تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دعا برای ظهور

• شروع کننده موضوع silent lady
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 88
  • پاسخ ها 0
مدیر بازنشسته + نویسنده رمان
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jul
1,775
110
148
وضعیت پروفایل
???? ?̈???? ????? ?????????

بسم الله الرحمن الرحیم

يَا رَبَ‏ مُحَمَّدٍ عَجِّلْ‏ فَرَجَ آلِ مُحَمَّدٍ، يَا رَبَّ مُحَمَّدٍ احفظ غیبة مُحَمَّدٍ، يَا رَبَ‏ مُحَمَّدٍ انتقم لإبنة مُحَمَّدٍ

ای پروردگار محمّد، در فرج و گشایش امر اهل بیت محمّد شتاب فرما. ای پروردگار محمّد، (از دین و اولیائت در) غیبت محمّد محافظت کن. ای پروردگار محمّد، انتقام دختر محمّد را بگیر.

امام جواد علیه السلام فرمودند: وقتی از نماز واجب فارغ شدی بگو :

رَضِيتُ‏ بِاللَّهِ‏ رَبّاً وَ بِالْإِسْلَامِ دِيناً وَ بِالْقُرْآنِ كِتَاباً وَ بِمُحَمَّدٍ نَبِيّاً وَ بِعَلِيٍّ وَلِيّاً

خشنودم که خداوند پروردگار من است. و خشنودم به اينكه اسلام دين من است و قرآن كتاب من، و محمّد صلى اللَّه عليه و آله پيغمبر من است و على علیه السلام ولىّ من است

وَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَيْنِ وَ عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ وَ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ

و ائمّه معصومين، حسن، حسین، علی بن حسین، محمد بن علی، جعفر بن محمد،

وَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ عَلِيِّ بْنِ مُوسَى وَ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ وَ عَلِيِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَ الْحَسَنِ بْنِ عَلِيٍّ

موسی بن جعفر، علی بن موسی، محمد بن علی، علی بن محمد، حسن بن علی،

وَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ بْنِ عَلِيٍّ أَئِمَّةً.اللَّهُمَّ وَلِيَّكَ الْحُجَّةَ فَاحْفَظْهُ مِنْ بَيْنِ يَدَيْهِ

و حجة بن الحسن، امامان من هستند. خدايا ولیّت كه بر خلائق حجّت است را از پيش رو

وَ مِنْ خَلْفِهِ وَ عَنْ يَمِينِهِ وَ عَنْ شِمَالِهِ وَ مِنْ فَوْقِهِ وَ مِنْ تَحْتِهِ وَ امْدُدْ لَهُ فِي عُمُرِهِ

و از پشت سر و از سوى راست و چپ و از بالاى سر و از زير پا حفظ فرما و عمر آن حضرت را طولانى فرما.

وَاجْعَلْهُ الْقَائِمَ بِأَمْرِكَ الْمُنْتَصِرَ لِدِينِكَ وَ أَرِهِ مَا يُحِبُّ وَ تَقَرُّ بِهِ عَيْنُهُ فِي نَفْسِهِ

و اراده فرما كه به امر تو قيام نمايد، و چنان كن كه دين تو را نصرت و يارى دهد. و آنچه آن حضرت دوست دارد، به او نشان بده. و چشم او را در مورد خودش،

وَ فِي ذُرِّيَّتِهِ وَ أَهْلِهِ وَ مَالِهِ وَ فِي شِيعَتِهِ وَ فِي عَدُوِّهِ وَ أَرِهِمْ مِنْهُ مَا يَحْذَرُونَ

ذرّيه‌اش، اهل و مالش، و نیز در مورد شيعيانش روشن نما. و به دشمنانش نشان بده آنچه را كه از آن مى‏ ترسند

وَ أَرِهِ فِيهِمْ مَا يُحِبُّ وَ تَقَرُّ بِهِ عَيْنُهُ وَ اشْفِ بِهِ صُدُورَنَا وَ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِينَ‏.

و آن حضرت دوست دارد و به آن خوشحال می‌گردد. و سينه ‏هاى ما و تمام مؤمنان را شفا عنایت فرما.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا