تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
_ دوستِ من : @Ms.Rad
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
نویسندگی... با اینکه به قول خودت خیلی وقته ننوشتی خواستم بگم تو مخزن استعداد و ایده ای حیفه برگرد!

_ اخلاق خوب : ایخلیقیش رو اینطیری بیفیهمید خیدیتین??‍?

_برخورد خوب:
برخوردش عالیه.

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
تو عسل منی!

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
انرژی مثبتی که داشتی بعد اد شدن تو گپ مفیستوفل.

_ از نظر ظاهری :
خوشگل من ^^ + کیوت لعنتی
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
تو خواننده خوشگل و رفیق جذاب منی!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
_ دوستِ من : @Galaxy
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : قلمت ناب‌ترینه حالا ایشالا نرگس رعنآ رو چاپ کردی میآرم نشون میدم???استعدات عاقا دوتا داریا یکی نویسندگی که عالیه یکیم گویندگی??لحنتیییییی صدات خیلی قشنگه.
_ اخلاق خوب : مهربون بودنت، درک کردنت پایه بودنت??
_برخورد خوب:?برخوردات همه خوب بودن دلبرِ
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : اینکه کنارم میمونی چن شب پیش رو یادته که حالم چقد افتضاح بود تنهام نذاشتی وقتی خواستم برم عر بزنم اجازه ندادی که گفتی نمیذاری که گریه کنم خیلی دوست دارم مهربونم❤
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : پایه بودنت رو خیلی دوست دارم❤ و اینکه رفیق روزای سخت که میگن به تو میگن عزیزدل منی?
_ از نظر ظاهری :?جاااااذاب + دلبررررر
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون دوست خوب منی?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
دوست من: @لِــیــدی گُـل

_ قوت قلم شما/استعداد شما: دلنوشته‌هات، شعر غایب از نظر فوق العاده است میفهمی فوق العاده است من عاشقشم میمیرم براش???????? قلمت عالیههه

_ اخلاق خوب: از کدومش بگم برات؟ دوست داشتنی، مهربون، خانم، دل نازک، احساسی، آبجی خودمییی

_ برخورد خوب: تمام برخوردات، توی تمام لحظه‌ها برام بهترین خاطرست

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: تو همیشه پر از منی?❤
رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: روزی که قبول کردی بشی خواهرم

از نظر ظاهری: هرچی بگم کم گفتم? خوشگل منننن??❤❤❤ پرنسسسمم?????

افتخار میکنم تو رو دارم چون: چون جزوی از خانوادمی❤?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
دوست من: @ناسـور

☆ قوت قلم شما/استعداد شما: بهترین قلمی هستش که از یک پسر دیدم، استعداد فوق العاده‌ای که توی خلق کردن یک آثار دارید شگفت انگیزه??
☆ اخلاق خوب: اخلاقتون عالیهه? خیلی خوبه، هرچند من میترسم ولی محترم، جدی، موقر، با اعتماد به نفس..
☆ برخورد خوب: برخوردتون عالیه، با همه و هرجوری برخورد محترمانه و بجایی دارید??
☆ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: برای کمک همیشه هستید
☆ از نظر ظاهری: من فقط چند ثانیه نگاه کردم :eusa_doh: یادم بیاد ویرایش میزنم
افتخار میکنم تو رو دارم چون: دوستم هستید??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
دوست من: @Noraidits

♡ قوت قلم شما/استعداد شما: قلمت خیلی عالیه، شعرهایی که مینویسی به قدری خوبه که اصلا... صداتم که هیچی... انقدر گفتم و تعریف کردم خسته شدم??
♡ اخلاق خوب: مهربونی، همیشه هستی، تکیه گاهی?? خلاصه که خیلی خوبی، خیلی خیلی خیلی خیلی خوب??
♡ برخورد خوب: از همون اول همه‌ی برخوردات خوب بود، از اولشم عالی بود و هستی??
♡ دلیلی که باعث میشه ازت حس خوبی بگیرم اینه که: 994.gif
♡ از نظر ظاهری: به شخصه باطن برام مهم‌تره ولی میگم... تو خیلی زیبایی و خودت باورش نداری?? باور کن خوشگلی مخصوصا موهای فرفریت?
♡ افتخار میکنم تو رو دارم چون: چون هستی

آخرین ویرایش:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
_ دوستِ من : @الـــهـــام دردونه?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : قلمت خیلی قشنگه روانه و باعث ابهام نمیشه ایده‌هایی که به ذهنت می‌رسه دور از هر گونه کلیشه‌اس اما نمی‌دونم چرا ادامه نمی‌دی نویسنده‌گی رو زشتو:flaming:
_ اخلاق خوب : خب من واقعا خیلی بد اخلاقم و بعضی وقتا تحملم خیلی سخت می‌شه می‌دونم ولی تو هر شرایطی کنارم بودی و منو تحمل کردی و برعکس اینگه می‌گی اصلا صبر نداری به نظر من خیلی صبور و با فهم هستی و اخلاقت با همه و خوبه سعی می‌کنی همیشه احترام رو نگه داری و هیچوقت ندیدم که از حدود افراد خارج بشی و کلا نایسی نااایس
_برخورد خوب: خیلی مهربون و احساساتی و کیوت منییی همیشه حتی وقتی قهر بودیمم تونستی منو بخندونی با حرفات و مثل یه بمب انرژی می‌مونی واسم
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : از لحاظ افکاری و رویا پردازی و اهداف کلی خیلی شبیه به هم هستیم و تو همیشه افکارمو درک کردی و تو این مورد با هم خیلیی تفاهم داریم و این تفاهمه به شدت برام شیرینه و باعث میشه هیچوقت از هم صحبتی باهات خسته نشم حتی وقتی کنار هم هیچ کاری برای انجام دادن نداریم بازم از پیش تو بودن لذ*ت می‌برم رفیق

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : از لحاظ دیوونه بازی من همیشه وزه بازی در می‌اوردم و تو با وقار و متانت بودی همیشه (مدیونی فکر کنی حسودیم شد) ولی با وجود این‌ها بازم همیشه پایه دیونه بازی‌هام بودی
_ از نظر ظاهری : از نظر ظاهری اون موهای خرمایی رنگ و بلند و رنگ چشمات که قهوه‌ای تیره‌اس یه هارمونی خاصی با هم دارن و به شدت دلبرن و من عااشق کک و مک روی صورتتم چون خیلی زیبان و من همیشه وقتی بهشون نگاه می‌کنم می‌فهمم که تو چقدر خاص و فوق‌العاده‌ای و کلا بگم بیشتر از خودت عاشق کک و مک‌های قشنگتم.
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون فهمیده‌ای و تحملم می‌کنی و همیشه یه دوست خوب برام بودی ما*چ پس کلت رفیق (فردا پنجشنبه‌اس وخی خونمون دلم تنگیده)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
_ دوستِ من : @دیـانـا دلبر کوچک?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : قلمت عااالیه نسبت به سن کمی که داری واقعا قلمت فوق‌العاده‌اس و من واقعاً تحسینت می‌کنم چون حرفات و دلنوشته‌هات پخته‌اس و ادم درکشون می‌کنه و من دیدم که برای این پیش رفت تلاش کردی چون اولین دلنوشته‌ات رو خوندم و حالا وقتی این دلنوشته‌های جدیدت رو می‌خونم می‌فهمم که چقدر پیشرفت کردی به خودت افتخار کن چون حمتی که تو داری رو خیلیا می‌خوان داشته باشن اما ندارن.
_ اخلاق خوب : مهربونی، قلب صافی داری و دوستات برات مهمن و حواست هست که دلشون رو نشکونی
_برخورد خوب: خیلی صمیمی و گرم برخورد می‌کنی و در مرحله اول باعث میشی شخص مقابلت باهات حال کنه و این بخاطر گرمیه دلته خیلی حواست به قلب صاف و قشنگت باشه عزیزم نذار قلب قشنگت رو بشکونن و اجازه نده کسی روت تائیر بد بذاره.
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : خوش قلبی و کینه‌ای نیستی و این خیلی خوبه
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : وقتی یه سری موضوعات و بهت گفتم و تو به‌جای اینکه گارد بگیری قبول کردی و برای همینه که می‌گم خوش قلبی عزیزدلم
_ از نظر ظاهری : خب خب خب دختر مو فرفری و چش سبزی منیییی گوگولی خیلییی قیافه کیوتی داریا خودت می‌دونستی؟
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون خیلی خوش قلب و مهربونی و حواست به اطرافیانت هست. موفق باشی دوست من?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
_ دوستِ من : @Hoori♡
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : قلمت رو ندیدم ولی استعدادت به نظر من مهربون بودنه چون خوش قلب بودن و مهربون بودن یک استعداده خیلیا ندارنش پس قدرشو بدون.
_ اخلاق خوب : خوش قلبی، مهربونی، اینکه حرفات صریحه رو دوست دارم
_برخورد خوب: با همه مهربونی و صمیمی برخورد می‌کنی و نمی‌ذاری کسی حس غریبی بکنه تو انجمن
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : اینکه حرفات از ته دلته و من خوبی درونت رو احساس می‌کنم
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اینکه من رو متین خودت دونستی و باهام درد و دل کردی و مطمعن باش همیشه حرفات کنج دلم می‌مونه
_ از نظر ظاهری : سعادت دیدنت رو نداشتم ولی مطمعنم خیلی دختر نمکی و قشنگی هستی
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون خوش قلبی و روک. موفق باشی دوست من❤️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168

_ دوستِ من : @ناسـور فرفرییی? بلاخره امون دادن برسم به تو?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : ببین اینو همه می‌دونن همههه که قلمت فوق‌العاده‌اس و جای حرفی نمی‌ذاره، خیلیی قشنگ و حساب شده می‌نویسی و برای تک تک کلماتی که به کار می‌بری ارزش قائل می‌شی و هر چیزی که به ذهنت بیاد رو الکی نمی‌نویسی قلمت که جای حرفی نداره اما استعداداتت استعداد خیلی برای تو کلمه کوچیکیه چون آمار استعداداتت از دستم در رفته دیگه? با هوش هستی اینو همیشه بهت می‌گم که واقعا ذهنت خیلی خوب کار می‌کنه خیلی خوب تر از من و اینکه شنونده فوق‌العاده‌ای هستی و همیشه هر وقت باهات حرف زدم آروم شدم حوصله به خرج می‌دی و صبوری.
_ اخلاق خوب: اخلاقت با همه خوبه و خیلی صمیمی و خون گرم هستی اما در عین حال به همه کس رو نمی دی و این استثناعه خیلی قشنگ و حساب شده‌اس و حواست همیشه به همه هست و همیشه به حریم دیگران احترام می‌ذاری.
_برخورد خوب: گفتم خیلیی صمیمی و خون گرم رفتار می‌کنی و این باعث میشه همه باهات زود صمیمی بشن و این همه دوست داشته باشی
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : صبوری، با شعور و درک فهمیده‌ای و نسنجیده حرفی رو نمی‌زنی و همیشه شنونده فوث‌العاده‌ای هستی و سعی می‌کنی به همه کمک کنی
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: خب منو تو تفاهم‌های زیادی داریم ولی خیلی جاها اختلاف نظر داریم آما... آخرش به یه نتیجه می‌رسیم و کار به گیسو گیس کشی نمی‌رسه چون با هم سر کلیت موضوع تفاهم داریم(اندکی تقلب جمله‌ای?) و خب اینکه به افکار دیگران احترام می‌ذاری خیلی بهم حس خوبی داد
_ از نظر ظاهری: فرفری? فرفری و گوگولیییییی ولی در عین حال هالک/= چی‌کار می‌کنی انقدر گنده‌ایییی اولین کسی هستی که دیدم هم گوگولیه و هم پر جذبه اصن نگم برات?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون: چون منو بیشتر از هر کسی می‌فهمی و باهات تفاهم دارم و قبل از هر چیزی رفیقمی و این رو بهم اثبات کردی که ادمای خوب مثل تو هنوز هستن درست وقتی که شک کرده بودم به این موضوع...[?]

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Apr
739
425
103
کیهان
دوست من: @ماه نــاز ?
قوت قلم شما /استعداد شما: آیناز تو خودت خوده خودت یکی از بهترین نویسنده‌هایی هستی که تو نوشتن خیلی با احساس می‌نویسی جوری که یه خواننده بتونه درکش کنه، ایده های فوق العاده ای داری نه فقط در زمینه نویسندگی بلکه در زمینه های مختلف. استعدادت تو بازیگری و کارگردانی فوق العاده است و میخوام بدونی که حتی اگه مسیرت ازش جدا شده، ولش نکنی و پر قدرت برای رسیدن به خواسته هات تلاش کنی و بدونی که من همیشه هواتو دارم، چون برام اهمیت داری و مهمی.
اخلاق خوب: اگه میگی اخلاقت اصلا خوب نیست اشتباه می‌کنی خوش اخلاق ترین فردی هستی که من تو زندگیم دیدم. همیشه تونستی درکم کنی همیشه پایه اوسگول بازی و دیوونه بازی هام بودی، مرسی که همیشه هوامو داری. و راز نگهداریت بهترین ویژگی اخلاقیته که من تو هیچ فردی تا به حال ندیدم.
برخورد خوب: همیشه وقتی که از همه عالم و عالم نا امید بودم تو کمکم کردی بهم انگیزه دادی حتی وقتی که حالم خوب نبود با حرفات تونستی آرومم کنی. زمانی که آهنگ با هم گوش می‌دادیم و تو حس میرفتیم?? اون لذ*ت و آرامشی که تو اون لحظه وجود داشت خیلی خوب بود و یه حس بی نقص بود. مرسی که هستی.
دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : همون طور که گفتی افکار و تصوراتمون با هم تقریبا مشابه و اون لبخندت بیشتر از همه باعث انتقال یه حس خوب به سرتا سر سلول های جسممِ. لطفا هیچ وقت نذار از روی لب*ات پاک بشه:machinegun:
رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : وقتی که سوپرازیم کردی کلا شوکه بودم یه حس خوشحالی که لال بود حرف بزنه?? اما اون روز داشتی با یه خری حرف میزدی که من نمیخوام تو رو ازم بگیره چون فقط دوست منی??
از نظر ظاهری : بینی‌ ایت به صورتت میاد و همین زیبایی و ساده بودنت تو رو از یه دشت گل لاله هم زیباتر میکنه. خنده رو لب*ات باعث جذابیت چهره ات میشه و چشم های فندقی رنگت آرامشی داره که دریا نداره. و تو همینجور که هستی زیبایی✨
افتخار می کنم تورو دارم چون : تنها فردی که تونست حرفامو درک کنه تو بودی، لحظه لحظه چت کردن باهات حتی وقتی که پیش هم بودیم و کاری نداشتیم کنیم هم شیرین بود. کسی که تونست تو شرایط سخت وقتی که حالم خوب نبود آرومم کنه تو بودی. خلاصه که دوستت دارم کسی هم خواست تو رو از من بگیره میزنمش?? می‌دونی که ....
بو*س به موهای موج دار خرماییت که عطرشون خوشبو ترین عطر توی دنیاست.♥️

آخرین ویرایش:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا