تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی *معرفی فیلم مورد علاقه ی شما*

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
خب خب خب. فیلم میان ستاره ای یا interstellar یکی از فیلمای مورد علاقه منه که کارگردان و نویسندش کریستوفر نولانه یکی از بهترین کارگردانای دنیا. ژانرش علمی ـ تخیلیه ولی بیشتر به نظرم علمیه تا تخیلی. در هر صورت فوق العاده فیلم خوبیه از جلوه های ویژش گرفته تا بازیگراش که مثیو مک کانهی یکی از اوناس? خلاصه داستانم راجع به یکی از خلبانای ناساست که برای کشف یه سیاره قابل سکونت از طریق یک کرم چاله به یک منظومه ی دیگه سفر می کنن و...
خلاصه من که خیلی حال کردم امیدوارم اونایی که ندیدنم حتما ببینن و اینکه احتمالا ireihane خودش معرفی اینو گذاشته چون یکی از فیلمای مورد علاقه خودشه?
تو فرض کن یه درصد فیلم های نولان و فینیچر رو معرفی نکرده باشم و نقدشم نزاشته باشم. *)))

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
77
209
53
واقعا نمیشه گفت...دنیای فیلمو سریال خیلی وسیع هستش. نجات سرباز رایان، رستگاری ، interstellar ، و خیلی های دیگه...

منتهای مراتب ی فیلم من به تفکر وادار کرد و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم Hacksaw Ridge محصول سال 2017بود..توصیه میکنم ببینید

فیلم دیگران هم با بازی نیکول کیدمن در ژانر خودش کم نظیربود

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
این تایپیک عالیه من الان فیلم هایی که ندیدم دانلود میکنم
مرسی ♥️
تاپیک های معرفی هم داریم همراه با نقد اگه دوست داشتید اونجا هم فیلم های زیادی رو معرفی کردم و اگر کم و کسری دیدید حتما بهم خبر بدید:'))))

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
16
76
13
کاستاریکا@_@
ااوم سلام فیلمای مورد علاقه من فیلمای مارول هستن که ابر قهرمانین و من انتقام جویانو توصیه میکنم
دیگه فیلم پرندگان شکاری : نجات فانتزی یک هارلی کویین اینم اثر دی سی هست و قشنگه
و سریال خاطرات خون اشام که اونم دوسش دارم عاشقانه و طنز و ترسناک و اینا هست
دزدان دریایی کارئیب که فک کنم کمتر کسی ندیده باشه ستارشم جانی دپ و اورلاندو بلوم هستن
سینمایی علائدینم قشنگه ، انیمیشن جاسوسان نامحسوسم خیلی قشنگه ژانرشم طنز و ماجراجوییه
مالیفیسنت 1 و 2 هم قشنگه که ستارشم انجلینا جولیه
اگر اهل فیلمای مافیایی و سیاسی هم هستین مرد ایرلندی پیشنهاد خوبیه
977.gif 977.gif 977.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
14
109
28
چیز دیگه ای که من باهاش زندگی کردم سه‌گانه مافیایی و گنگستری مارتین اسکورسیزی عه. رفقای خوب(۱۹۹۰)، کازینو(۱۹۹۵) و مرد ایرلندی(۲۰۱۹).
روایت جذاب، کارگردانی حرفه‌ای و بازی فوق العاده سه دلیل اصلی خوب بودن این فیلماس.
رابرت دنیرو و جو پشی توی هر سه بودن و آلپاچینو هم توی مرد ایرلندی اولین تجربه کارش با اسکورسیزی بزرگ رو تجربه کرده. در ضمن جو پشی برای دو فیلم دهه نودی تونست دو بار جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل رو بگیره.
از نظر من رفقای خوب بهترین فیلم این سه گانه غیر رسمی عه که بازم از نظر من چیزی از پدرخوانده کم نداره. بعدش هم فیلم مرد ایرلندی رو پسندیدم و در آخر کازینو. که البته با اینکه کازینو سوم شده ولی واقعا فیلم خوبی بود.
درونمایه اصلی دو فیلم اول در مورد شور و هیجان و فراز و فرود های زندگی گنگستر ها بوده و مرد ایرلندی راجب خستگی ها و سقوط اونا ساخته شده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,466
12,567
219
photo_2019-12-20_18-26-16.jpg

سرگذشت ندیمه
فصل ۱ و ۲ خیلی جذاب و عالیه

خلاصه ش هم پشت جلد کتابش بود :

ddbfea4909784ce98df745c0d34a2a06.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Nov
1,602
3,769
148
اگه میخواین نفساتون حبس بشه ضربان قلبتون بره بالا کف دستتون عرق کنه از استرس
این فیلمو ببینین

فیلم The Walk (بندباز) 2015، ماجرای واقعی راه رفتن غیر قانونی بندباز معروف فرانسوی "فلیپ پتی" بر روی طناب متصل بین برج های "مرکز تجارت جهانی" در سال 1974 را نمایش می دهد.

لحظه ای که روی طناب راه میره یجوری استرس میگیرین انگار خودتون رو طناب هستین :aiwan_light_shok::aiwan_light_lol2:

The_Walk__2015_film__poster.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا