تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد کاربران نقد رمان در طالع منی | م.صالحی

• شروع کننده موضوع م . صالحی
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 304
  • پاسخ ها 2
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
391
4,282
103
نام رمان: در طالع منی
نویسنده: م. صالحی
ژانر: عاشقانه، اجتماعی، جنایی
خلاصه: رمان در را*بطه با پسری است به نام حسام که دلباخته ی دختری شهرستانی می شود و وقتی خانواده ش یا ازدواج او با آن دختر مخالفت می کند تصمیم می گیرد با پدر و مادر قلابی به خواستگاری دختر مورد علاقه ش برود و...

لینک رمان:
https://www.forum.cafewriters.xyz/threads/رمان-در-طالع-منی-م-صالحی-کاربر-انجمن-کافه-نویسندگان.3476/

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
سلام??
اول از همه بگم رماناتون رو خیلی دوست دارم و قلمتون مدلی هست که آدم جذب میشه، فقط چرا از رمان در طالع منی پارت نمی‌ذارید؟? من واقعا استرس آینده رمان رو دارم. از طرفی دلم به حال الماسم میسوزه.
حسام بچگی کرد متاسفانه :‌( کاش خانواده‌ش رو راضی میکرد یا با الماس پنهانی ازدواج نمیکرد حداقل?
راجبه جلدم یه چیز بگم : جلد خیلی جذابه?... من این مدل عکس هارو خیلی دوست دارم ولی ب نظرم برای ژانر جنایی رمان یکم زیادی قشنگه. اگه جلد یکم خشن تر بود، ژانر جنایی هم درش دیده میشد.
و اینکه امیدوارم سیما خوشبخت شه. یه سنگیم به سر حسام بخوره با خانواده ش کنار بیاد راجبه الماس.?
و در آخر اینکه منتظر پارت های جدیدم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
391
4,282
103
سلام??
اول از همه بگم رماناتون رو خیلی دوست دارم و قلمتون مدلی هست که آدم جذب میشه، فقط چرا از رمان در طالع منی پارت نمی‌ذارید؟? من واقعا استرس آینده رمان رو دارم. از طرفی دلم به حال الماسم میسوزه.
حسام بچگی کرد متاسفانه :‌( کاش خانواده‌ش رو راضی میکرد یا با الماس پنهانی ازدواج نمیکرد حداقل?
راجبه جلدم یه چیز بگم : جلد خیلی جذابه?... من این مدل عکس هارو خیلی دوست دارم ولی ب نظرم برای ژانر جنایی رمان یکم زیادی قشنگه. اگه جلد یکم خشن تر بود، ژانر جنایی هم درش دیده میشد.
و اینکه امیدوارم سیما خوشبخت شه. یه سنگیم به سر حسام بخوره با خانواده ش کنار بیاد راجبه الماس.?
و در آخر اینکه منتظر پارت های جدیدم?
سلام و درود . ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و خوندید ممنون از نظر لطف و نگاه قشنگتون. این رمان دوجلدی تموم شده فقط منتظرم رمان فریادهای در گلو مانده رو تموم کنم تا باز این رو ادامه بدم اما چشم به خاطر شما ادامه ش رو کم کم می ذارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا