تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی رامبد جوان| بازیگر ایرانی

May
13,949
20,891
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
خندوانه رامبد جوان

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود.

%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.jpg

پخش خندوانه از نیسم با مجری گری رامبد جوان

%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.jpg

محمد بحرانی صداپیشه شخصیت عروسکی خندوانه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,891
238
Shz
وضعیت پروفایل
فصل اول این برنامه از 21 خرداد 1393 شروع و در 3 آبان 1393 پایان یافت.و فصل دوم آن از 29 فروردین 1394 به روی آنتن رفتو در 21 مهر 1394 پایان یافت. فصل سوم آن از 25 اسفند 1394 شروع شد.

.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,891
238
Shz
وضعیت پروفایل
مصاحبه خواندنی با رامبد جوان

* تا الان چند قسمت از خندوانه ساخته شد و آیا ادامه دارد؟

- بله سری پنجم هم ساخته خواهد شد و تا بحال 606 قسمت دیده شده که احتمالا سری جدید 100 قسمت دیگر خواهد داشت.

ایده خندووانه از کجا اومد؟

- همانطور که می دانید شوی تلویزیونی یکی از برنامه هایی است که کشورهای آمریکایی و اروپایی هم به شدت پیگیرشن که خوب یک سری قوانین خاصی رو هم داره . یعنی باید موزییک زنده باشه تماشاچی باشه هر شب یه مهمان تازه بیاد و با مهمونت شوخی کنی و کلا همه چی اوکی باشه. در واقعه یه مجموعست که با توجه به این قوانین و فرمول ها دلم خواست که یه برنامه ی این چنینی بسازم. از طرفی هم دلم میخواست یه برنامه برای خندیدن بسازم که بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم بیش از 2000 مقاله از تاثیرات خندیدن وجود داره که همین موضوع موجبات ساختن این برنامه را در ذهن من بیشترو بیشتر کرد.که چیزی که در این برنامه برای من اهمیت داره حال خوب مردم است و تاکید بر اینکه هیچ کس قرار نیست حال تو رو خوب کنه و فقط خودتی که میتونی این کارو بکنی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,891
238
Shz
وضعیت پروفایل
* وقتی حالت بد چیکار میکنی ؟

-سعی می کنم حال خودم را با قلق هایی که از خودم می دانم خوب کنم.

* ساخت فیلم نگار یک نوع خاصی بود که تا بحال از شما چنین نوع فیلمی دیده نشده . چطور این فیلم را ساختید؟

همه ما وج های مختلفی داریم که از ما میزنه بیرون.

فیلم نگار از جمله فیلم هایست که آدم میخواد کشف کنه که چی میشه اگر دست به خشونت بزنه.

چطور با خانم نگار جواهریان که به ظاهر بسیار آرام و ساکت هستند کنار میاید؟

نگار هم مثل همه آدمها اهل بگو بخنده ، اهل سفر ، علاقه زیادی به ورزش کردن داره و کاملا زندگی بیرونی خیلی فعالی داره و هردومون خیلی مفصل بلدیم حرف بزنیم و بحث های خیلی جدی در موارد مسائل مختلف داریم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,891
238
Shz
وضعیت پروفایل
* آیا تصور میکردید که به یه همچین جایگاهی برسید ؟

اصولا واقعیت با تخیل خیلی فاصله دارند و کسانی موفق هستند که بتوانند این دو را به هم نزدیک کند مخصوصن واقعیت را به تخیل.

همیشه اتفاقات بزرگی را برای خود فکر میکردم با این که الان در موقعیت نسبتاً خوبی قرار گرفته ام ولی باز هم دلم می خواست جایگاه بهتری پیدا کنم.

اگر قرار بود یک قسمتی از زندگیتان را پاک کنید کدام قسمت را انتخاب می کردید.؟

- هیچ کجا . چرا که تمام گذشته من باعث رسیدن من به این مقطع از زندگی شده است و الان از چیزی که هست راضی ام

* رامبد جوان بازیگر بهتریست است یا مجری بهتریست؟

- به نظر خودم رامبد جوان کارگردان بهتری است.چون در کار هایی که متعلق به خودمه میتونم با تک تک گروهم ارتباط کاری و دوستی خوبی و درستی برقرار کنم و توانایی اینو دارم که ازشون تخصص و کارایی بهتری دریافت کنم .

*تم بعدی فیلمتون چیه ؟

- فیلم جدید یه فیلم بسیار هیجان انگیز و نیمه کمدیست که امیدوارم به جشنواره امسال راه پیدا کند و مضمون آن آدمهایی هستند که به هر قیمتی حاضرند به شهرت برسند مخصوصا در فضای مجازی.

* چرا فیلم خندنده هنوز اجرا نشد؟

- والا فیلمنامش در نیومد و با اینکه خیلی بازبینی شد هنوز نتوستیم اون جوری که میخوایم به مرحله اجرا برسونیم و به همین دلیل فعلا دست نگه داشتیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا