تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

گفتگوی آزاد •• حرفِ حق! ••

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
548
1,994
103
17
خیال دور_The MoOn PlAnEt
وضعیت پروفایل
Unavailable

ما تپیدگان در گِل و لای تاریخیم و به احترامِ مردگان، زنده‌ها را تا پای چوبه‌هایِ دار بدرقه خواهیم کرد.
نانمان تعصب است و قوت غالبمان نوستالژی، برای ما قهرمان فقط کسی است که مُرده باشد.
‌‌

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
ناظر انجمن
کاریکلماتوریست‌
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
Oct
2,537
12,297
168
17
MHD
دروغه عزیزم. درد از تو انسان قوی‌تری نمی‌سازه، انسان رنجورتری می‌سازه.

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
882
5,054
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
از خودم می‌پرسم: آخر تا کی می‌توانی این‌جور زندگی را تحمل کنی؟ اگر آن مجروحی که زخم‌هایش را درمان می‌کنی، قدر زحماتت را ندانست، آن‌وقت چکار می‌کنی؟ باز هم می‌توانی عشق بورزی؟ و باور کنید جوابش را می‌دانستم. جواب من این بود: اگر در دنیا یک چیز باشد که بتواند عشق «فعال» مرا آنا نیست و نابود کند، آن یک چیز ناسپاسی است. خلاصه، من در ازای مزد کار می‌کنم و این مزد را آنا می‌خواهم. یعنی می‌خواهم با عشق و قدرددانی جواب عشق من داده شود. من با شرط دیگری نمی‌توانم عشق بورزم.

#داستایفسکی.

مدیر تالار هنر+مدیر آزمایشی تالار سرگرمی
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
مدیر آزمایـشی تالار
تیم تگ
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Dec
1,922
2,740
133
بیشتر جنگ ها با دروغی شروع می شوند. جنگ های خوب، جنگ های بد، آنها همه با دروغی شروع می شوند، و صلحی که بعد از آن می آید، آن وعده های بخشش و همکاری و عدالت برای همگان...آنها هم دروغ هستند، دروغی در پوشش امید.

-رابرت فریگنو

بالا