تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,161
3,282
158
یه وقتا وقتی خسته میشم دلم میخاد با ادما حرف بزنم تجدید روحیه کنم لیست رو نگاه میکنم هیچکس نیست ... رنج سنی ۲۰-۳۰ در این برهه دوستای قابلی برا خودتون پیدا کنید آدم گاهی وقتا نیاز داره به بودن کسی مخصوصا ادمای شوخ طبع و حال خوب کن ‌و در خلال حوادث و ناکامی ها بیشتر ...

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
ناظر انجمن
کاریکلماتوریست‌
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
Oct
2,538
12,293
168
17
MHD
بغض*
صبر می‌کنی صبر می‌کنی صبر می‌کنی از سرکار بیاد حرف بزنی تا میاد مثه مُرده میوفته می‌میره، خداوندا به کدامین گناه🤲🏻

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
552
2,017
103
17
خیال دور_The MoOn PlAnEt
وضعیت پروفایل
Unavailable
از ۵ عصر تا ۵ صبح خواب بودم و باز خستمه!
کابوسایی که دیدم...
همه‌ش قیامت! نگم...
بقول اقای چاوشی نه خواب راحتی دارم نه مایلم به بیداری...
،
وقتی یکی ازتون دست میکشه با ترحمش نمیتونید دلشو بدست بیارید فقط خودتونو کوچیک میکنید! بیخیال شین دیگه. ادما اونقدرم پیچیده نیستن..

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,161
3,282
158
احساس میکنم توان ادامه دادن ندارم ولی مجبور به ادامه دادنم ...

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
85
166
33
هم احساس پوچی
ولی باس درست بشه اخراشه
من ادامه میدم
میشم دیونه شاد گذشتهhappy:))-همونی که همه رو میخندوند
بقول حسین تویه عاقلی هستی که خودشو به جای یه روانیه دیونه جا زده-119-حق میگی داشم

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,161
3,282
158
چه میشه گفت وقتی تمام احتمالات دنیا برای من داره به زیر صفر میل می کنه و من هنوز امیدوارم که همه چیز رو درست کنم؟ اگه این روزا در موضع ضعفم به ناچاره به جبره وگرنه هنوز هیچ بازی ای نکردم بیرون از زمین واسادم که ببینم آیا فرصت پیدا میکنم یانه؟ بار ها و بارها میگم که اگه بهار من هم سر برسه چه؟... درسته که روحم در خلال حوادث کشته شده ولی مغزم هنوز نه هنوز امید داره روزی رویاهاش رو محقق کنه و بعد بره نه اینجور...

بالا