تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

تولد ?تولد مبارک جناب سرهنگ ?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
تمام وجودم را در قلبم
قلبم را در چشمانم
چشمانم را در زبانم خلاصه می کنم
تا بگویم روز تولدت مبارک باد
❤❤❤❤❤❤❤
حتما میپرسین چخبره امروز تولد یه پسرک شیطون کرم بریز و کارمند نیروی انتظامی که اصلا هیچ شباهتی به پلیس های جدی و مخوف نداره و کلا وقتی میبینیش باور نمیکنی نظامی باشه. یه پلیس چشم ابرو مشکی جذاااااب که کل شاکی های کلانتری وقتی میان روش کرا*ش میزنن :naughty2: :risas3::risas3:
بله تولد @ermiya.s زلزله ی انجمنه??
ولی دور از شوخی امروز روز تولد مردی که وقتی تو بدترین شرایط دیدمش گفت آبجی این جا ته خط نیست! وقتی تو بدترین شرایط بودم محکم نگاهم کردم و مصمم گفت ببین منم خیلی وقتا ته خط بودم اما یاد گرفتم بسازم و جلو برم. قشنگی بودنت این که حتی وقتی ساکت هم باشی گرمای وجودت اون نگاه آرومت همه رو آروم میکنه. درسته یه پلیسی اما به جرات قسم میخورم هیچ کس قد تو فداکار نیست. اون‌قدر مهربونی که گاهی خودم نگرانت میشم. امروز تولد توعه که وقتی حتی تیر هم خوردی سرتو بلند کردی گفتی هر وقت مردم گریه کن هیچیم نیست بابا! میدونی خیلی خوبه یه داداش داشته باشی بهش افتخار کنی؟ من خیلی بهت افتخار میکنم امااا چرا اینقدر تو کرم داری آخه بچه؟! ? ? ? کچل شدم از دستت لامصب یبار کرم نریز! ?? و اما برسیم به کادو که از سخنش هر چیزی خوشششش تر است!
10531519215565120420.jpg

نمیدونم برای تویی که عشق ساعتی و ساعت میبینی دهنت آب میفته جذاب هست یا نه ولی خب دیگه ناقابله ❤❤ شب بهت میدمش از الان جز جیگر نزن( الان نشونت دادم که از ذوقش تا شب بمیری ??ای ام کرمو نامبر 2)? ? ?
اینم کیکی که قراره بکوبم تو صورتت???? ولی کیکی که میخوایم بخوریم یه شکل دیگه س( بمون بترک از فضولی)???
a000d9b4b9a99e0e84784dae98789891.jpg
و امااااااا یه کادوی سه نفره هست که باید بهت تقدیمش کنم! از طرف منو مهلا و مریم ??❤❤ @MAHLA
37126_d22509fafe65a5fabad7710071f2d430.jpg

مریم زحمت شو کشیده یه دنیا ممنون عشقم ? @Neko
خب دیگه تو یه کلام تولدت مبارک داداشی @ermiya.s ???
unnamed.gif

1403518998651.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
جییغ&-& آقا من کفیدم با این تاپیکِ کتی!
تفلدت مبارک @ermiya.s باشد که 100000000000000000000000000000 سال عمر کنی و کرم بریزی و بر سر ملت جک و جونور بیندازی و تهش ستاد حمایت از حیوانات بخت برگشته تورو خفه کنه? (گرچه شک دارم-_) ولی جدی همیشه موفق باشی و لبت خندون؛ هیچوقتم ناامید و ناراحت نشو!??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
106
351
63
تمام وجودم را در قلبم
قلبم را در چشمانم
چشمانم را در زبانم خلاصه می کنم
تا بگویم روز تولدت مبارک باد
❤❤❤❤❤❤❤
حتما میپرسین چخبره امروز تولد یه پسرک شیطون کرم بریز و کارمند نیروی انتظامی که اصلا هیچ شباهتی به پلیس های جدی و مخوف نداره و کلا وقتی میبینیش باور نمیکنی نظامی باشه. یه پلیس چشم ابرو مشکی جذاااااب که کل شاکی های کلانتری وقتی میان روش کرا*ش میزنن :naughty2: :risas3::risas3:
بله تولد @ermiya.s زلزله ی انجمنه??
ولی دور از شوخی امروز روز تولد مردی که وقتی تو بدترین شرایط دیدمش گفت آبجی این جا ته خط نیست! وقتی تو بدترین شرایط بودم محکم نگاهم کردم و مصمم گفت ببین منم خیلی وقتا ته خط بودم اما یاد گرفتم بسازم و جلو برم. قشنگی بودنت این که حتی وقتی ساکت هم باشی گرمای وجودت اون نگاه آرومت همه رو آروم میکنه. درسته یه پلیسی اما به جرات قسم میخورم هیچ کس قد تو فداکار نیست. اون‌قدر مهربونی که گاهی خودم نگرانت میشم. امروز تولد توعه که وقتی حتی تیر هم خوردی سرتو بلند کردی گفتی هر وقت مردم گریه کن هیچیم نیست بابا! میدونی خیلی خوبه یه داداش داشته باشی بهش افتخار کنی؟ من خیلی بهت افتخار میکنم امااا چرا اینقدر تو کرم داری آخه بچه؟! ? ? ? کچل شدم از دستت لامصب یبار کرم نریز! ?? و اما برسیم به کادو که از سخنش هر چیزی خوشششش تر است!
مشاهده پیوست 37050
نمیدونم برای تویی که عشق ساعتی و ساعت میبینی دهنت آب میفته جذاب هست یا نه ولی خب دیگه ناقابله ❤❤ شب بهت میدمش از الان جز جیگر نزن( الان نشونت دادم که از ذوقش تا شب بمیری ??ای ام کرمو نامبر 2)? ? ?
اینم کیکی که قراره بکوبم تو صورتت???? ولی کیکی که میخوایم بخوریم یه شکل دیگه س( بمون بترک از فضولی)???
مشاهده پیوست 37052 و امااااااا یه کادوی سه نفره هست که باید بهت تقدیمش کنم! از طرف منو مهلا و مریم ??❤❤ @MAHLA
مشاهده پیوست 37051
مریم زحمت شو کشیده یه دنیا ممنون عشقم ? @Neko
خب دیگه تو یه کلام تولدت مبارک داداشی @ermiya.s ???
مشاهده پیوست 37053
این تاپیک واقعا مال منهههههه؟:love::love::love::confundio1::confundio1: بدجور سورپرایز شدم کتایون واقعا فکر میکردم اصلا یادت نست! پس بگو دیشب داشتی منو سر کار میزاشتی ای ناجوانمرد!:ROFLMAO::flaming:نمیدونم در برابر این همه خوب بودنت چی باید بگم و این همه مهربون بودن و بزرگوار بودنت؛ تو اینقدر خوبی که همه رو خوب میبینی و من لایق اون همه تعریف و تمجید تو نیستم. اون شرایط سخت و فاجعه بار رو هم خودت هموار کردی چون تو دختر روزهای سخت که نه تو مرد روزهای سختی اونقدر مرام و معرفت و استقامت داری که از هر مردی مردتری و منی که مرد هستم گاهی خجالت میکشم. میدونم دستت دیروز به شدت درد میکرد و بدجور اسیب دیده اما بااین وجود برام کادو خریدی کیک سفارش دادی و یادت بود که امروز تولدمه. ممنون بابت یه دنیا سخاوت و مهربونیت و ارزو میکنم چیزی از خوبیهات کم نشه. فقط اون کیک حیفه که بزنی بترکونیش خودم یه کیک ساده تر میگیرم که بزنی تو صورتم که ارزو به دل نمونی :ROFLMAO: و در مورد شیطنت هام همین یه جمله بس که لبهای خندان گاهی بیشتر از چشمهای گریون درد میکشن.... خودت متوجه منظورم میشی و میدونی چی میگم. اما به هرحال بازم یه دنیییییا تشکر و سپاس!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
106
351
63
آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
106
351
63
جییغ&-& آقا من کفیدم با این تاپیکِ کتی!
تفلدت مبارک @ermiya.s باشد که 100000000000000000000000000000 سال عمر کنی و کرم بریزی و بر سر ملت جک و جونور بیندازی و تهش ستاد حمایت از حیوانات بخت برگشته تورو خفه کنه? (گرچه شک دارم-_) ولی جدی همیشه موفق باشی و لبت خندون؛ هیچوقتم ناامید و ناراحت نشو!??
واقعا بابت اون عکس نوشته ی فوق العاده و سلیقه ی بی نظیرت ممنون بهترین و فهمیده ترین ابجی کوچولو! فقط من سوادم در حد شمارش صفرهایی که گذاشتی نیستش ولی اونقدر هم ادم سن داشته باشه شکل فسیل پنج هزار ساله میشه و من دوست ندارم شکل مومیایی بشم! در مورد پرت کردن انواع جک و جونور باید از نزدیک تجربه کنی تا ببینی عجب حااالی میده ولی من فقط یبار این کارو کردم و در حد حرفه:roflym::roflym: من خودم میرم از اون ستاد حمایت میکنم بیچاره ها خیلی مظلومن :unlucky::x_x: ممنون از ارزوی قشنگت مطمئنم با این دل پاکی که داری حتما براورده میشه ابجی:rose::rose:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,731
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همیشه کسی هست که بشه لبخندت :)
:aiwan_light_biggrin:کچلل کننده ی کتی
عشق ایهان داداش جونش :aiwan_light_biggrin:
پلیسسسسسسسس جانننننننننننن:aiwan_light_biggrin:
تفلدت نمبارک:aiwan_light_biggrin:
انشالللللللللللللللللللللللههههههههههههههههههههههههههه تا زمانی که عمر داری بخندیییییییی و شیطتنت کنییی:aiwan_light_biggrin:
:aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa:تولدت مبارک:aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa:
:dev14::dev14::dev14::dev14::dev14::dev14::dev14::dev14::dev14:
:DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ::DJ:
:guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar::guitar:
:ole::ole::ole:
:ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura:
:band::band::band::band::band::band::band:
S2210. GifS2210. GifS2210. Gif:aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_dance::aiwan_light_curtsey::aiwan_light_curtsey::aiwan_light_curtsey::aiwan_light_curtsey::aiwan_light_dance4::aiwan_light_dance4::aiwan_light_dance4::aiwan_light_dance4::aiwan_light_dance4::aiwan_light_dance4:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا