تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی درد و دل ادبی کاربران

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
360
115
63
چقدر خوب بود
قلبی بیابی که دوستت بدارد
بی انکه چیزی بخواهد
جز اینکه حالت خوب باشد ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,702
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
من یه عالمه معذرت خواهی به قلبم بدهکارم که بهش اجازه دادم عاشق تو بشه؛

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,702
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
دلنتی..تو چی فهمیدی زمانی که دلیل اشکام بودی؟ چی فهمیدی زمانی که باعث شب بیداریم بودی؟ چی فهمیدی که شب به امید تو میخوابیدم و صبح به امید تو بیدار میشدم اما تو هرروز نا امیدتر میشدی؟ چی فهمیدییی زمانی که جیغام هنجرم رو داغون کرد رفتم زیر یه مشت دستگاه اما تو چی فهمیدی؟ چی فهمیدیی لعنتی؟ چرا وقتی میخندیم فکر میکنین خوشیم؟ چرا نمیفهمین که ما هم بدبختیم؟چراا؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,702
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
زندگی، تازه از جایی شروع میشه که بفهمی همه در تاریکی شبیه یکدیگریم??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,702
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
شده قدرت اشکات از قدرت خندت قوی تر باشه؟ شده همه قضاوتت کنن و فقط شادی هاشون رو بگن؟ خب حسادت طبیعت انسانه؛ شده به یکی حسادت کنی که چرا انقد خوشبخته؟ شده بگی خدایا چرا ما هردومون میخندیم ولی اون واقعی من از روی تمزخر..خدایا، میشه فقط یک بار دیگه..فقط یک بار دیگه واقعی بخندم؟! قول میدم اخریش باشه:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
105
209
63
22
IRAN
وضعیت پروفایل
هیهات از این خیال محالت که در سر است
سعی بر آنم که دگربار روی پریشانت را نظاره کنم
امان از دلت که سنگ دربرابرش خرد می‌شود

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
184
61
43
شده بعضی وقتا دیگه از همه دنیا بُریده باشی و ندونی چیکار کنی ،من اینجوریم هیچوقت کسی نبوده که به حرفام گوش بده تقصیر خودمم هست چون سعی نمیکنم به کسی نزدیک بشم و همیشه تو کنج اتاق کز کردم میشه گفت یه دنیای انفرادی واسه خودم دارم نه حوصله ای دارم برای رفیقا و دورهمی خانوادگی و نه حتی خانواده ام!
همه از دستم شاکین ولی من مثل مرده متحرکم به حرف هیچکس اهمیت نمیدم

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
184
61
43
شدم یک آدم دل سنگ و بی احساس ،افسرده یک مرض لاعلاج تنها دلخوشیم درس خوندنِ حتی رمان هم دیگه نمیتونم بنویسم
شده بعضی وقتا دیگه از همه دنیا بُریده باشی و ندونی چیکار کنی ،من اینجوریم هیچوقت کسی نبوده که به حرفام گوش بده تقصیر خودمم هست چون سعی نمیکنم به کسی نزدیک بشم و همیشه تو کنج اتاق کز کردم میشه گفت یه دنیای انفرادی واسه خودم داشتم نه حوصله ای دارم برای رفیقا و دورهمی خانوادگی و نه حتی خانواده ام!
همه از دستم شاکیم ولی من مثل مرده متحرکم به حرف هیچکس اهمیت نمیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا