تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

چالش چالش اعتراف (اعتراف نامه)

• شروع کننده موضوع Lidiya
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 1,215
  • پاسخ ها 39
  • برچسب ها
    اعتراف
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
اعتراف میکنم ....
خوراکیام و قایم میکردم میگفتم داداشم خورده مامانم مجبورش میکرد میرفت باز برام بخره
(بلاخره باید به فکر شیمکم میبودم S2134. Gif )
اعتراف میکنم عاشق این ایموجیمS2134. Gifاصلا میبنیمش قند تو دلم اب میشه??
اعتراف میکنم که هنزفریم و خر*اب میکنم میندازم گردن این و اون تا هنزفری جدید بخرم475.gif
اعتراف میکنم وقتی بچه بودم اون پسر پرو رو من با جفتک زدم وقتی مامانش اومد خیلی شیک گفتم من نبودم! اصلا زور من به کوچولویی به تو گنده بک میرسه؟ چرا چاخان میکنی؟ 936.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,563
168
اعتراف میکنم وقتی آخر رمانی که میخونم دو تا شخصیت اصلی بهم میرسن کلی ذوق مرگ میشم انگار خودم به عشقم رسیدم?

اعتراف میکنم کلی عکس عاشقانه تو گوشیم دارم که هیچکدومشون رو استفاده نمیکنم⁦

اعتراف میکنم تو حموم جواب آدمایی که باهاشون بحث کردم و اون موقع جواب ندادم رو میدم

اعتراف میکنم وقتی ۱۰، ۱۱ سالم بود و با پسرخاله‌م از مدرسه میومدم خونه همش با پول پسرخاله‌م و دوستش مفت‌خوری میکردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,695
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
اعتراف میکنم از کباب کوبیده و کله پاچه متنفرم
اعتراف میکنم هر جا اسم بادمجان میشونم دیگ دلم نمبخواد مامو اونجا بذارم:/
اعتراف میکنم بچه بودم خواهر دوقلوم که مشقاش رو مینوشت من سریع دقتر رو برمیداشتم و با کلک و دعوا میگفتم این دفتر منع(همه چی‌مون شبیه هم بود)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
137
438
63
وضعیت پروفایل
من حتی اگه قلبمم منت تپیدن بزاره....درش میارم❤
اعتراف میکنم اونی که اب ریخت رو خانم برزگر (معاون مدرسه) من بودم?

اعتراف میکنم تمام تغلبات سه ردیف اخر کلاس زیر سر من بود من کتاب باز میکرد م به بچه ها میرسوندم?

اعتراف میکنم تمام دست به یکی هایی که با بچه هاکلاس میکردیم که به خانم بگیم امتحان نگیره ونگیرفت چون میگفتیم یه درس دیگه امتحان داشتیم هم زیر سر من بود ?

اخیشششش سبک شدم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
ناظر انجمن
کاریکلماتوریست‌
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
Oct
2,537
12,297
168
17
MHD
اعتراف میکنم وقتی یه رمانی رو میخونم تا چند وقت خودم رو شخصیت اصلیش میدونم و همیشه زیر ل*ب داستان رو مرور میکنم:/

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
اعتراف می کنم...:grinning-smiley-048:

وقتی مهد کودک بودم یکی از بچه‌ها یه پوتین داشت من خیلی دوسش داشتم اعتراف می کنم که اون پوتین کوفتی رو دزدیدم??

اعتراف می‌کنم وقتی داشتم تقلب می‌کردم و معلم فهمید برگم و دادم به ب*غل دستیمو با گریه گفتم که این برگه منو گرفت تقلب کنه??

اعتراف می‌کنم همیشه وقتی با مامانم بحثم می‌شه می‌رم ظرف‌های تمییز و الکی کثیف می کنم می ندازم تو ظرف شویی که هی هی ظرف بشوره( مامان منو ببخش غلط کردم?)

اعتراف می‌کنم هودی‌های داداشمو می‌دزدم.

اعتراف می‌کنم همیشه قبل از اینکه بابام از سر کار بیاد صدای تلوزیون رو تا ته زیاد می کنم و بعد خاموشش می کنم و بابام که تلوزیون رو روشن می‌کنه صداش انقدر زیاده که خودش و مامانم با هم دیگه سکته رو می زنن و هیچوقتم نفهمیدن کاره منه??.

.... یه عالمه گند کاری دیکه هم کردم ولی دیکه بسه دارم خودم از خودم خجالت می‌کشم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
12
26
13
سلام
اعتراف میکنم هنوز با19سال سن لباس عروسکی و قاب گوشی پشمالو بیشتر از ساده دوست دارم:polutxoso::cheer:
اعتراف میکنم از خیلی چیزا سردر نمیارم اما جوری راجبشون بحث میکنم انگار خیلی تبحر و مهارت دارم:clap2:
اعتراف میکنم نود و نه درصد حرف و نصیحتارو از این گوش میشنوم و از اون گوش بیرون میکنم:biggrin::biggrin:
اعتراف میکنم من غمگین ترین دختر شاد جهانم که همه فکر میکنن باجنبه م و ازشوخیاشون ناراحت نمیشم فی الواقع میشکنم و به روشون نمیارم:wink::cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
12
26
13
سلام
اعتراف میکنم هنوز با19سال سن لباس عروسکی و قاب گوشی پشمالو بیشتر از ساده دوست دارم:polutxoso::cheer:
اعتراف میکنم از خیلی چیزا سردر نمیارم اما جوری راجبشون بحث میکنم انگار خیلی تبحر و مهارت دارم:clap2:
اعتراف میکنم نود و نه درصد حرف و نصیحتارو از این گوش میشنوم و از اون گوش بیرون میکنم:biggrin::biggrin:
اعتراف میکنم من غمگین ترین دختر شاد جهانم که همه فکر میکنن باجنبه م و ازشوخیاشون ناراحت نمیشم فی الواقع میشکنم و به روشون نمیارم:wink::cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
12
26
13
اعتراف میکنم چندسال قبل دوست داشتم پسرباشم و توخیالم پسربودم و حتی دو*ست د*ختر مجازی هم داشتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا