تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

روزنامه روزنامه بهار ۱۴۰۳ | شماره سوم

• شروع کننده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 52
  • پاسخ ها 37
وضعیت
موضوع بسته شده است.
سرپرست بخش ادبیات + مدیر تالار نقد و کافه ژورنال
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,668
7,326
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
سلام به کاربران خوش‌ذوق کافه نویسندگان
امیدواریم در این روزهای بهاری حال خوب و ل*ب‌های خندانی داشته باشید.
با دومین روزنامه‌ی کافه ژورنال در خدمت شما عزیزان هستیم.
شعار روزنامه‌ی این هفته:
مسئله ازدواج جوانان در کافه نویسندگان جان تازه‌ای گرفت!
img_20240416_153016_973_cykv.jpg
img_20240416_153022_214_e3fx.jpg
img_20240416_153019_939_byp1.jpg
img_20240416_153012_973_s1wp.jpg
img_20240416_153014_503_5fiv.jpg

ژورنالیست‌ها:
@ساعت دار
@حافظ؛
@DELVIN.
@LUNA
@Narges_7

سردبیر:
@ساعت دار

ویراستار:
@ساعت دار

طراح:
@ساعت دار

سوژه‌ها:
@شاهزاده قلمرو آبی
@SAYE.mh
@PerS!aN
@navidx
@ساعت دار

منتظر ما و سری‌های بعدی روزنامه‌ی کافه ژورنال باشید!

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
877
5,033
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
سلام به کاربران خوش‌ذوق کافه نویسندگان
امیدواریم در این روزهای بهاری حال خوب و ل*ب‌های خندانی داشته باشید.
با دومین روزنامه‌ی کافه ژورنال در خدمت شما عزیزان هستیم.
شعار روزنامه‌ی این هفته:
مسئله ازدواج جوانان در کافه نویسندگان جان تازه‌ای گرفت!
img_20240416_153016_973_cykv.jpg
img_20240416_153022_214_e3fx.jpg
img_20240416_153019_939_byp1.jpg
img_20240416_153012_973_s1wp.jpg
img_20240416_153014_503_5fiv.jpg

ژورنالیست‌ها:
@ساعت دار
@حافظ؛
@DELVIN.
@LUNA
@Narges_7

سردبیر:
@ساعت دار

ویراستار:
@ساعت دار

طراح:
@ساعت دار

سوژه‌ها:
@شاهزاده قلمرو آبی
@SAYE.mh
@PerS!aN
@navidx
@ساعت دار

منتظر ما و سری‌های بعدی روزنامه‌ی کافه ژورنال باشید!
7AA3E9E4CC7AA3E9E4CC7AA3E9E4CC

مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,364
2,153
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
خانوم ساعت دار اگر میدونستم آنقدر سوژه جذابی براتون هستم و انقدر وقت مبارک آزاده که نمایه هارو زیر و رو می کنید جهت سوژه یه جور دیگه رفتار می کردم . گفتن سه نکته رو ضروری دونستم خدارو شکر یه بختیاری م ولی ترک های عزیز رو واقعا محترم می دونم و این رو بگم شما توهین عجیبیی به بنده کردید ، چون طایفه بنده واژه خور زمال رو که به معنی دایی زاده هستش رو برای کسانی که واسشون محترم هستن ولی در زمره غریبه ها قرار میگیرن به کار می برن ، دومین نکته در مورد کاربر نوید هست که هیچ پی وی و خصوصی دختر خانومی از دست ایشون در امان نبود که حتی این جانب از دستشون شکایت قضایی کردم ولی شما انگار قصد تطهیر نوید رو داشتید ، هفته قبل هم به تمسخر نسبت به اینجانب مسئله ازدواج بنده و @SevdaMohammadi رو به تمسخر گرفتید که بنده مجبور به گفتن دروغ شدم که خانوم سودا رو نمی شناسم و دو سال زندگی بنده رو ی شوخی بدونم از بس ملت تایم آزادن و دنبال سوژه آن تا پچ پچ کنن ، خنداندن مردم کار قشنگیه ن با همه موضوعی لطفاً مراقب سوژه قرار دادن ملت باشید ، گاهی وقتها یک‌سوژه و لحظه ای خندیدن زندگی رو نابود می کنه ، مردم ما عقلشون توی چشمشونه به جای فکر درست فکر نادرست می کنن

آخرین ویرایش:
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,668
7,326
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
خانوم ساعت دار اگر میدونستم آنقدر سوژه جذابی براتون هستم و انقدر وقت مبارک آزاده که نمایه هارو زیر و رو می کنید جهت سوژه یه جور دیگه رفتار می کردم . گفتن سه نکته رو ضروری دونستم خدارو شکر یه بختیاری م ولی ترک های عزیز رو واقعا محترم می دونم و این رو بگم شما توهین عجیبیی به بنده کردید ، چون طایفه بنده واژه خور زمال رو که به معنی دایی زاده هستش رو برای کسانی که واسشون محترم هستن ولی در زمره غریبه ها قرار میگیرن به کار می برن ، دومین نکته در مورد کاربر نوید هست که هیچ پی وی و خصوصی دختر خانومی از دست ایشون در امان نبود که حتی این جانب از دستشون شکایت قضایی کردم ولی شما انگار قصد تطهیر نوید رو داشتید ، هفته قبل هم به تمسخر نسبت به اینجانب مسئله ازدواج بنده و @SevdaMohammadi رو به تمسخر گرفتید که بنده مجبور به گفتن دروغ شدم که خانوم سودا رو نمی شناسم و دو سال زندگی بنده رو ی شوخی بدونم از بس ملت تایم آزادن و دنبال سوژه آن تا پچ پچ کنن ، خنداندن مردم کار قشنگیه ن با همه موضوعی لطفاً مراقب سوژه قرار دادن ملت باشید ، گاهی وقتها یک‌سوژه و لحظه ای خندیدن زندگی رو نابود می کنه ، مردم ما عقلشون توی چشمشونه به جای فکر درست فکر نادرست می کنن
می‌تونید زندگی شخصیتون رو توی انجمن ادبی نیارید
دروغ که ننوشتیم حرفای خودتونو نوشتیم
وقت آزاد و زیر و رو؟ معرفی تالارو مطالعه کردید؟ نصف کار تیم روزنامه نوشتن خبرای نمایست البته زیاد نیاز به زیر و رو هم نیست وقتی نصف پست‌های پروفایل برای شماست
ما به طایفه‌ی شما توهین نکردیم و روزنامه‌نگاران ما طبق رسم‌های شما متن نمینویسن
ما فقط اشاره کردیم به اینکه اگه کسی دختردایی کسی باشه حتما پسرعمه‌ی اون شخصه نه پسرداییش
این یه امر عادیه
توهینی هم نشده گفتن خیلی جالبه که توی انجمن فامیل دارید
نوید هم تطهیر نشده (صد البته اون متن رو شخص من ننوشتم) اما‌ طنز بوده اون متن و با مسائل اجتماعی قاطی شده
و ژورنالیست ما هنرمند بودن کنایه‌آمیز تمسخر کردن که انجمن نویسندگی فقط جای نوشتنه
طنزنویسی صرفا اشاره مستقیم نیست هر کسی سبکی داره
شلوغ نکنید لطفا همه چیز رو

آخرین ویرایش:
ناظر رمان
ناظر رمان
Dec
82
585
83
20
می‌تونید زندگی شخصیتون رو توی انجمن ادبی نیارید
دروغ که ننوشتیم حرفای خودتونو نوشتیم
وقت آزاد و زیر و رو؟ معرفی تالارو مطالعه کردید؟ نصف کار تیم روزنامه نوشتن خبرای نمایست البته زیاد نیاز به زیر و رو هم نیست وقتی نصف پست‌های پروفایل برای شماست
ما به طایفه‌ی شما توهین نکردیم و روزنامه‌نگاران ما طبق رسم‌های شما متن نمینویسن
ما فقط اشاره کردیم به اینکه اگه کسی دختردایی کسی باشه حتما پسرعمه‌ی اون شخصه نه پسرداییش
این یه امر عادیه
توهینی هم نشده گفتن خیلی جالبه که توی انجمن فامیل دارید
نوید هم تطهیر نشده (صد البته اون متن رو شخص من ننوشتم) اما‌ طنز بوده اون متن و با مسائل اجتماعی قاطی شده
و ژورنالیست ما هنرمند بودن کنایه‌آمیز تمسخر کردن که انجمن نویسندگی فقط جای نوشتنه
طنزنویسی صرفا اشاره مستقیم نیست هر کسی سبکی داره
شلوغ نکنید لطفا همه چیز رو
حس میکنم میخواید کلمه فضول رو پشت این‌ها مخفی کنید
این رسماً فضولی توی زندگی دیگرانه خانم محترم
@Diako من باجناب دیاکو مبنا بر همین خبرهای نمایه‌ی شما یه گپ زدم
بقیه.اش رو به عهده مدیر کل سایت میذارم
اگر که میخواید از نمایه‌ی دیگران خبر تهیه بکنید لااقل از خود اون فرد سوال بپرسید که اجازه‌ی خبر ساختن درباره‌اش رو دارید یا نه در صورتی که قبول کرد بسازید( یک نظر حلال است😂)

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,668
7,326
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
اگر که میخواید از نمایه‌ی دیگران خبر تهیه بکنید لااقل از خود اون فرد سوال بپرسید که اجازه‌ی خبر ساختن درباره‌اش رو دارید یا نه در صورتی که قبول کرد بسازید( یک نظر حلال است😂)
زندگیتون توی یه سایت ادبیه بانو؟:))
من رو هم ادد کنید پس
بذارید
ما اجازه‌ی انتشار هر چیز عمومی‌ای رو داریم
گفتگوهای خصوصیتون رو منتشر نکردیم
اگر واقعا میخواید چیزی نشر داده نشه و دیگران نبیننش باید توی گپ خصوصی بیانش کنید نه اینکه بریزیدش کف فضای عمومی
هر کسی هر کاری توی عموم انجام بده هر روزنامه‌ای تو دنیا مینویستش
این یه امر عادیه
هیچ روزنامه‌نگار یا نشریه‌ای نمیره از فلان کسی که مثلا یه کار جالب یا عجیب کرده اجازه بگیره خبرشو بنویسه

مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,364
2,153
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
من رو هم ادد کنید پس
بذارید
اگر واقعا میخواید چیزی نشر داده نشه و دیگران نبیننش باید توی گپ خصوصی بیانش کنید نه اینکه بریزیدش کف فضای عمومی
این یه امر عادیه
هیچ روزنامه‌نگار یا نشریه‌ای نمیره از فلان کسی که مثلا یه کار جالب یا عجیب کرده اجازه بگیره خبرشو بنویسه
ن دیگه شما کلا بخاطر خندیدن به چهار تا چرت و پرت نوشته همه چیز رو گذاشتید کنار ، لقای هنرمندی اب و دوغ خیاری تون برای خودتون وقتی چهار تا بچه میشن هنرمند و بعد نزدیک ده سال کار نویسندگی بنده قلم ندارم بهتر نه من و نه خانواده ام توی این جمع نباشم ، برای خودتون انجمن تقسیمش کنید خانوم هنرمند ، مسائل خصوصی دیگران ی گفته جالب بعضی از عزیزان همدیگه رو شوهرم و عشقم صدا می کنن بهتره به اونها هم بپردازید
@SevdaMohammadi ما هم بریم سوژه نشیم ،
@ساعت دار حداقل اگر توی کافه ژورنالتون بخش مقاله دارید رسم و رسوم اقوام ایران رو معرفی کنید تا بچه های مردم به جای کرا*ش روی آدم های بی محتوای توی سریال های آبگوشتی خارجی روی مرد های کشور خودشون کرا*ش بزنن.

@Diako اقای مدیر مهم نیست که این افراد حرف های من رو توهین تلقی کنن یا نه ، اگر قانون مبنی بر بن هست پس بنده رو بن دائم کنید .

در ضمن یه نصیحت : به جای سوژه دزدی از روی نوشته های دیگران ، بهتره سوژه های خودمون رو بنویسم ، نکته بعدی بعضی از دوستان نویسنده های واقعی هستن ولی ما زورمون میاد که از ما بالاترن‌

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
877
5,033
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
اقای محترم
این روزنامه یک روزنامه‌ی طنز هست
و مختص انجمن!
پس طبیعیه که اخبار انجمن توش پرداخته بشه
دوما شما دو سال زندگی مشترک یا هرچیزیت رو توی فضای ادبی نیار تا سوژه‌ی طنزپردازان نشی
سوما ما به هیچ قوم و ملیتی توهینی نکردیم! اون واژه هم خورزمال نیست خورزماره.
اصلا شما نویسنده! این مبحث چه ربطی به چشم و هم‌چشمی و اینطور رفتار کودکانه داره؟ چرا بقیه افراد نمیان بگن بهشون توهین شده؟ ایا فقط شما بعنوان یه انسان طالب احترام هستید یا ما واقعا هیچ توهینی به افراد نکردیم؟
خجالت بکشید آقا.

ناظر رمان
ناظر رمان
Dec
82
585
83
20
من رو هم ادد کنید پس
بذارید
این یه امر عادیه
پس خودت هم معتقدی که هم فضولی هم زندگی دیگران را زیر و رو میکنی
بازهم دلیل نمیشه که شما بیای چرت و پرت بنویسی و تحویل بدی و دیگران هم بخندن
پس من یه خبر از نمایه شما مینویسم و مسخرتون میکنم امیدوارم براتون جالب بیاد

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
877
5,033
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
خانم سودا
شما فرق یک کنش اجتماعی، جامعه ادبی و کنش فردی و زندگی فردی رو نمی‌تونید تشخیص بدید؟
مسأله عمومی بوده‌، کنش‌های غیرادبی و غیراخلاقی شما زشت نبوده و صرفا اینکه ما بازگوش کردیم زشت شده؟ شرم بر شما!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا