تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

^^کـَـمی چـٰـاشــنی طــنـز اِضـــافـه کُنـــید…^^

کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
[پَـهلوے راسـتِ دنیـا، بــه زیر پـارگـے بـه جـامـانده از سـهـل انـگاریهـــاے خیـــاط تشــَـک]
^^لطفا در این تایپک پستی ارسال نکنید^^

دوران ابتدایی یه همکلاسی داشتم هر روز حداقل یه بار سرکلاس به خودش میشاشید. معلممون به ما گفت این دوستتونه مشکل داره باهاش همدردی کنید. زنگ بعد همه سر کلاس شاشیدیم

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
[پَـهلوے راسـتِ دنیـا، بــه زیر پـارگـے بـه جـامـانده از سـهـل انـگاریهـــاے خیـــاط تشــَـک]
با دوست دخترم بیرون بودیم خواست دست تو جیبش کنه گفتم اصلا این کار رو نکن, خودم عین یه مرد دست تو جیبش کردم کارتشو برداشتم حساب کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
رفتم دکتر تغذیه بهم یه رژیم داده در حد شعب ابی طالب
صبح یه خرما لیس میزنی !!
شب به همون خرما خیره میشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
اینجوری که شماها از حقوق حیوانات حمایت میکنین، خانواده‌م منو تو زندگیم حمایت نکردن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
سایت خارجیه زده اگه پول ندی عضو شی، برای دانلود باید 1 دقیقه صبر کنی
نمیدونه ما 1 دقیقه صبر می کنیم صفحه باز شه مارو از چی میترسونی حاجی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
من هر بار از دستشویی میام بیرون
آفتابه رو پر می‌کنم شما واسه آینده‌تون چیکار کردید ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
‏بچه بودم مامانم هر روز به زور یه شیشه شربت آهن می‌ریخت تو حلقم و می‌گفت واسه اسکلت‌بندیت خوبه، انگار ساختمون نیمه کاره زائیده بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
به دختره گفتم چه موهای قشنگی گفت کاشتم، گفتم چه دندونای خوبی گفت کاشتم، گفتم چه ناخونایی گفت کاشتم، معلوم نبود دختره یا محصول کشاورزی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
‏به یک حضرت سلیمان جهت صبحت کردن با مسئولین کشور نیازمندیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
‏از روزنامه های ایران فقط کیهان رو قبول دارم بقیشون رو شیشه لک میندازن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا