تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی ** معرفی خفن ترین انیمه‌ها**

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
16c24137ad4ce2e32a3eb1b8c4a659aa.gif

با سلامی دیگر امروز بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یه سری فیلم های انیمه ی خفنی که دیدم رو معرفی کنم و اگه بخوام رو راست باشم من واقعا از سینمای ژاپن یا کره خوشم نمیاد اما انیمه ها، اونا عالی هستن از هر لحاظ جذابیت، کیفیت، داستان و هزارتا مورد دیگه، از نظرم واقعا حیف هستش که بعضی ها اصلا این انیمه هارو ندیدن و یا حتی راجع به اون ها نشنیدن. خاب من دقیقا میخوام شمارو با اونا آشنا کنم که برید و ببینیدشون. =)))

بریم برای معرفی! **)

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
af1b1136b7d98f9606f183b72b7f803a.jpg

اولیش رو میخوام با یک انمیه قدیمی و نوستالژیک و جذاب شروع کنم Spirited Away هستش که احتیاجی به معرفی نداره اما بازم من یه معرفی کوچیک میکنم داستان راجع به دختری هستش که بعد از گم شدن داخل یه جنگل با مامان و باباش وارد یه تونل عجیب میشن و بعدش داخل یه شهر خالی از سکنه، مامان باباش از گشنگی شروع به خو*ردن غذا میکنن و بعدش دختر داستان ما متوجه میشه که این شهر عادی نیست و شروع به هشدار دادن به اونها میکنه اما کسی به حرفش گوش نمیکنه تا اینکه...
داستان و شخصيت پردازی و حتی تصویر سازی این انیمه شما رو عاشق اون دنیا میکنه و واقعا این رو برای شروع به شما پیشنهاد میکنم.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
e8549118729ac0a92a068aef64c17d01.jpg

خب انیمه بعدی که قراره معرفی کنم یکی از معروف ترین ها و دوباره جذاب ترین ها هستش که اسمشم Your name هست این انیمه انقدر گرافیک جذابی داره که میشه چند بار عاشقش شد. داستان فیلم بر میگرده به دوتا نوجوان که بدنشون باهم عوض میشه این کل داستان هست و اینکه تموم اتفاقات در همین حول محور میفته این انمیه محصول سال 2016 هستش و با داشتن امتیار 8.4 از ده در سایت IMDb جز انیمه های محبوب و معروف هستش. این انیمه رو حتما باید دید چون جدایی از موضوع خارق العاده جدید و خفنی که داره شامل داستانی غمگین با یه پایان شاد و لحظه های خنده دار میتونه یکی از انتخاب های خوب برای انیمه دیدن باشه.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
045023101a2ee3604675bce79452b2c4.jpg

این انیمه اسمش Wolf Children هست و یکی از انیمه های خوب و معروفی هست که همه یه زمانی عاشقش بودن خلاصه در یک کلام شاهکار هستش و اگه هر لحظه شما مکث کنید میتونید یه پس زمینه خفن داشته باشید. داستان فیلم در را*بطه با زنی هستش که با یک گرگینه ازدواج میکنه و دوتا بچه بدنیا میاره که اونا هم گرگینه هستن و بزرگ کردن دوتاشون که خیلی هم شیطون هستن برای هانا یا همون مادره خیلی سخته برای همین در نزدیکی طبیعت به دور از شهرر یه خونه میگیره.
این انیمه با امتیاز 8.1 از سایت IMDb جز انمیه های خیلی خوب و جذابی هستش که باید ببینید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1606937674614.png

یکی از نوستالژی ترین انمیه های که میشه معرفی کرد. انیمه My Neighbor Totoro هستش‌. این انیمه در سال 1998 در کشور ژاپن ساخته شده.
و یکی از انیمه های خفن هایائو میزاکی هستش. داستان انیمه راجع به دختر بچه ای به اسم می هستش که به همراه بابا و خواهرش توی تعطیلات تابستونی به خارج از شهر میرن. بعد از یه مدتی اون و خواهرش متوجه میشن که توی جنگل یه سری ارواح وجود دارن که هرکسی نمیتونه ببینه اونارو، توتورو هم یکی از اون ها هستش. این انیمه تاکید زیادی رو امیدواری داره و میگه که توی سخت ترین شرایط هم باید امیدوار بود. این انیمه یک پایان خوش داره و تازه کلی هم طرفدار داره با امتیاز 8.2 از 10 جز انیمه های خفن جهان هستش.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1606938099786.png

به جرعت میتونم بگم که یکی از بهترین انیمه های که دیدم انمیه جذاب و البته قدیمی Castle in the Sky یا همون قلعه ای در آسمان هستش. این انمیه در سال 1986 ساخته شده و امتیاز 8 از 10 رو داره. این انیمه جز مشهور ترین انیمه های تاریخ محسوب میشه و کلی هم جایزه داره. این داستان یا اقتباسی از یکی از افسانه های شرقی ساخته شده و توسط هایائو میزاکی کارگرانی شده. داستانش راجع به دوتا بچه به اسم های پازو و شیتا هست که به دنبال قعله ای در آسمان به اسم لاپوتا می‌گردن که یه زمانی آدما روی اون با خوشی زندگی میکردن و بعد از گذشت زمان توسط اتفاقی نامشخص به زمین اومدن. اسم این قعله برگرفته از کتاب سفر های گالیور هستش که اسم جزیره داخلش لاپوتا هست. این انیمه جذاب رو اگه تاحالا ندیدید به هیچ وجه از دست ندید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
35db3be224b0f51e4b50406373b227ea.jpg

یکی از خفن ترین و کول ترین انیمه های ژانر علمی تخیلی انیمه blame محصول سال 2018 هستش. داستان این انیمه به آینده ای برمیگرده که پر از تکنولوژی سایبری شده و دنیا خودش رو خودش به صورت اتوماتیک کنترل میکنه حالا با اومدن ویروسی بشریت کنترل شهر رو از دست دادن و شهر داره با اون ها مقابله میکنه و آدما مجبور هستن که برای پیدا کردن غذا و منقرض نشدن از دیواره های شهر عبور کنند. این انیمه یکی از انیمه های هست که راجع بهش زیاد صحبت نشده ولی این دلیل بر این نمیشه که انیمه خوبی نیست اتفاقا برعکس قراره با اکشن بودن و شخصیت هاش کلی سوپرایزتون بکنه پس از دستش ندید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1610059407260.png

یکی از کیوت ترین انیمه ها که اقتباسی از یه رمان هستش انیمه Howl's Moving Castle هست. که داخل ژانر فانتزی درام به سر میبره و سازنده این اثر فوق العاده هم هایائو میازاکی بزرگ هستش. داستان راجع به دختری هست که در یک کلاه فروشی داخل یه دهکده کار میکند که داخلش از قلعه جادوگری بدجنس به اسم هاول شایعه های زیادی هست. یه روز این دختره قصه ما توسط یه جادوگر دیگه طلسم میشه و بعد از اون تبدیل به یک پیرزن میشه برای اینکه کسی اون رو نبینه از دهکده خارج میشه و به قعله هاول میرسه. یکی از جالب ترین چیزا این انیمه نوع تصویر کشیدن جزئیات هست اما با این حال به بافت قصه هیچ صدمه ای وارد نشده. صدا پیشه هاول کریستین بیل هستش و واسه هیمن پیشنهاد میکنم دوبله فارسیش رو نبینید. این انیمه تونسته امتیاز 8.2 رو از مخاطبانش بگیره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1613597545610.png

یکی از برترین انیمه های جدید انیمه Weathering with You هست که محصول سال 2019 میباشد و یه داستان فوق العاده رو تعریف میکنه که درباره ی یک پسری هست که بعد از رسیدن به توکیو به سختی درحال زندگی هست و آب و هوا هر روز بدتر میشود تا اینکه متوجه میشه یه دختر دیگه میتونه آب و هوا رو کنترل بکنه و بعد از اون ماجرا های زیادی شروع میشه. فیلم امتیاز 7.5 رو داره و خب توسط کارگردان Your Name ساخته شده و شش ماه طول کشیده تا نوشته بشه داستانش به گفته خود کارگردان و نویسنده اش و یکی از عجیب ترین کارهایی که اتفاق افتاد این بود که ژاپن این انیمه رو برای اسکار به عنوان فیلم خارجی فرستاد با اینکه همیشه فیلم های لایو اکشن فرستاده میشده و بعد از بیست سال بهترین فیلمی شناخته شده که تونسته به نامزدی اسکار دربیاد و 193 میلیون دلار داخل باکس آفیس درآمد داشته.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا