تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی *معرفی فیلم مورد علاقه ی شما*

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
سلام به همگی Girl11. Gif
از اونجایی که یه مدتی میشه که من فقط دارم فیلم معرفی میکنم و بقیه فقط نگاه میکنن گفتم بزار یک بار هم برعکسش رو انجام بدیم یعنی شما فیلم معرفی کنید من نگاه کنم.
اول از همه برای معرفی فیلم مورد علاقتون نباید فیلم رو اسپویل یا به معنای واضحتر لو بدید،فقط باید یه خلاصه یا توضیح کوچیک بدید و ژانر و اسم رو با توضیح کوتاه بگید و اگر دلتون خواست بازیگر ها و سال ساخت و این چیزا هم معرفی کنید. تا بقیه هم بتونن از فیلم های که شما دوست دارید استفاده کنند
.S2134. Gif
اسپم هم اگر در را*بطه با فیلم و سریال باشه اوکیه...
مرسی از همراهیتون
1020.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
1,449
2,295
133
امممم
فیلمی که میخام معرفی کنم محصول کشور لهستانه.
عاشقانه و درامه..
ستاره اصلیش : Michele Morrone هستش Love. Gif Love. Gif
خلاصه که ... پسره عضو یه خونواده مافیاییه ، دخدره رو میدزده و بهش ۳۶۵ روز مهلت میدع تا عاشقش بشه و ....
اسم فیلم هم ۳۶۵ روز هستش.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
10
230
28
22
خب، فیلم مورد علاقه‌ی من Brimstone هست، محصول ۲۰۱۶ هلند. یه درامِ تاثیرگذار درباره‌ی زن لالی که وقتی سر و کله‌ی کشیش کثیف و کابوس بچگی‌هاش پیدا میشه، برای محافظت از خانواده‌ش در برابر اون شی*طان دست به کارهای زیادی می‌زنه و در این بین گذشته‌ی خودش رو تعریف می‌کنه. فیلمی با موسیقی متن خیلی خوب و بازی‌های فوق‌العاده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج
خب فیلم old boy
سه تا نسخه داره:
۱- ژاپنی ۲-کره ای ۳- امریکایی
که به شدت امریکایی رو پیشنهاد میکنم
داستان راجع به مردی که ۱۵ سال توی یک اتاق زنداتی میشه و بالاخره اخرین روز ۱۵ سال زندایی بودنش ازاد میشه.
واقعا به اونهایی که عین من عاشق سبک های معمایی و جنایی هستن
پیشنهاد میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج
امممم
فیلمی که میخام معرفی کنم محصول کشور لهستانه.
عاشقانه و درامه..
ستاره اصلیش : Michele Morrone هستش Love. Gif Love. Gif
خلاصه که ... پسره عضو یه خونواده مافیاییه ، دخدره رو میدزده و بهش ۳۶۵ روز مهلت میدع تا عاشقش بشه و ....
اسم فیلم هم ۳۶۵ روز هستش.

منم دوسش دارم فقط در جریان باشید
فیلم سبک بزرگساله ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
25
کرج
سریال ?why women kill
سریال امریکایی از شبکه cbs امریکاست
داستان جالبی راجع به زندگی سه تا خانواده توی یک عمارت توی سه دهه است
اولش شاید فانتزی باشه ولی یک دفعه سورپرایزتون میکنه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
منم که تموم فیلم های که دوست داشتم رو سعی کردم هم معرفی و هم نقدش رو بزارم و الان که شما هم دارید فیلم های مورد علاقتون رو معرفی میکنید من خودم به تاپیک با همین عنوان میزنم و با اطلاعات کامل تر و پوستر فیلم های مورد علاقه ی شما رو قرار میدم Girl11. Gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
14
109
28
من به شخصه هیچوقت دوست ندارم فیلم مورد علاقمو انتخاب کنم چون به نظرم دنیای فیلم بی نهایت بزرگه و ممکنه بهترین فیلم رو من هنوز ندیده باشم:/
یه دلیل دیگه هم اینه که فکر میکنم با انتخاب یه فیلم به فیلمای دیگه خیا*نت میکنم.
اما یه فیلم فوق العاده که متاسفانه من خیلی دیر اونم عید امسال تونستم ببینمش فیلم «آمادئوس» عه
کارگردان این فیلم میلوش فورمن کارگردان فقید اهل چکه که کارگردان فیلم فوق العاده معروف و خوب دیوانه از قفس پرید هم بوده
این فیلم زندگینامه نابغه موسیقی ولفگانگ آمادئوس موتسارت عه که از دیدگاه آنتونیو سالییری روایت میشه
این فیلم سه ساعته اسکار بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه اقتباسی و چندین جایزه در جشنواره های مختلف دیگه رو برنده شده
کیفیت ساخت این فیلم فوق العاده بالاس و من از صحنه های کنسرت های موتسارت بسیار لذ*ت بردم و در طی این سه ساعت هرگز خسته نشدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
1
4
3
من فیلم مورد علاقه ندارم ولی یکی از بهترین فیلم های که دیدم '' رستگاری در شاوشنگ'' هستش و از نظر من خیلی فیلم قشنگی بود. داستان فیلم در را*بطه با مردی هست که به جرم کشتن همسرش به زندان انداخته می‌شود ولی امید خودش را از دست نمی دهد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
42
162
33
خب خب خب. فیلم میان ستاره ای یا interstellar یکی از فیلمای مورد علاقه منه که کارگردان و نویسندش کریستوفر نولانه یکی از بهترین کارگردانای دنیا. ژانرش علمی ـ تخیلیه ولی بیشتر به نظرم علمیه تا تخیلی. در هر صورت فوق العاده فیلم خوبیه از جلوه های ویژش گرفته تا بازیگراش که مثیو مک کانهی یکی از اوناس? خلاصه داستانم راجع به یکی از خلبانای ناساست که برای کشف یه سیاره قابل سکونت از طریق یک کرم چاله به یک منظومه ی دیگه سفر می کنن و...
خلاصه من که خیلی حال کردم امیدوارم اونایی که ندیدنم حتما ببینن و اینکه احتمالا ireihane خودش معرفی اینو گذاشته چون یکی از فیلمای مورد علاقه خودشه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا