تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

تولد ?مکـمل جذاب من?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
به قول شاعر:
« خیلی خوشحالم ازینکه تو به دنیا اومدی تو♪

دنیا فهمید که تو انگار...♪
نیمه ی گم شدمی تو✨♪»

می‌دونی اصلا انگار تو به دنیا اومدی تا زمین هم فرشته داشته باشه
تا عصاره ی قشنگ وجودت و به مردم هم تزریق کنی
تا نشون بدی خوش قلب بودن، سادگی و مهربونی هنوز هم نفس می‌کشه.
می‌دونی شاید تولدت مبارک برای کسی مثل تو کم باشه
انقدر با ارزشی که هر روز بودن گرم و حمایت دهنده ات رو باید تبریک گفت.
خوبه از اینکه، بودی، هستی و خواهی بود تا اول از همه خودت و دوست داشته باشی?

حالا از حالت ادبی خارج می‌شویم:

از همون روز اول با اینکه اسمت و خیلی می‌دیدم تو انج اما هیچ وقت قسمت نبود باهات حرف بزنم
تا اینکه بحث لایک و رمان و اینا شد
خب قبل تو ما یه ابهت ریزی هم که داشتیم با اومدنت فرو ریختوندی
شدی یزید فور اور من
چرا؟
چون به همون دلیل که تو به من میگی ابلیس دوران
قاطی زدن های نصفه شبی و خنده و دیوونه بازی هم بذار سانسور کنم نگم از سم های پخته
خلاصه که حتی مجازی و کار و درس و ... هم نمی‌تونه مانع رفاقت ما بشه.

تولدت مبارک فرشته ی دلها??

( آرزو یادت نره ? )
( یک عدد خنگول هول یادش رفت تبریک منو تو تاپیک بزنه خودم دست به کار شدم اضاف کردم )
رفیییق جانِ من، ابلیس دوران من اخه چرا یکی باید انقـــــــــــــدررررررررر خووووب بااااشه چرا اخه??
نیازی نیست بگم چقد دوست دارم چون میدونم که خودت بهتر از هرکی میدونی که چقد دوست دارم و جات تو قلبم محکمه??
میدونی سالی که گذشت چه چیز خوبی داشت؟ میدونی چرا با وجود همه حال بدیام بازم از اون سن بدم نمیاد اگه بازم به دنیا بیام بازم همون سال همون اتفاقا رو تجربه کنم میکنم چون خدا تو سن 19 سالگی یه رفیق داد بهم که میتونم بدون هیچ شکی بگم اون رو یه فرشته تو لباس انسان خلق کرده تا منِ سر به هوا و فاز منفی رو باهاش ادم کنه?? چیه حق میدم بت شوکه شده باشی بدون مقدمه از جدی و احساسی بودن پریدم تو فاز طنز نویسی ولی من قبل تو آدم نبودم (میزنمت اگه فک کنی منظورم از آدم نبودم خری چیزیع) " حـــــــــــــوا بودم بعلههههه ولی تو اومدی حوا رو آدم و آدم رو یزید کردی هعی چه زود از راه به در شدم هعی ?
شوخی میکنم بابا ولی تو مثل بوی پرتقال مثل شمال و بوی جنگلاش و دیدن درختای سر سبز و تپه ها و کوهاش مثل هوای بارونی مثل بوی خاک‌های نم دار(چیه خو من دوست دارم تازشم بوی آتیشم دوست دارم) میمونی برام همونقدر لذ*ت بخش و شیرین و دوست داشتنی من واقعا همیشه خداروشکر کردم که تو و بقیه ی بچهارو دارم که شماها خانواده ی منید و من کنارتون خیلی خوشبختم??
86e8d5988a79d8ba5b4d784d6259eaee.jpg
خیلی خیلی ممنونم بابت تبریک دلبرونت داوشم دوست دارم قدی که قد نداره بی نهایته(_: ??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل

تولدت خیلی خیلی مبارک باشه بانو ح.وفا:icon12:
یه دنیا ممنون رفیق با مرام و با معرفتم???
دیجی قلبمی، تیه سوز مخملی خودمی اصلا ?
47fa110be259ff4582225fdb468d4a2b.jpg

بازم مرسی ممنون، آرزوی موفقیت میکنم برات ??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
حوای قشنگم، زیبا‌ترین خواهر دنیا?♾
ازت ممنونم که پا به زندگیم گذاشتی تا خوشی‌ها و غم‌هامو باهات شریک بشم، که بهترین فرد زندگیم باشی، که بشی بزرگترین رویایی که تا به حال برای دیدن کسی داشتم??
روز تولدت رو از صمیم قلب تبریک میگم و منتظر روزی هستم که در کنار هم زندگی کنیم?? به همراه گلی و دارا... ♡
e7d2d212d2523ddb0883b3e6f7d5bb9c.jpg

مرسیییییی ابجی واقعیم ?
تو اومدی تو زندگیم و بهم ثابت کردی که تو مجازی هم میشه خواهر داشت یه خواهر واقعی، کسی که واقعا ز ته دلت دوست داره و توهم خیلی خیلی خیلی زیاد دوسش داری و دوست داری تا ابد و یم روز زندگیت داشته باشی عاره تو همون دختری هستی که وارد زندگیم شد و ابجیم شد و بهم خیلی چیزا رو ثابت کرد قلب مهربونت انقدر ساده و بی ریا آدم رو دوست داره که کل وجودت وصف دوست داشتن اون میشه چی بگم ازت آخه آبجی کوچیک من؟ منظورم از کوچیک دردونس یکی یه دونه چراغ قلبم
خواهری من همیشه هستم کنارت توهم هر ساعتی دقیقه ای ثانیه ای دلت گرفت خواستی حرف بزنی غر بزنی تیکه کنی پناه ببری هرچی اصلا بدون من هستم و باتمام وجودم مشغول دوست داشتنتم و از خدامه بیای ببینمت و از کنار تو بودن لذ*ت ببرم. آرزو میکنم حال دلت همیشه خوب باشهو غم و غصه دور باشه ازت و همیشه موفق و شاد و پیروز باشی تو تک تک مراحل زندگیت ??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,843
14,941
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
یک سال بزرگتر شدی ، هنوز آدم نشدی تو ؟!!

تا کی میخوای فرشته بمونی هاااا !

سالروز زمینی شدنت مبارک

متن تبریک تولد زیبا و خاص با جملات تولدت مبارک

تولدت مبارک قوی ترین ??
برات آرزو میکنم بهترین ها نصیب قلب و روح مهربونت بشه ??
کلی دوست دارم خواهری?♾
بمونی برامون✨
9c32ad00a1567b8ff9a9f1c521224724.jpg
آخ که من دورتو بگردم عزیزدلم خیلی خیلی ممنونم مهربون من????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا