تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

فک و فامیله ما داریم؟

Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
ازبس درس داریم یه هفته بود که سربه لپ تاپم نزده بودم مامانم اومده میگه علی یه تعمیرکار لپ تاپ خوب سراغ دارم اگه لپ تاپت خر*اب شده بگوها!! بهم نمیاد درس بخونم؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
اعتماد به نفسی داری تو خنگول انگل اگه خر داشت میشد سلطان جنگل "برخی از مناجات امید بخش مادرم با من"

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
اغا ما میشینیم پای سیستم مادرمون همش حواسش به اینه که من چقد از صفحه کلیداستفاده میکنم بیاد بگه داری با کی چت میکنی مادرحواس جمعه ماداریم؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
اغا همین الان داداشم داشت می گفت: مغازه کناریمون نخود ریز داره ،درشت و خوب الان من موندم اخرش نخوده ریز بوده یا درشت اخه داداش سوتی بده من دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
اقا یه خواهر دارم امروز با دست باند پیچی شده رفت مدرسه بگو چرا ؟چون معلمشون کمتر بهش تکلیف شب بده اخه چرا دهه هشتادیا اینجورین!!اینم از ابجی کوچیکه ما

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
امروز سر صبحونه به مامانم گفتم گلوم درد میکنه ماست که برام خوب نیست؟گفت نه ولی تو بخور بمونه ترش میشه خر*اب میشه!!ینی ما یه همچین مامان دلسوزی داریم! :- l

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
امروز گوشیم رو دادم بہ بچہ 6ماہ آھنگ بخونہ واسش.یھو مامانم اومدہ میگہ بگیر اون گوشی انعکاس دارہ واسہ بچہ مضرہ بعد دختر خالم اومدہ میگہ اشعہ دارہ خیلی خطرناکہ.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
امروز. با مامانم داشتیم برنامه چه باید کرد و میدیدیم میگه وقتى در دیسکو اتش سوزى شد چه کنیم بعد مامانم میگه نری خارج بری دیسکو. ا۳ن ۱وضعى

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
اومدم در یخچالو باز کنم کشیدم باز نشد بیشتر کشیدم نشد بیشتر نزدیک بود بیاد بقلم که دیدم در فریزرو به سمت راست میکشم!!!!!!!!!!اینم بچست مامانمینا دارن؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا