تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مناسبت ~دنیا از میان اِتـود‌های شما زیبـا می‌شود~

• شروع کننده موضوع نازلــی
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 381
  • پاسخ ها 20
وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,477
12,619
219
بـنام خالـق رنـگ

28af1db80ed8d15880fbbd120c92765c.jpg

هفـتم اُردی بـهشت ماه، روز جهـانی گـرافـیک

همیشه گفتم، پیش همه گفتم، پشت سرتون گفتم، روبروتون هم گفتم که هیـچ انجـمنی، تـاکید مـی‌کنم هیـچ انجـمنی تـیم طـراحـی و گـرافیـکش به اندازه ی تیـم ایـن دو بخـش در مجمـوعه ی کـافه نویـسندگان، حـرفه ای و کـاربلـد و مـاهر و اخـلاق مدار نیست که نیـست ...

من تقـریبـاً دو سال هم کنار گرافیست های انجمن و هم طراح هامون کار کردم و از نزدیک‌ شاهـد بودم که چقـدر مایـه میگذارن برای هر بنـر، پوسـتر، کـاور، جلد و چقـدر هوش و ذکـاوت و سخت گـیری هست پشتِ کاری که در نهایت به دست شمـا میـرسه.

این روز شد باعث خـیر که اول تشکـر کنم از @من (مدیر سابق تالار طراحی) و @نارسیســآ (مدیر سابق تالار گرافیک) و بگم که ما با وجود اینکه شما عنوان مدیر بازنشـسته رو دارید اما هرگـز فرامـوش نمیکنیم تمام زحـماتی که برای این دوتالار کشیدید
و از @نیـاز عزیزم که از وقتی مسئولـیت تالار گرافیک رو‌بعـده گرفتی هممون شاهـد پیشرفـت و تغییـر این تالـار هستیم، خدا قوت میگم بهت.

و اما گرافیست های انجمن و طراحانمون که معتقدم این شما هستید که برای آثار ما دنیا و ترکیب رنگیِ نابـی ایجـاد میکنید، چه در قالب عکسـنوشت و چه در قالب جلـد های زیبا و دلنـشین ... و شک ندارم که کـارتون برای همه ی ما ارزشمند هست و چیزی جز علاقـه پشتِ کارتون نیست... و عمیقا ممنونم از اینکه مجموعه ی کافه نویسندگان رو انتخاب کردید برای خرج کردنِ وقت و علاقه تـون...

من شما رو تجسم میکنم بین کلـی رنگ و روپوش رنگی و لباس های لک دار از رنگ، که زیبا ترینید ♥️

c0fe52bb5f921a3e5737d960fdcccfb6.jpg

@Sana.mid
@جِیران
@ماه نـاز

@آراگُــــــــل
@Umbra
@ایوا
@نیـاز
@Emerald
@حوسار
@آراه

e61d132172535650bf3c4c5c8cb6eb96.jpg

آخرین ویرایش:
نویسنده ادبی انجمن
نویسنده
مدیر بازنشسته
May
1,279
7,677
169
29
دره‌ای متروک... .
وضعیت پروفایل
آرزو دارم که گیرم در بَرَش...
روزتون مبارک?
(گرافیکه و نه گرافیست ولی مهم نیته)
روز خودمم هست البته:/
راستش زیاد بین تالارها نمیچرخم و بهترین مکان انجمن الان برام بخش رسانه تالار طراحی هست.
خیلی وقت ها میرم اثرهارو دوباره و سه باره میبینم و کیف میکنم.
بعضی از طرح‌ها خصوصا طرح‌های سوگل و ثمین خانم خیلی خاصن و روح دارن.
یه روح تامل بر انگیز...
اون بخش برام مثل یه گوشه دنج توی یه شهر شلوغه یا یه گالری فانتزی توی یه لوکیشن خاص که ساعت ها بری و زل بزنی به یه نقطه یا یه تابلو... همچین حسی داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,936
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'

تبریک میگم به گرافیست‌ها و طراحان عزیزمون که واقعا کنارشون دنیامون رنگی و دلنشین شده و از تک تک شون بابت زحماتی که کشیدن و می‌کشن ممنونم و آرزوی موفقیت های روز افزون شون رو دارم??
و تبریکی از طرف مدیریت تالار گرافیک به گرافیست‌های عزیز:
Negar_۲۰۲۲۰۴۲۷_۰۰۱۱۳۶.png

@نازلـی
@آراگُــــــــل
@آراه
@ایوا
@جِیران
@Umbra
@Sana.mid
@Emerald
گرافیست‌های عزیزم روزتون خیلی خیلی مبآرک باشه و آرزوی بهترین هارو براتون دارم? به داشتن تک تک تون افتخار میکنم✨ که یک همچین تیم عالی و فوقالعاده مهربون و دوست‌داشتنی داریم??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,477
12,619
219
روزتون مبارک?
(گرافیکه و نه گرافیست ولی مهم نیته)
روز خودمم هست البته:/
روز شما هم مبارک ?

گرافیست نباشه گرافیک معنا داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده ادبی انجمن
نویسنده
مدیر بازنشسته
May
1,279
7,677
169
29
دره‌ای متروک... .
وضعیت پروفایل
آرزو دارم که گیرم در بَرَش...
روز شما هم مبارک ?

گرافیست نباشه گرافیک معنا داره؟
سپاس بیکران? البته حرفه من مثل دوستان نیست
و کی میگه داره؟
قطعا نه! بالاتر نظرمو ویرایش زدم چون حیف بود احساسام رو نگم.
بعضی وقتا کامنت میذارم، بعد چند روز اون اثر رو میبینم باز دلم میخواد کامنت بذارم و هی تعریف کنم. این نشون دهنده روح نگارنده گرافیست‌های انجمنه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,477
12,619
219

سپاس بیکران? البته حرفه من مثل دوستان نیست
و کی میگه داره؟
قطعا نه! بالاتر نظرمو ویرایش زدم چون حیف بود احساسام رو نگم.
بعضی وقتا کامنت میذارم، بعد چند روز اون اثر رو میبینم باز دلم میخواد کامنت بذارم و هی تعریف کنم. این نشون دهنده روح نگارنده گرافیست‌های انجمنه?
دقیقا ..
پس این حس رو من فقط ندارم ...

??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بخش هنر و طراحی + مدیر تالار طراحی
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
برترین‌ مقام‌دار سال
Jun
500
3,821
103
19
بـنام خالـق رنـگ

مشاهده پیوست 109514
هفـتم اُردی بـهشت ماه، روز جهـانی گـرافـیک

همیشه گفتم، پیش همه گفتم، پشت سرتون گفتم، روبروتون هم گفتم که هیـچ انجـمنی، تـاکید مـی‌کنم هیـچ انجـمنی تـیم طـراحـی و گـرافیـکش به اندازه ی تیـم ایـن دو بخـش در مجمـوعه ی کـافه نویـسندگان، حـرفه ای و کـاربلـد و مـاهر و اخـلاق مدار نیست که نیـست ...

من تقـریبـاً دو سال هم کنار گرافیست های انجمن و هم طراح هامون کار کردم و از نزدیک‌ شاهـد بودم که چقـدر مایـه میگذارن برای هر بنـر، پوسـتر، کـاور، جلد و چقـدر هوش و ذکـاوت و سخت گـیری هست پشتِ کاری که در نهایت به دست شمـا میـرسه.

این روز شد باعث خـیر که اول تشکـر کنم از @من (مدیر سابق تالار طراحی) و @نارسیســآ (مدیر سابق تالار گرافیک) و بگم که ما با وجود اینکه شما عنوان مدیر بازنشـسته رو دارید اما هرگـز فرامـوش نمیکنیم تمام زحـماتی که برای این دوتالار کشیدید
و از @نیـاز عزیزم که از وقتی مسئولـیت تالار گرافیک رو‌بعـده گرفتی هممون شاهـد پیشرفـت و تغییـر این تالـار هستیم، خدا قوت میگم بهت.

و اما گرافیست های انجمن و طراحانمون که معتقدم این شما هستید که برای آثار ما دنیا و ترکیب رنگیِ نابـی ایجـاد میکنید، چه در قالب عکسـنوشت و چه در قالب جلـد های زیبا و دلنـشین ... و شک ندارم که کـارتون برای همه ی ما ارزشمند هست و چیزی جز علاقـه پشتِ کارتون نیست... و عمیقا ممنونم از اینکه مجموعه ی کافه نویسندگان رو انتخاب کردید برای خرج کردنِ وقت و علاقه تـون...

من شما رو تجسم میکنم بین کلـی رنگ و روپوش رنگی و لباس های لک دار از رنگ، که زیبا ترینید ♥️

مشاهده پیوست 109516

@Sana.mid
@جِیران
@ماه نـاز

@آراگُــــــــل
@Umbra
@ایوا
@نیـاز
@Emerald
@حوسار
@آراه

مشاهده پیوست 109517

تبریک میگم به گرافیست‌ها و طراحان عزیزمون که واقعا کنارشون دنیامون رنگی و دلنشین شده و از تک تک شون بابت زحماتی که کشیدن و می‌کشن ممنونم و آرزوی موفقیت های روز افزون شون رو دارم??
و تبریکی از طرف مدیریت تالار گرافیک به گرافیست‌های عزیز:
مشاهده پیوست 109521

@نازلـی
@آراگُــــــــل
@آراه
@ایوا
@جِیران
@Umbra
@Sana.mid
@Emerald
گرافیست‌های عزیزم روزتون خیلی خیلی مبآرک باشه و آرزوی بهترین هارو براتون دارم? به داشتن تک تک تون افتخار میکنم✨ که یک همچین تیم عالی و فوقالعاده مهربون و دوست‌داشتنی داریم??

ممنون از شما مدیران عزیز?? منم این روز رو بهتون تبریک میگم و ممنون بابت همه زحمت هایی که برای تیم طراحی و گرافیک می‌کشید❤❤?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا