تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد سینما ⚜️نقد اختصاصی سریال penthouse ⚜️

• شروع کننده موضوع HADIS.HPF
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 769
  • پاسخ ها 2
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,574
268
25
کرج
49252A19-4827-49D1-A094-D615BB473665.jpeg

سریال: penthouse
( پنت هو*س)
سال انتشار: ۲۰۲۰_ تا کنون
کشور سازنده: کره‌ی جنوبی
تعداد فصل: ۳ فصل
( در حال حاضر فصل دو در حال پخش)

ژانر: درام، جنایی، راز آلود

خلاصه:
داستان پنت هو*س در یک آپارتمان لوکس صد طبقه در گانگنام در جریان است. در این ساختمون افراد بسیار ثروتمند و طعمکار زندگی می‌کنند و حاضر هستند هر کاری برای بقا بکنند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,574
268
25
کرج
اسم سریال:
پنت هو*س، جنگ در زندگی!
هیچ اسمی توی دنیا نمی‌تونست جایگزین اسم این سریال بشه، فیلم نامه‌ پنت هو*س راجع آخرین و بزرگترین طبقه‌ی کاخ هرا و صد البته ساکنین این برج صد طبقه هست، درسته سریال در کاخ هرا هست؛ اما مهم‌ترین اتفاقات توی طبقه‌ی آخر می‌افته پس برای همین از پنت هو*س استفاده شده.
جنگ در زندگی که به خاطر اتفاقات و جنگ و دعوای ساکنین هست و خب ترکیب اون با پنت هو*س حس کنجکاوی رو به آدم القا می‌کنه.

پوستر سریال:
دو یا سه تا پوستر خوب من از این سریال دیدم.
توی پوستر اصلی از سه کارکتر زن قوی این سریال استفاده شده و خب من رو یاد اسکای کسل می‌انداخت. نمی‌دونم شاید چون من سریال رو دیدم قشنگ می‌تونم طمع رو توی چشم‌های کارکترهای رو پوستر ببینم. پوستر بعد که همه‌ی بازیگر‌ها توی لابی کاخ هستند و مجسمه‌ی ایتالیایی خونین هرا پشت سرشون هست و خب می‌تونه ذهن ببیننده رو برای ماجراهای قتل ساختمان آماده کنه، پس پوستر ها مورد قبول و البته جذاب بودند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,574
268
25
کرج
ژانر:
اولین ژانر درام هست، ژانری که به مشکلات افراد توی جامعه می‌پردازه و از روزمره‌های زندگی میگه، که به خوبی ما شاهد تلاش‌های یون هی مادر مجرد سریال بودیم. ژانر دوم ژانر جنایی که با توجه به قتل دختر شانزده‌ ساله‌ اول سریال، بیننده خود به خود به دنبال قاتل و دلیل قتل میگرده. آخرین ژانر راز آلود هست که واقعاً به درستی انتخاب شده! تو این سریال هر سری نویسنده شما رو سورپرایز می‌کنه!

بازیگر‌ها:
توی قسمت ویژه‌ی سریال، مجری یه چیز جالب گفت:
- توی سریال پنت هو*س ما نقش فرعی نداشتیم و توی هر قسمت جای نقش اصلی با نقش فرعی عوض می‌شد.
من کاملاً با نظر مجری موافق هستم پس حالا می‌خوام یکم از بازیگر‌های اصلی و فرعی بگم.

لی جا هی (شیم سو ریون)
بازیگر ۴۳ ساله‌ای که شاید تنها نقش مثبت سریال رو بازی کرد. بازیگر خوبی بود و یکی سکانس گریه‌هاش پربیننده ترین قسمت‌ها شد.

کیم سو یون ( چو سئو جین)
با اینکه از نقشش متنفرم اما باید اعتراف کنم بازیگر فوق العا‌ده هست و بازیش حسابی آدم رو مسخ می‌کنه! دو یا سه تا سکانس باور نکردنی داره که حتماً باید ببینید.

کیم یو جین ( او یون هی؛)
یون جین ۳۹ سالشه و بعد از یک مدت طولانی به خاطر بچه دار شدن از سینما دور بود به دنیای بازیگری برگشته البته از معدود بازیگرهایی بود که کل سکانس‌ها گریه کرد.

پارک ایون سوک ( لوگان لی)
بازیگر بسیار خوبی که از پس دو نقش به شدت متفاوت بر اومد.

اوم کی جون ( جو دانته)
با اینکه نقش مزخرفی داشت اما بازیگر خیلی خوبی بود و واقعاً آدم میخکوب بازیش میشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا