تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد سینما نقد سریال کره‌ای همه‌ی مردها همین

معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,574
268
25
کرج

دانلود سریال کره ای Men Are Men 2020

نام فارسی : مردها مثل هم هستند | مردا سرو ته یه کرباسن

عناوین : Nomi Geunomida , He is him , They’re All the Same , The Guy is That Guy , He is He , geunomei geunomida , The Man is That Man , That Guy is That Guy , To All The Guys Who Loved Me , Geunomi Geunomida

هانگول : 그놈이 그놈이다

ژانر : درام | کمدی | عاشقانه

روز های پخش : دوشنبه | سه شنبه

شبکه پخش : KBS2

زمان : هر قسمت ۶۰ دقیقه

تعداد قسمت ها : ۱۶ قسمت

کشور سازنده : کره جنوبی

نویسنده : Lee Eun Young

کارگردان : Choi Yoon Seok

وضعیت : تمام شده

ستارگان : Yoon Hyun Min | Hwang Jung Eum

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,574
268
25
کرج
سریال مردها مثل هم هستند یه سریال کمدی، فانتزی و عاشقانه بود. داستان سریال در مورد تناسخ و زندگی دوباره هست که به نظر من ایده‌ی جالبی هست و خب بین موضوع سریال های کره ای تک بود؛ البته این هم بگم که یکم شبیه تولدی دوباره بود ولی بازیگر‌ها و ایده پخته‌تری داشت.
بعضی از جاهای سریال واقعا باهاش می‌تونید قهقه بزنید. و بعضی از جاها کمی کش پیدا می‌کنه.
هوانگ جون اوم ( سو هیون جو) شخصیت اصلی زن سریال یک زن مستقل و مخالف ازدواج هست. بعضی از جاهای سریال یکم حرص آدم رو در می آورد اما خب شخصیت بانمکی داشت. دختری که برای رسیدن به آرزوش یعنی تهیه وبتون خیلی زحمت کشید و برای همون من به عنوان یه بیننده تحسینش کردم.

یون هیون مین (هوانگ جو وو) یکی از بازیگرهای مورد علاقه من هست، شخصیت جذابی داشت و به نظرم مرد ایده آل هر دختری بود. گاهی اوقات کارهای عجیب کرد اما با این حال اون ضلع دوست داشتنی مثلث عشقی بود. مرد موفقی که به دلایلی مجرد مونده بود. بازی قوی داشت و حالت چهره‌ و حتی اشک‌هاش روی بیننده تاثیر گذاشت.

سئو جی هیون ( پارک دوگیوم) شخصیت دوم مرد سریال که مثل پسر بچه ها لباس می‌پوشید و از نظر من زیادی کنه بود، نویسنده وبتونی که درگیر عشق یه طرفه شده بود که گاهی اوقات دلم براش سوخت اما حقیقتاً شاید من چون هوانگ جو رو دوست داشتم زیاد به چشمم نیامد. رفتارهای خودخواهانه داشت که آدم رو کلافه می‌کرد.

سریال کوتاه و جذابی بود و ارزش یک بار دیدن داشت، اما خب نکات منفی هم داشت مثل هر سریالی.
?خطر اسپویل :?
۱- عمل های جراحی مثل آپاندیس دوره نسبتاً طولانی دارند و آدم انقدر زود خوب نمیشه!
۲- وقتی پسری به فرزندخوندگی گرفته میشه و دختر پسر توی خانواده‌ای باهم بزرگ میشن به جورایی عشق بینشون باید خواهرانه و برادرانه باشه، من مدل عشق دیگه ای رو نمی‌پسندم.
۳- عشق یه طرفه نیازی نیست تا قسمت آخر کش پیدا کنه به نظرم وقتی دوبار نه بشنوی کافیه تا اینکه تا پایان سریال بیننده رو کلافه کنی!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا