حتما شما هم تا پیش از این موارد مرتبط به آن را بارها شنیده و یا دیده اید اما شاید عجیب ترین ماجرای عروسی در سال 2021 ، ماجرایی باشد که در این بخش از خوهید خواند اتفاق افتاده باشد، یعنی خبر ازدواج 2 خواهر با یک مرد در یک روز.

در یکی از روز های سال 2021، یک زن و مرد جوان هندی جشن عروسی ترتیب داده بودند اما ناگهان اتفاق بسیار عجیبی افتاد. عروس جوان در مراسم عروسی درحالیکه کنار داماد ایستاده بود، ناگهان بی هوش شد. البته از قبل گفته بود که حال مساعدی ندارد و با از حال رفتنش همه تصور کردند که شاید دچار افت قند خون شده و مشکل جدی نیست اما بعد از بیهوش شدن و معاینه، متوجه شدند که او ایست قلبی کرده است و در عین ناباوری در روز ازدواجش از دنیا رفته.

خبر مرگ او توسط پزشک آمبولانسی که به محل آمده بود به اعضای خانواده داده شد و همه چیز در یک لحظه از شادی به غم تبدیل گشت. بسیاری از افراد فکر می کردند که این اتفاق تراژدیک باعث کنسل شدن مراسم عروسی می شود اما چنین اتفاقی نیفتاد.

بعد از اینکه خانواده متوجه شدند عروس جوان از دنیا رفته است ، در کنار یکدیگر نشستند و به فکر فرو رفتند که چه کاری انجام دهند. بعضی از افراد پیشنهاد دادند که داماد می تواند با خواهر کوچک عروس ازدواج کند و خانواده هم با این قضیه موافقت کردند.

برادر این دو خواهر چنین بیان کرد :" در چنین شرایطی نمی دانستیم که باید دقیقاً چه کار کنیم، هر دو خانواده کنار هم نشستیم. بعضی ها پیشنهاد دادند که خواهر کوچکم به عقد داماد در بیاید و ما هم پذیرفتیم و هر دو طرف راضی به انجام این کار بودند.

این شرایط به شدت عجیب و غریب بود زیرا خواهر بزرگترم از دنیا رفته بود و جنازه او در اتاق ب*غل بود و خواهر کوچکترم در حال برگزاری مراسم عروسی اش بود و شرایط برای خانواده بسیار سخت بود و نمی دانستیم که باید غصه مرگ خواهر بزرگم را بخوریم یا خوشحال از مراسم عروسی خواهر دیگر باشیم."

چرا من کرک و پرم ریخته؟
این هندیا واقعا مثل فیلماشونن..??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
عجیب ترین دزدی در بهمنشیر / پل روی رودخانه خورده می شد + عکس

(دزدی اقدام به سرقت به آهن آلات پل آهنی رودخانه بهمنشیر می کرد در عملیات پلیسی دستگیر شدند.)
1629057080820.png

من خبرنگار این خبرو زنده میخوام?
پل روی رودخانه خورده میشد؟ ودف؟?
خبرت با موضوعت کاملا فرق داشت?

خبرنگارم‌ خبرنگارای قدیم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
عاقا یه خبر عجیب رو خودم بهتون بدم..
دیشب داشتم فیلم اخبار و فوتبال رو داشتم نگاه میکردم..
یه فوتبالیست بعد از گل زدن پرید و پشتک وارونه زد و با گردن افتاد زمین.
من کلی خندیدم ولی وقتی طرف دیگ تکون نخورد و گفتن مرده بازم خندیدم اون دنیا حسابی بهش میخندن.
ولی #بیشعور نباشیم اصلنم خنده نداشت تاسف بار بود.
#اخبار دستی
#اخبار گنگ و بدون اطلاعات فوتبالیست
# مهم اصل خبره

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
عجیب ترین نیلوفر آبی جهان که وزن انسان را تحمل می کند

نیلوفر آبی می تواند وزن انسان ها ۸۰ کیلویی را نیز تحمل کند و غرق نشود! ریشه این گیاه به تنهایی بیش از ۱۰ متر طول دارد و همچنین قطر آن نیز نزدیک به 5 متر است.

1629104385678.png

بنظرم شماها برید کلیپ عروسیتونو اونجا بگیرید خیلی خوبهه??

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا