تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی علی علیپور| بازیکن فوتبال ایرانی

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
از کارکردن با برانکو هم بگو.

او به جوان ها اعتقاد دارد و این موضوع مهمی است. همین که او به جوان ها میدان می دهد یک مسئله بزرگ است و خدا را شکر که من در این دوره در پرسپولیس هستم و زیر نظر او کار می کنم.

بعد از گلی که به استقلال زدی، شادی گل عجیبی داشتی و کسی نفهمید در نهایت چه کردی!

تنها چیزی که احساس کردم، این بود که گلم را به هواداران تقدیم کنم و به همین دلیل پیراهن پرسپولیس را بو*سیدم. لحظه ای که توپ وارد دروازه استقلال شد؛ نمی توانستم به چیزی فکر کنم. واقعا لحظه عجیبی بود و نمی دانستم باید چه کار کنم.

حس خوبی داشتم و باور نمی کردم به استقلال گل زده باشم. البته به چیزی فکر نمی کردم اما این که به استقلال گل زدم واقعا خوشحال کننده بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
جو رختکن پرسپولیس بعد از بازی استقلال چطور بود؟

همه در رختکن خوشحال بودیم و همه به من تبریک می گفتند. از برانکو و بنگر گرفته تا بقیه بازیکنان، همه به من تبریک می گفتند و احتمالا این حس و حال برای من کمتر پیش بیاید.

شاید در دربی های بعدی حتی هت تریک هم بکنم، اما این حس و حالی که داشتم، امکان دارد دیگر برای من تکرار نشود. مزه گل دربی 80 یک چیز دیگر بود.

گلزنی هایت برای پرسپولیس تداوم خواهدداشت؟

به هر حال من یک مهاجم هستم و همیشه باید برای تیمم گل بزنم و همه سعی ام را می کنم تا این اتفاق بیفتد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
افتخارات علی علیپور

قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر

قرمانی در سوپرجام با پرسپولیس

قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر

قهرمانی در سوپرجام با پرسپولیس

کسب عنوان آقای گلی فصل هفدهم لیگ برتر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا