تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

فیلم قفلی **فیلم های قفلی |MAHLA **

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1611350981015.png

داخل این تاپیک فیلم های قفلی و موردعلاقه @MAHLA قرار میگیرد.
لطفا هیچ پیام غیرمربوطی داخل این تاپیک ارسال نکنید.
با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همیشه کسی هست که بشه لبخندت :)
IMG_20210218_003914_877.jpg

?نام سریال : Sisyphus: The Myth

?نام فارسی : افسانه سیزیف - یا اسطوره سیزیفوس

?سال‌ پخش : 2021

?ژانر: اکشن | معمایی | درام | علمی تخیلی | فانتزی

?بازیگران:
Jo Seung Woo – Park Shin Hye - Heo Jun Seok

?خلاصه داستان:

کانگ سو هه یک سرباز است که می تواند از ساختمانی به ساختمان دیگر زیپ لاین کند، با دست خالی و بدون هیچ گونه سلاحی با مردان بزرگ مبارزه کند، با اسلحه شلیک کند و مواد منفجره نصب کند. او با مهارتهای زنده ماندن که از زندگی در میان گانگسترها آموخته است، راهی خطرناک برای یافتن هان تائه سول را در پیش می گیرد. هان تائه سول، یکی از بنیانگذاران کوانتوم و زمان، مهندسی نابغه با بالاترین سطح مهارت برنامه نویسی است. کوانتوم و زمان به دلیل دستاوردهای نوآورانه، شرکتی در سطح جهانی است که به آن "معجزه صنعت مهندسی کره جنوبی" می گویند. در واقع، تائه سول باعث شده سهام شرکتش پس از مرگ برادرش دائماً در نوسان باشد. یک روز پس از مشاهده مرگ برادرش، راهی سفری خطرناک می شود تا اینکه.....

این سریال با اینکه فقط یک قسمتش اونم امروز منتشر شده من روش بد جوری قفلیم :/ قفلی زدن با دیدن فقط تیزر های سریال روی فیلم بد دردیه ولی خیلیییی جذابههه سریالش ?از یه محور داستان که روایت مردی به نام سیزنف یا همون سیزیفوس بوده
خیلی خوبهههه توصیه میکنم سال بعد که کامل میشه ببینیدش ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
IMG_20210218_005516_298.jpg

?نام سریال : Mr. Queen
?نام فارسی : آقای ملکه
?سال‌ پخش : 2020
?ژانر: تاریخی | کمدی | عاشقانه | درام | فانتزی
?بازیگران:
Shin Hye Sun – Kim Jung Hyun - Bae Jong Ok
?خلاصه داستان:
در حال حاضر، جانگ بونگ هوان به عنوان سرآشپز در خانه آبی رئیس جمهور کار می کند. او روحیه ای آزادانه دارد، اما روحیه او به نوعی در بدن ملکه کیم سو یونگ (شین هی سون) در دوره چوسان باز می شود. شاه چئولژونگ (کیم جونگ هیون) رازهایی دارد. به نظر می رسد او خوش چهره و راحت است. در واقع، او جنبه های قوی خود را پنهان می کند. ملکه سونون همسر شاه سونجو فقید است. او از قدرت واقعی کشور استفاده می کند و بنابراین، شاه چئولژونگ را سرنگون می کند. Kim Jwa-Geun (کیم ته وو) برادر کوچک ملکه Sunwon فوق العاده بلند پرواز است.

اصلا نیگا هر کی این سریالو دیده ها غش کرده از خنده امشب قسمت اخرش اومد خیلی خوبهههه یعنی اصلا به قیافه بازیگر هاش و اینا نباید کار داشت فقط خود سریال خیلی خوبهههه???????اخ دلم اصلا اسم سریال میاد دلم درد میگیره اینقدرر خندیدم باهاش

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
IMG_20210218_010749_733.jpg

? نام سریال :City_Hunt
نام فارسی : شکارچی_شهر
? سال_پخش_2011
? ژانر: اکشن | عاشقانه | هیجان انگیز | جنایی
? خلاصه داستان:
لی مین هو در نقش “لی یونگ سانگ” فارغ التحصیل دانشگاه MIT هست که قصد انتقام از عاملین مرگ پدرش رو داره…

راجب این سریال باید بگم یکی از بهترین سریالایی که هنوزم بعد از چندین بار دیدنش بازم صحنه های اکشنشو میبینم داستان انتقام جویی که دوس نداره خون بریزه خیلی باحاله?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
IMG_20210218_011940_772.jpg

⭐️ سریال خاطرات الحمرا
Memories of the Alhemra

با بازی هیون بین و پارک شین هه

? ژانر: فانتزی - علمی تخیلی - ملودرام - رازآلود
?تاریخ پخش: Dec 1, 2018 - Jan 20, 2019

?خلاصه داستان:
داستان این سریال فانتزی و علمی تخیلی درباره‎ی حقایقی متناوب است و تمرکز آن روی یک بازی واقعیت مجازی می‎باشد که درک ما از دنیای اطرافمان را زیر سوال می‌برد. داستان از قصر الحمرا در گرانادا اسپانیا آغاز می‌شود ، جایی که یک مسافر و یک هتل‌دار در وضعیتی عجیب گرفتار می‌شوند و…

هر کی پوستر این فیلمو ژانر هاشو میبینه سریع فکر میکنه سریال بدردنخوریه و درام توش موج میزنه ولیییی تا تیزرشو ندیدید این سریال قضاوت نباید کرد یعنی توی ژانر اکشن بهترین از این سریال نیس کسایی که اهل هیجانن باید این سریال حتما ببین دنیای خودت تبدیل به بازی ای بشه که در دنیای تو بدون تغییر کوچکترین شی صورت میگیره یعنی سر دیدن این فیلم من یه دقیقه اشو میدیدم ۱۰ دقیقه واکنش نشون میدادم ???تازه به گفته ی دوستام اینقدر بهشون پیله کردم و از اتفاقات سریال براشون گفتم که دیه یه بار دیه اسم این سریال جلوشون بیارم به دیار فانی رفتم ???ولی بگذریم از این حرفا این بهترین سریالی بود که توی این سال دیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا