تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی حمید صفت| خواننده ایرانی

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
او در اینستاگرام فعال است. صفت از پدیده های رپ اجتماعی فارسی است و با شعر چ که به یاد مصطفی چمران سروده شده به شهرت رسیده است.

از ویژگی های آثار صفت پرداختن به مسایل روز و داشتن تقید دینی است. پدر و مادر صفت وقتی او خردسال بود از هم جدا شدند. مادر او در حدود سال 1384 با مردی به نام هوشنگ ازدواج کرد و با او در آلمان زندگی می کرد.

صفت قرار بود از جمله بازیگران نمایش لامبورگینی به کارگردانی سیامک صفری باشد که در مجموعه شهرزاد تهران روی صحنه رفت. به هر روی از آنجا که رپرها در ایران مجاز به اجرا نیستند ، او فقط یک شب روی صحنه رفت و از آن به بعد از همراهی این گروه محروم شد.

تیپ حمید صفت ایتالیایی ایرانی (کلاسیک مدرن) هستش

(علاقه به رپ از سن پایین در حمید صفت به وجود اومد) و در ابتدای کار از کسایی مثل امینم و 50 سنت الگو گرفتن و اولین آهنگشون به اسم “خیابونی ها” رو بیرون دادن ، بعد از مدتی علی به سمت مد و لباس رفت اما حمید صفت همچنان در کار موسیقی فعالیت میکند ، طراحی لباس در موزیک ویدیو های حمید صفت کار علی رهرو هستش .

هدف حمید صفت نشان دادن بعدی دیگر از موسیقی است . موسس کمپانی زدوبند خود حمید صفت است که اعضایی زیادی دارد و هدف کار آفرینی دارند . حمید صفت فعالیت زیادی در کمپ های ترک اعتیاد دارد و تلاش زیادی ضد مواد مخ*در انجام می دهد.

در 22 مرداد 1396، صفت به قتل ناپدری اش اعتراف کرد. او گفت ناپدری اش مردی تندخو بوده و مدام مادرش را کتک می زده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
hamid-sefat.rzb.ir-2.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
همه چیز درباره حمید صفت خواننده رپ حمید

او یک دهه هفتادی که خیلی زود معروف شد ، چهره ای متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز است اما هوادارانش زیادن ، می گوید من یاغی ام اما احمق نیستم !

حمید صفت فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به ساخت موزیک رپ زیرزمینی کرد الگویش را افرادی مثل امینم و 50سنت معرفی میکند ، اولین آهنگش موزیکی بنام خیابانی ها بود صفت می گوید سبک رپ بیشتر به روحیه زندگی ام میخورد و بهتر میتونستم خودمو تخلیه کنم.

القاب و گروه زد و بند

لقب حمید در ابتدا حمید ابتکار بود اما بعدها ترجیخ داد همون اسم و فامیلی اش باشد ، او پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند رو بنا نهاد و شروه به ساخت اهنگ های گروهی کرد.

19051893_117754532153790_6455157759364038656_n.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا