تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
ناظر انجمن
کاریکلماتوریست‌
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
Oct
2,537
12,297
168
17
MHD
دلگیرم.
مامانا واقعاً آدمای بسیار بسیار رو مخ، فرزندِ اول دوست و کوچیک‌شماری هستن.
بابا خب منم ببین، منم هستم، یه شخصی جز اون بچه اولتم تو خونه‌ات زندگی می‌کنه.

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,229
158
بعضی آدما تو زندگیتون میان که باهاتون مث ملکه ها رفتار می کنند و استاندارد هاتون از دوست داشته شدن، از محترم بودن، از نحوه برخورد باهات بالا می برن اونقد بالا که دیگه نمی تونین به کسی اجازه بدین کمتر از اون رفتار باهاتون داشته باشه ... بعضی آدما با رفتارشون و شخصیتشون دوستتون می دارن و آدم تازه می فهمه چقد دوست داشته شدن بهتر از دوست داشتن هست...

+
به نظرم دل کندن از موهای مشکی ت یکی از سخت ترین کارای دنیا هست چن روزه به آرایشگره گفتم میخوام بیام موهام رنگ کنی اون بیچاره منتظر و هنو دِل دِل می کنم حس عجیبیه

کاربر انجمن
کاربر انجمن
برترین ارسال کننده ماه
Jan
402
830
93
20
Ahvaz
احساس خیلییییییییییییی خوبی دارم اصن انقد حالم خوبه میترسم ازخوشحالی سکته بزنم😂 یه مشکلی برا ثبت نام کنکورم پیش اومده بود امروز صب سازمان سنجش درستش کرد 🥺

مدیر تالار هنر+مدیر آزمایشی تالار سرگرمی
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
مدیر آزمایـشی تالار
تیم تگ
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Dec
1,922
2,740
133
امروز حس طرد شدن داشتم...
حس کردم چقدر برای دوستام اضافه بودم. نمی دونم شاید از اول اصلا دوست نبودم.
امروز فهمیدم اگه کنار بمونم، شاید واقعا دوستی نداشته باشم-2-37-

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
10
16
3
احساس میکنم برگشتم به ۵ سال پیش و همون دختر تنهام؛ همونی که کارای غیرمنطقی میکرد بدون اینکه خودش بفهمه داره چیکار میکنه و تهش می پرسید من چرا تنهام؟ مشاور مدرسه میگفت هر کی احساس تنهایی کنه افسرده ست ولی من افسرده نیستم. من واقعا تنهام...
هر کی احساس تنهایی کنه افسرده است ؟؟؟
چه جمله پوچی
گاهی بعضی از مشاورها جای مرهم گذاشتند روی قلب های افراد خسته و تنهای که به انها پناه آوردند
نیشتر می زنند و
بدترین طرحی که دارند
روی اون قلب خسته حکاکی می کنند

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,229
158
خوش به حال اونایی که صد درصد مغزشون دست خودشونه من نهایتا پنج درصدش برا همینه اینقده سوسکی حرکت میکنم به قافله نمی رسم هیچوقت...

+
آدم گاهی با یه حرف یه جمله ای چیزی بر میگرده به گذشته و دلش میخاد تو همون گذشته بمونه ولی می بینه گذشته هیچی براش ندارع...

بالا