تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی •●دقایقی با رمان‌های خاصِ انجمن●•

• شروع کننده موضوع TELMA
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 532
  • پاسخ ها 16
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,693
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
سلام به‌همگی
تا به‌حال پیش اومده که یک یا جندین رمان انجمن رو به طور جدی دنبال کرده باشید؟ و ایده و طرز نگارشش به دلتون نشسته باشه؟
در این تاپیک می‌خوایم یک معرفی کلی از رمان‌هایی که در انجمن هستن و ایده‌ و طرز نگارششون به دلمون نشسته بگیم!
با ما همراه باشید**

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,013
167
19
مشـهد
سلام به‌همگی
تا به‌حال پیش اومده که یک یا جندین رمان انجمن رو به طور جدی دنبال کرده باشید؟ و ایده و طرز نگارشش به دلتون نشسته باشه؟
در این تاپیک می‌خوایم یک معرفی کلی از رمان‌هایی که در انجمن هستن و ایده‌ و طرز نگارششون به دلمون نشسته بگیم!
با ما همراه باشید**
بیشترِ رمان‌های انجمن واقعا ارزش آنلاین خوندن رو داره و انتخاب بینشون سخته:‌)
مثل:
اتش خزان، یخ‌زده، من دیابلو هستم، توکیو، خون مایه‌ی حیات من، دلبر دل مرده، اپیزود اخر، خنیاگر و...^^

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده رمان
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jul
1,776
110
148
وضعیت پروفایل
???? ?̈???? ????? ?????????
رمان دریای خمود، توکیو، مگانور، خون مایه‌ی حیاط من، سیاره‌ی سرخ و...
این‌ها جزو بهترین‌ها بودن به نظرم و مطمئنا خیلی رمان‌های جذاب دیگه هست که من هنوز نخوندم... .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
50
385
93
وضعیت پروفایل
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت | دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
رمان ریای دریایی که اسم تاپیکش گروه دومه
کافه نویسندگان فوق العاده با کیفیت و با ایده‌های نو و جدیده و ژانرشم تخیلیه و جزو معدود رمان های دلنشینیه که توی این ژانر من خوندم.
نویسنده هم تارائه @TARA_

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
رمان چاهخو به شدت برام جذاب بود و همچنین فضای بسیار دلنشینی داشت که خواننده رو تحت تاثیر قرار می‌داد? حس حال رمان به کل عجیب بود که همین باعث میشد با خوندن یه پارت متوجه سطح فوق العاده قلم نویسنده بشیم.
@آتـریـسـا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا