تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
سلام دوستای خوبم؛

تا حالا شده کسی رو ببینید که به حرفه ای علاقه داره ولی بخاطر اینکه تشویق نشده اون رو کنار گذاشته؟
اشتیاق رو از دست داده؟
تا حالا شده از شما تعریف بشه، چه احساسی داشتید؟

توی این تاپیک حس خوب به دوستات هدیه بده، این خیلی ارزشمنده که به دوستاتون یاد آوری کنید چقدر توانا هستن، مهم نیست در چه زمینه ای...

دوستان یا نویسنده ای که عضو انجمن هست رو تگ کنید و نقاط قوت قلم و استعداد هاش رو بهش بگید...

به این شکل ?

_ دوستِ من : (تگ کنید.)
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
_ اخلاق خوب :
_برخورد خوب:
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
_ از نظر ظاهری :
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :

ایده اختصاصی کافه نویسندگان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
دوستِ من : @حوسار

قوت قلمِ شما :
خیلی خاص می نویسی، جمله های جذاب، دور از کلیشه و دلنوشته های تکراری، سوژه های نابی که راجع بهشون می نویسی، انتقال احساساتت عالی هستن. می دونی بین هزاران کتاب من هنوز معتقدم داریخماخ یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم.
دید تازه و جدیدی به دنیا داری، خیلی بیشتر از سنت از دنیا درک داری.
تو خیلی باهوشی.

استعداد شما :
بنظرم بیشترین استعدادی که داری نویسندگیه. میدونستی صدات هم خیلی قشنگه؟

_ اخلاق خوب :
حورا تو خیلی خوبی، اینارو بدون تعارف می گم.
قلبِ بزرگی داری، خیلی خوب درک می کنی اطرافیانت رو.قلبت پاکه ?

_برخورد خوب: اینکه در هر شرایطی می تونی خوب برخورد کنی، محترمی. وقتایی که باهات صحبت می کنم و با حوصله گوش میدی، خیلی برخورد قشنگیه.

اینه که یک رنگ هستی، بیشتر از هرکسی بهت اعتماد دارم. یکمم شباهت داری به من. دختر قوی ای هستی.

آرومی... می دونستی بعضی وقتا خیلی بامزه میشی؟ مثل لحن حرف زدنت یا عکس های مودی که می فرستی.

_ از نظر ظاهری : پوششت خیلی خانمانه اس، خنده ات خیلی زیباست ?

_ افتخار می کنم تورو دارم چون: چون بنظرم شخصیت خیلی خوبی داری و آیوده ات درخشانه...

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
_ دوستِ من : @نگین قاسم پور

_ قوت قلمِ شما : دلنوشته ات خیلی تازه و جذاب بود، دایره لغاتت گسترده اس.

استعداد شما : نویسندگی، بنظرم توی طراحی هم خوب بودی ها... توی بلاگری...

_ اخلاق خوب :
خوش صحبتی ?،شوخ طبع هستی.
رازدار، معتمد ?

_برخورد خوب:
می دونی بهترین برخوردی که داری چیه؟ اینکه هرشخص هر اخلاق یا ظاهر یا یه چیز مثبت داشته باشه سریع بهش میگی و ازش تعریف می کنی، این خیلی خوبه ها.

خاکی هستی، صادق هستی، از معاشرت باهات لذ*ت می برم شیرینک.

رازداری بنظرم...

_ از نظر ظاهری :
چشمات خیلی درشت و قشنگه ها، موی فر بهت خیلی میاد مخصوصا با استایل یشمی رنگت.
در کل خوشگلی.

_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
خانم وکیلمونی

آخرین ویرایش:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,013
167
19
مشـهد
_ دوستِ من: @نجـوا

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما:
صدات خیلی گیراس؛ علاوه بر اون قلمت و داستنکایی که می‌نویسی هم فوق‌العادس:‌) ادامه بده...

_ اخلاق خوب:
همون اول جذبِ مهربونیت و خوش قلب بودنت شدم?

_برخورد خوب:
با حوصله با همه برخورد میکنه حتی اگه حالش زیاد خوب نباشه?

_دلیلی باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که:
صادقی، خوش اخلاقی و از همه مهم‌تر کینه‌ای نیستی:>

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد:
خاکی بودنت:‌)

_ از نظر ظاهری:
موهاتتتتتت=) خیلی قشنگهههه مخصوصا اون فر‌هاش که ادم توشون غرق می‌شه:‌)

_ افتخار می کنم تورو دارم چون:
زود جا نمی‌زنی=)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
_ دوستِ من : @Aramixiya

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : خب به نظر من احساساتی که توی دلنوشته‌هات هست انقدر واقعیه که حس می‌کنم کلمات دارن مستقیماً با قلبم صحبت می‌کنن. یه دلنوشته بود که نوشته بودی "گفته بودم خاکستر خانه نکند کنج لبانت اما..." انقدر این پارت رو دوست داشتم که چندین و چند بار پشت هم خوندمش مثل یه آهنگ خوب که هزاران بار گوشش میدی و ازش خسته نمیشی. و همچنین توصیفات رمان و شخصیت پردازی‌هاش... انقدر خوب و حرفیه‌ایه که می‌خوام پارت‌های دیگه رو زود زود بخونم و با قلم قشنگ و قوی‌ات بیشتر از قبل روبه‌رو شم. استعداد... واقعاً هم تو نویسندگی و هم تو طراحی و عکاسی خیلی استعداد داری و همچنین ایده پرداز معرکه‌ای هستییییی. واقعاً ذهن خیلی بازی داری.

_ اخلاق خوب: اینکه می‌تونی خیلی خوب اطرافیانت رو درک کنی و صبور هستی. خیلی مهربونی? و خیلی خوب صحبت می‌کنی جوری که آدم همیشه احساس راحتی داره باهات و دوست داره همیشه بهت پیام بده?

_برخورد خوب: یادمه اوایل اینکه اومدم انجمن اولین نفری بودی که بهم پیام دادی و گفتی رمانت قشنگه و این تعریف‌ها و اعتماد به نفس‌هایی که از اول آشناییمون تا الان بهم دادی یکی زیباترین خصوصیت‌های اخلاقیت هست??

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: کلمات... متاسفانه خیلی از آدم‌‌ها بدون اینکه ارزش کلمه‌ای رو بدونن ازش استفاده می‌کنن صرفاً جهت سرگرمی یا اینکه یه حرفی زده باشن... اما به نظرم تو ارزش کلمات رو می‌دونی و همین باعث میشه از حرف‌هات (حتی ساده‌ترینشون مثل احوال پرسی) حس خوبی بگیرم?

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: اینکه با تمام سختی‌ها هیچوقت کم نیاوردی =))

_ از نظر ظاهری: واقعاً حرفی نمی‌مونه? یکی از زیباترین‌هایی?? موهات هم خیلی قشنگهههه و چشم‌هات هم حس آرامش خاصی داره. لبخندت خیلی زیباست و حس امنیت داره =))

_ افتخار می کنم تورو دارم چون: بهترین دوستی هستی که می‌تونم داشته باشم؛ کسی که همیشه تو قلبم هست?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,563
168
دوستِ من : @مطـهـره

قوت قلمِ شما /استعداد شما :
قلمت محشره مخصوصا دلنوشته و اپیزودهات، صدات هم بسی قشنگه:‌‌)

اخلاق خوب :
مهربونی بی اندازت، شوخ طبعی خیلی زیادت (استیکر خنده)
برخورد خوب:
خیلی خوب و با حوصله برخورد میکنی فرقی هم نداره طرفت کی باشه، با همه یه جوری:‌‌)

دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
با بودنت غمو میشوری میبری، انقدر که شوخ و خوبی؛)

رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
اون روز فقط شوخی و قهقهه بود، از همون روز اینقدر باهات صمیمی شدم، شوخ طبعی خیلی زیاد و اسکل بودنت (استیکر خنده) و صد البته خاکی بودنت
از نظر ظاهری :
چشماتتتت:‌‌)

افتخار می کنم تورو دارم چون :
خاص و بهترینی:‌‌)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
_ دوستِ من : @"مبینـامـ"

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : قلمت رو خیلی دوست دارم چون فانتزی و تخیلیه و به دور از این دنیای چرت و آدم‌هاشه. دلنوشته‌هات خیلی زیباست مخصوصا یاوه کار (?) انقدر قشنگ بود که می‌خوام قابش کنم. استعداد بیشتر از این که درسی رو نخونده بیست میشی؟ (?) و اینکه تو نویسندگی استعداد خیلی زیبایی داری? پ.ن: اون رمان تخیلی رو ادامه بددده

_ اخلاق خوب : خیلی مهربونی، قضاوت نمی‌کنی، زود سین می‌زنی، دروغ نمیگی، فیلمای خوبی معرفی میکنی?

_برخورد خوب: رویاپردازی و برای همین می‌تونی حرف‌هایی که می‌زنم رو درک کنی با اینکه اکثرشون چرت و پرتن؛ در هر حالتی باشی باحوصله و شوخ طبعی جواب میدی =))?

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: اینکه خودتی! نقاب نزدی و نقش بازی نمی‌کنی?

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: اینکه تو مدرسه تنها کسی بودی که دیدگاهت متفاوت بود (نسبت به پنجره ته کلاس و یادمه یه خونه بود بالای کمدش یه عروسک بود هی داستان‌های دارک براش ساخته میشد) و عاشق رادیاتور (اسمش رادیاتور بود؟?) بودیییی مخصوصا تو زمستونا و یکی از دلایلی که میومدم اونجا این بود که تو هم اونجا بودی گاهی :")) و همچنین همیشه تو رمان‌ها کمک کردی?

_ از نظر ظاهری: وای مبینا موهااات خیلی بلند و فر بود? خیلی کیوتی و چهره‌ات خیلی آرامش داره مثل خودت که هیچ حس منفی‌ای رو منتقل نمی‌کنی

_ افتخار می کنم تورو دارم چون: جز بهترین آدم‌هایی هستی که می‌تونستم تو زندگیم باهات آشنا شم? ممنون بابت بودنت?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,563
168
دوستِ من : @آتـریـسـا
قلمت فوق العادس، با مفیستوفل که دیگه غوغا کردی? دلنوشته و داستانک هات هم معرکه‌ هستن، جدا از این صدای دلبری هم داری:‌‌) خودت میدونی صدا گوگولی منی دیگه:‌‌)

اخلاق خوب :
اصلا اخلاق بد نداری، همه چیت خوبه.. ولی مهربونی خیلی زیادت:‌‌‌‌‌)

برخورد خوب:
همیشه همیشه باحوصله برخورد میکنی

خوش ذوق بودنت:‌‌))

مهربونی خیلی زیادت و باحوصلگیت:‌‌)
از نظر ظاهری :
ندیدمت

خیلی خیلی زیاد خوب و فوق العاده ای:‌‌)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,563
168
دوستِ من : @Bloom

قلمت محشره ولی حیف که همه رو فرستادی متروکه=( صدای زیبایی داری:‌‌)

اخلاق خوب :
مهربونی:‌‌)

برخورد خوب:
با حوصله و خوش برخورد

اخلاق های خوب و شوخ طبعیت

برخورد صمیمیت، شیرین زبونیت:‌‌) (پوکر)
از نظر ظاهری :
لباتتت:_)
#منحرف نباشیم
دماغتتتت خیلی خوبه?

زیاد از حد خوبی:‌‌)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
دوست من @صبــا

قوت قلم شما/استعداد شما:
قلمت زیبا و دلنشینه، واقعا از طرز فکرت خوشم میاد اونم وقتی روی کاغذ میشینه. تو گوینده‌ی خیلی خوبی هستی?

اخلاق خوب: هرچی بگم کم گفتم، ولی تو همون‌طور که یه بار گفتم درک بالایی داری صبا جانم و همین باعث میشه آدم شیفتت بشه?

برخورد خوب: یکمی خجالتی? یاد اون زمانی افتادم که میگفتی نه خجالت میکشم ویس بدم اول تو? ولی زیبا و ساده‌ حرف میزنی مثل بچه‌ها?

دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: تو شادی، زیبایی، دوست داشتنی هستی? مهم‌تر از همه چون همسن و سالمی بیشتر میفهممت و منو میفهمی?

رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: زمانی که وقتی داشتی گریه می‌کردی یهو لبخند زدی و بلند شدی?

از نظر ظاهری: چشماتتتتتتت??

افتخار میکنم تو رو دارم چون: خیلی مهربونی?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا