تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

فیلم قفلی ** فیلم های قفلی | star shadow**

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1611094187340.png

داخل این تاپیک فیلم های قفلی و مورد علاقه @star shadow قرار میگیرد.
لطفا هیچ پیام غیرمربوطی داخل این تاپیک ارسال نگردد.
باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
the-life-ahead-e1603474814501.jpg

اسم فیلم : زندگی پیش رو
نام کارگردان: ادواردو پونتی
نام بازیگر اصلی ?: سوفیا لورن ????
داستان: یه پسر دوازده ساله سنگالی از یه پیر زن( سوفیا لورن )تو بازار یه جفت شمعدونی میدزده و سرپرست سفید پوست که از قضا دکتر هم هست پی به دزدی این بچه میبره و این کودک رو به همون پیرزن تحویل میده و ازش میخواد تا این بچه رو تربیت کنه و اون زن با اکراه قبول میکنه و....
❤❤❤❤
بچه ها این فیلم خیلی فیلم مفهمومی و قشنگیه و من واقعا برگشت سوفیا لورن رو با این فیلم بعد از سالها دوری از سینما تحسین میکنم. خیلی قشنگ بازی کرده و این پسر بچه ی سیاه پوست هم فرای تصور شما قشنگ بازی میکنه. من با این فیلم هم خندیدم و هم گریه کردم و واقعا ارزش اینو داره که نگاهش کنین. مطمئنم پشیمون نمیشید!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
1917poster.jpg

فیلم فوق العاده زیبا و یکی از شاهکار های سینما به نام 1917!
محصول سال 2019
بازیگران :
جرج مکای، دین-چارلز چپمن، بندیکت کامبربچ، کالین فرث، مارک استرانگ، ریچارد مدن، اندرو اسکات و جیمی پارک ستارگان فیلم هستند.
کارگردان :سم مندس
خب این فیلم یه فیلم حماسی جنگی هستش که تونسته جوایز بیشماری رو کسب کنه و برنده اسکار 2020 شده. به جرات میتونم بگم یکی از شاهکار ها تو فیلم های جنگیه یکی از نکته های مثبت فیلم شاید حضور بندیکت کامبربچ که همتون با نام شرلوک میشناسیدش باشه و مثل همیشه خوش درخشیده.
داستان :
یکی از سربازها که بلیک نام داره، قدبلندتر و سرزنده‌تر که یه قصه‌گوی ماهر با طبعی شاعرانه اس که مدام در مورد باغ آلبالوی خونواده‌اش داستان‌های حماسی تعریف می‌کنه. در نقطه مقابل اون، هم سفرش اسکافیلد ساکت‌تر و ناامیدتره زخم‌های نبرد سُم (the Battle of the Somme) هنوز تازه هستن؛ نبردی که چیزی جز خاطرات وحشتناک و یه مدال برای او نداشت، مدالی که نه اون رو به گردنش انداخته نه در موردش صحبت می‌کنه.
در ادامه، شاهد وحشت بیشتر و آزمایش شجاعت میشیم . هیجان فیلم، زمانی آغاز می‌شه که یک ژنرال (با بازی کالین فرث) به اسکافیلد و بلیک دستور می‌ده با عبور از زمین‌های بمباران‌شده و خط مقدم جبهه، پیغامی رو به گردان دوم هنگ دوونشایر برسونن و....
در کل هیچ حرفی نمیمونه جز این که نگاه کنید دیگه ???

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا