تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

چگونه تبدیل به شآخ انجمن شویم ؟!

• شروع کننده موضوع Kallinu
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 200
  • پاسخ ها 2

?

رای: 5 100.0%
  • not good

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5
انجمن کافه نویسندگان

● شاخ چیست؟

شاخ، قسمتی از آناتومی برونی جانوارانی بالغ، چون گاو، گوزن، و امثالهم می باشد که قابلیت فسیل شدن هم دارد؛ بدین صورت که به جهت تحکم و استخوانی بودنش، زیر لایه های سنگ های رسوبی می ماند و در نهایت پس از میلیون ها سال، به فسیل تبدیل می شود. اما این یک مفهوم کلی ست؛ شاخ، به افراد هم می گویند. [از آرایهء مجاز استفاده میشود.]
شاخ به مجموعه افرادی می گویند که غالبا در فضای مجازی، بسیار عالی عمل می کنند. محبوبیت فراوانی میان مردم عامی دارند و به تنهایی می توانند کودتا کنند.
● شاخ ها به چند دسته تقسیم می شوند؛
1. شاخ انجمن
2. شاخ مدرسه / کلاس
3. شاخ فامیل
4. شاخ اینستا
5. شاخ پندار
که همچنان از تعریف و مفهوم مذکور در بالا، پیروی می کنند. شاخ های دیگری هم هستند؛ به طور مثال شاخ لایک، شاخ وبلاگ، شاخ محل، شاخ حیوانات، شاخ موزها و امثالهم، ولیکن به دلیل عدم داشتن خصوصیات منحصر به فرد، از ردیف شاخ های نامبرده خارج می شوند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
انجمن کافه نویسندگان

شاید یه امتحان مستمر از این بخش بگیرم ازتون :| با دقت بخونید. باشه؟ با دق قت!

● شاخ انجمن کیست؟
شاخ انجمن کیست؟ خدا می داند
در دل آتشی اش چیست؟ خدا می داند
1. شاخ انجمن کسی ست که متفاوت است. منحصر به فرد است و ادا نمی آید. خود خودش را رو می کند نه پسرک سیگار به ل**ب اینستاگرام را.
2. راستگوست. حتی اگر در نازی آباد هم زندگی کند در کمال صداقت می گوید که من در نازی آباد زندگی میکنم.
3. نه خیلی خوشحال و دیوانه است، نه خیلی غمگین و افسرده. عموما در حالت «خنثی» به سر می کند؛ در آن حد که خوشحال کردنش بشود آرزوی ل**ب گور همه. توجه داشته باشید که خنثی با پوکر تفاوت دارند.
4. همیشه بدخواهانی دارد که پشت سرش دسیسه کنند. شایعه بسازند. و خلاصه حواشی هایش سه مجموعه سریال ترکی باشد.
5. تمام پیام های پروفایلش را جواب بدهد و الکی ناز و نوز نیاید که ای وای پیامت را دیر دیدم چون داشتم تابلوی سر در انجمن را جوشکاری میکردم یا در مجلس سنای انجمن ایدئاهایم را به سمع و نظر می رساندم یا کلا ندیدم چون کور بودم. روراست است و اگر نخواهد جواب بدهد، بی رو در بیاستی میگوید حوصله ات را ندارم و تامام!
6. حتما در یک چیزی تخصص دارد. آهنگ های خوب لود می کند یا استاتوس درست و درمان می گذارد، و نزد مدیران محترم شمرده می شود اما خودش مدیر نیست.
7. تا حد امکان بدون رنک است و اگر رنکی بگیرد، یک رنگ سنگین و عنوانی سنگین تر انتخاب می کند.
8. یوزرش را ساده، انگلیسی و بدون گل و بته جقه می گذارد. هر نیم مین یک بار هم عوضش نمی کند که صد نفر ویلان و سرگردان بگردند پی اش که ای وای فلانی کجاست. اصلا یوزرش را عوض نمی کند.
9. عکس پروفایلش را ده سال یک بار عوض می کند.
10. برای پروفایلش یک کاور ساده قرار می دهد یا به کل چیزی روی آن قرار نمی دهد.
11. ارسالی ها و تاپیک هایش کم اند. رقمی حدود 100 تا 300 اما همه درست درمان و آب دار! در آن حد که تاپیک های کپی پیستی اش هم خواندن دارند.
12. عدهء عدیدی دلشان می خواهد رمز اکانتش را هک کنند تا گفتگوهای خصوصی اش را بخوانند
13. تا وارد چت باکس می شود (خیلی دیر به دیر گذرش به چت باکس می خورد) آنجا شلوغ می شود و بسیاری برای خودنمایی و چیزنمایی مدام تگش می کنند.
14. حتما سابقهء یک بن کوتاه مدت دارد.
15. ادای سرطانی ها و فلج ها و «ام اس»دارها و آنها که همیشه مرض دارند و آنها که همیشه سرفه می کنند و از حلقشان خون می ریزد بیرون را در نمی آورد و بیس چاری عکس سرم دستش را استاتوس نمی زند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
انجمن کافه نویسندگان

16. فقط تاپیک ها و پست های جالب را لایک می کند و بیشتر ری اکشن هایش Like است؛ ده سال یک بار یک Poker می زند و می رود سراغ Like دادن های بعدی.
17. استاتوس هایش زیاد لایک می خورند اما پروفایلش شلوغ نیست چرا که خیلی ها رو ندارند به وی نزدیک شوند.
18. زیاد در تاپیک های دنباله دار پست نمی فرستد و در سوژه ها و نقدینه ها و مسابقه ها و برنامه های متمادی انجمن، خیلی کم شرکت می کند. در اصل، شرکت نمی کند، شرکت نمی کند، شرکت که می کند ستون های انجمن می لرزند.
19. کسی را مسخره نمی کند. توی هوا با یک کارکتر فرضی بحث نمی کند که استاتوس کند و مردم فکر کنند چه خبر است! از کسی بدش بیاید کاملا معمولی طرف را نادیده می گیرد، حالا طرف هر چقدر بخواهد خودش را بکشد و هی به این حرف بزند، این نمی بیند!
20. خداحافظی هایش کشکی نیستند که دویست متر متن بنویسد که حلالم کنید و درد و وبا و فردایش دوباره آن شود و همه را خر فرض کند؛ یک «نیستم» می نویسد و می رود تا ده سال دیگر.
21. یک سری رفقا و دوستان خاص دارد که بیشتر اوقات همینها را تگ میکند و با همینها حرف میزند و خلاصه حسابی هوایشان را دارد. دنبال شونده هایش دو رقمی نیستند و همه رفقا و آشناهایش شاخ یا نیم شاخ محسوب می شوند.
22. هی هی هی در چت کردن هایش مخفف نویسی نمیکند؛ ک ب ت بگم ♡ دارم.
23. چند استیکر منحصر به فرد دارد و شور پوکر زدن را درنمیآورد :|
24. برای خودش و زندگی اش داستان سرایی نمی کند و کل اتفاقات روزمره اش را ده هزار مرتبه توصیف نمی کند.
25. کل زندگی شخصی اش را روی دایره نمی ریزد و وظیفهء رنکی اش را مثل آدم انجام می دهد.
26. بیس چاری در انجمن آنلاین نیست و گزینهء «آخرین بازدید»ش فعال است.
27. شور لایک بازی را در نمی آورد و رقم لایک هایش معمولی هستند.
28. جوزده نیست. تا ببیند چهار نفر دورش را گرفته اند هی هی استاتوس سنگین نمی زند که آنها هم لایکش کنند یا چهار ساعت بنشینند دور هم به چرت گویی و هی همدیگر را لایک کنند.
29. با آدم هایی که نمی شناسد حرف نمیزند؛ ولی اگر کارش به آنها بیفتد با رعایت کمال «ادب» و «رسمیت» حرفش را می زند و می رود.
30. در نهایت، شاخ، کسی ست که خودش به خودش نمی گوید شاخ! اصلا خودش نمی داند که شاخ است؛ بقیه در چت های خلوتشان به او می گویند «شاخ»!

◇ اگر 30 مورد مثیت داشتید؛ شما اصلا ایرانی نیستید!
◇ اگر بیش از 25 مورد مثبت داشتید؛ شما یک شاخ واقعی هستید!
◇ اگر بیش از 15 مورد مثبت داشتید؛ شما یک نیمچه شاخ هستید! باید به تلاش خود بیفزایید! راهی تا تبدیل شدن به یک شاخ واقعی ندارید!
◇ اگر بیش از 10 مورد مثبت داشتید؛ بهتر است جهت مشاوره های بیشتر به دایرکت نویسنده مراجعه کنید. تلاش شما ستودنی ست!
◇ و چنانچه کمتر از 10 مورد مثبت داشتید؛ به جمع معمولی های دوست داشتنی خوش آمدید!

روایت داریم، وبا میگیره کسی که امتیازشو نگه. خود دانید. من شدم 12. بهتره به دایرکت خودم مراجعه کنم ببینم مشکل چیه :|
واسه کسایی که فکر میکنید شاخن بفرستید :دی خوشحال کنید همدیگه رو ??

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا