تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

در مقابل خیا*نت کدوم؟!

سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
در مقابل خیا*نت کدوم؟!
۱ نفرین
۲ تلافی
۳ بخشش
۴ فراموشی
۵ کینه
؟!
گزینه ۶ قتل?

(من واقعا اینایی که می‌بخشن و فراموش می‌کنن و رو نمی‌فهمم! فکر کن تمام فکرت یک نفر باشه و اونم بهت گفته باشه دوست داره تا جاهایی باهم پیش رفته باشید و جزوی از زندگی هم شده باشید بعد یهو یه نفره دیگه بیاد تو زندگیش؟ مگه شما هویجید؟ من واقعا می‌کشم همچین کسی رو.)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,863
218
گزینه ۶ قتل?

(من واقعا اینایی که می‌بخشن و فراموش می‌کنن و رو نمی‌فهمم! فکر کن تمام فکرت یک نفر باشه و اونم بهت گفته باشه دوست داره تا جاهایی باهم پیش رفته باشید و جزوی از زندگی هم شده باشید بعد یهو یه نفره دیگه بیاد تو زندگیش؟ مگه شما هویجید؟ من واقعا می‌کشم همچین کسی رو.)
تو نمیتونی یه نفر رو برا خاطر خیا*نت بکشی
اونوقت خودت اعدام میشی و اون میره با کسی ک دوسش داره :|
و پروندت برا همیشه بسته میشه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
260
495
93
وضعیت پروفایل
بــیـکـار :/
در مقابل خیا*نت کدوم؟!
۱ نفرین
۲ تلافی
۳ بخشش
۴ فراموشی
۵ کینه
؟!
من کسی واسم مهم نیست
اگه هم خیانتی هم ببینم فدا سرم یارو رو ول میکنم حتی اگه والدینم باشن ولی حتمی باید تلافی بکنم وگرنه آروم نمیشم حتی اگه واسم بد بشه

آخرین ویرایش:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
تو نمیتونی یه نفر رو برا خاطر خیا*نت بکشی
اونوقت خودت اعدام میشی و اون میره با کسی ک دوسش داره :|
و پروندت برا همیشه بسته میشه?
منظورم از گشتن یه چیز دیگه بود✋?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Apr
739
425
103
کیهان
در مقابل خیا*نت کدوم؟!
۱ نفرین
۲ تلافی
۳ بخشش
۴ فراموشی
۵ کینه
؟!
3 بخشش
درسته که خیا*نت خوب نیست و یه جور توهین به عشقیه که روزها باهاش سوختی و ساختی اما نفرین و تلافی و کینه به جز ضرر به روح و حال طرف نتیجه دیگه ای نمیتونه در پی داشته باشه، ببخشی اما فراموش نکنی.
روزگار آدمو ادب میکنه??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
510
871
103
3 بخشش
درسته که خیا*نت خوب نیست و یه جور توهین به عشقیه که روزها باهاش سوختی و ساختی اما نفرین و تلافی و کینه به جز ضرر به روح و حال طرف نتیجه دیگه ای نمیتونه در پی داشته باشه، ببخشی اما فراموش نکنی.
روزگار آدمو ادب میکنه??
با نظرت موافقم نفرین و تلافی راه حل درستی نیست اما بخششی هم از نظر من در کار نیست. نفرت دائمی۵?فعلا ک نظرم اینه شاید عوض شه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
۴ فراموشی

من اگر روزی یک آدمی با من این کارو بکنه فقط فراموشش میکنم نه بهش فکر میکنم نه میبخشمش نه تلافی میکنم
فقط فراموش میکنم و ادامه میدم این زندگیو?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
1,941
5,527
168
Namkanda
در مقابل خیا*نت کدوم؟!
۱ نفرین
۲ تلافی
۳ بخشش
۴ فراموشی
۵ کینه
؟!
قطعاً کینه به دل گرفتن
آخه کی می‌تونه یه خیا*نت‌کار رو ببخشه؟ فراموشی هم اصلاً ممکن نیست مگر اینکه خیلی آدم بی‌خیالی باشی
نفرین هم میگن به خود آدم برمیگرده پس هیچی..
تلافی هم که اتلاف وقته چطور میشه خیا*نت رو تلافی کرد؟ با خیا*نت متقابل؟ نچ همون کینه توزی بهتره به گمونم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا