تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

قوانین شرایط تالار نظارت رمان | کافه نویسندگان

• شروع کننده موضوع سادات.۸۲
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 44
  • پاسخ ها 0
برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,133
7,937
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
☘️با سلام و درود خدمت کاربران و نویسندگان عزیز☘️

🔴تیم نظارت شامل تغییرات جدید و نو شده که لازم هست توضیحی در مورد شرایط جدید بدم. قبلا برای هر رمان ناظری در نظر گرفته میشد و نویسنده توی گپ نظارت رمان اد میشد. اما الان تفاوتی ایجاد شده. زین پس تاپیک نظارت داریم که مشکلات رمان ها توی تاپیک هر رمان توسط ناظر اعلام میشه. اینجوری نویسنده ای مشکلات رمانش رو توی گپ نظارت دیگه گم نمی کنه. نویسنده های عزیز موظف هستن هر ده پارت رمانشون رو طبق نکاتی که توی تاپیک نظارت گفته شده، ویرایش کنند. در غیر این صورت رمانشون قفل خواهد شد.

🟢شرایط به این صورت هست که نویسنده در گپ نظارت اد میشه، به ناظر اعلام می کنه پارت گذاشته و ناظر پارت رمانشون رو چک می کنه و مشکلات رو توی تاپیک میگه. (توجه: ناظر می تونه هر پنج پارت باهم نظارت کنه.)

سخت گیری در این زمینه هم به نفع شما نویسنده عزیز هست و هم به نفع انجمن و ناظر های ماست. چون ناظر ها زحمت می کشن، وقت می ذارن و مشکلات رو برای شما نویسنده ی عزیز تایپ می کنند. اما متاسفانه بعضی از نویسنده ها با بی توجهی به پارت گذاری ادامه میدن و به حرف های ناظر و زحمتش توجه نمی کنن.

🔴زین پس من هر ماه تاپیک ها و رمان های شما رو چک می کنم. رمانی که طبق گفته ناظر ویرایش نشده باشه قفل میشه تا زمانی که نویسنده اون رو ویرایش کنه. هیچ ارفاقی هم در این مورد پذیرفته نیست.

پس اگر فکر می کنید به عنوان نویسنده گاهی در زمینه ای مشکل دارید، توی تاپیک زیر درخواست مشاور بدید.

همچنین اگر می خواین در هنگام تایپ رمان منتقد همراه داشته باشید تا حرفه ای تر بشید، توی تاپیک زیر درخواست منتقد همراه بدید.

نویسنده های عزیز، قصد ما فقط و فقط پیشرفت شما و ارتقای سطح ادبی کشور عزیزمون ایران هست. هرگاه احساس کردید به کمک نیاز دارید، من و تیم کتاب انجمن آماده هستیم تا بهتون کمک کنیم.

با تشکر
|مدیریت بخش کتاب|

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا